Türkiye - İzlanda maçı için görüşleriniz nelerdir?

Karşımızda çok sıkı bir İzlanda göreceğimizi düşünüyorum. Ukrayna'nın İspanya'ya yenilmesiyle 'En iyi üçüncü' olarak turnuvaya katılma şansı artan A Milli Takımız kazanıp, Kazakitan'ın Letonya'yı yenmesini bekleyecek. Ancak her ne olursa olsun Play-Off'a da kalabilmek adına İzlanda'dan öncelikle 1 puan almamız gerekiyor. Açıkçası çok iyi konsantre olmuş A Milli Takımımızın, İzlanda'yı yeneceğini düşünüyorum. Skor tahmini olanlar da yazabilirler :)

Güncellemeler:
Çok şükür tüm dünyaca dualarimiz kabul oldu bu zor günlerde bir nebze de olsa sevindik. Fransadayiz Kazakistana da büyük kiyagindan dolayı Allah razı olsun. Euro 2008 görünümlü Euro 2016😊

0|0
4|17

En İyi Kız Görüşü

• eğer maça beraberlik yetiyor parolasıyla çıkarsak bu maçı kaybedeceğimizi düşünüyorum. tabi öyle hurra saldıralım demiyorum ama kendi futbolumuzu sahaya yansıtmamız lazım. erken atacağımız bir gol hem stresimizi bitirir hem de maçı kazanabiliriz bu şekilde. İzlandaya gelince kuralar çekiliğinde grubun pasif takımı olur dediler adamlar lider gidecek. kimseyi hafife almamamız lazım. skor olarak 1-1 gibi düşünüyorum

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• 1-0 olsun bizim olsun artik kazanip diger macin sonucuna bakmamiz lazim.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 16

• Kazanacağız inşallah ama kazakların galip gelmesi zor

0|1
    0|0
  • zor maçtı aslında.. yani.
    adamlar sıkı defans yaptılar ama iyi kazandık:)

0|1
    0|0
    • sıkı dişli bir izlanda olacağını biliyordum fransa da kolay lokma olmaz o takım

• Allah'ım insallah kazanırız

0|1
    0|0
  • şansın böylesi ama selçuk iyi çaktı fatih terimi bir kez daha tebrik etmek lazım çıkmaz denilen takımı çıkardı helal olsun

0|1
    0|0
  • yeneriz ya bence

taraftarın etkiside cok büyük olcak
    alıcaz işallah

0|1
    0|0
    • son iki maçta asılıp elinden geleni yapıp bu noktadan sonra bırakmak bence de olmaz istediğimizi alıcaz diye düşünüyorum

• Maçı seyretmedim

0|1
    0|0
  • 1-0 yeneriz selçuk frikikten Atar :D

0|1
    0|0
  • 2 0 biz aliriz ama kazaklar berabere kalir bence

0|1
    0|0
  • Euro 2016 ya direk gideriz hayirlidiyla golu de selcuk atar umarim kazakistan kazanir

0|1
    0|0
  • 2 - 0 Türkiye

0|1
    0|0
  • Geç gelen günün sorusu :) :) 1-0 Türkiye alır :)

0|1
    0|0
  • bekle bizi fransa

0|1
    0|0
  • Başarının olduğu ger yerde bir Galatasaray'lı vardır derim ;-)

0|1
    0|0
  • İzlanda maçı dk 89 da atılan golle bitirdik

0|0
    0|0
  • Türkiye 1 0 alır

0|1
    0|0
  • Sonuç belli zaten :)

0|1
    0|0
Yükleniyor...