Arkadaşlarınızda ve çevrenizde gördüğünüz en iyi ilişki kurabilen burçlar hangileri?

merak ettim sordum arkadaşlar.çevrenizde çok iyi anlaşan çiftlerin burçlarını yazıp birazcıkta olsa ayrıntılarsanız merakımı giderirsiniz...:)

0|0
9|12

En İyi Erkek Görüşü

• balık ve boğa :) forever love

1|0
    0|0
    • hayırr :) boğalar balıklarla cok ıyı anlasamazlar :)

• yooo. bence çokta iyi anlaşırlar. boğanın sevdiği herşeyi balıkta sever. boğanın sevmediklerinide balık anlayışla karşılayabilir :D

Erkekler Ne Diyor 11

• iyi ilişki burçlardan aydan güneşten değil iki kişinin birbirini anlamasından iletişim kurmasından benlik ve egolarından kurtulmasından kaynaklanır. burç işine burada cok kişi kafayı takmış..

0|0
    0|0
  • Onu bunu bilmemde yengeçten uzak dur. 4 arkadaş var kızlı erkekli hepside ilişkisi berbat olmuş insanlar.

1|0
    0|0
  • Aslan burcu olarak iyi ilişkiler arkadaşlıklar çok rahat kurabiliyorum.

çekinmem utanmam giderim konuşurum

veya bir kızdan hoşlandıysam seninle tanışmak istiyorum derim.

1|0
    0|0
  • boğa erkeği buldun mu

direk evlen

0|0
    0|0
  • KOÇ burcuyum...iyidir yani

1|0
    0|0
  • yay ile aslan

1|0
    0|0
  • Karşılıklı saygı ve anlayış ortamı oluştuktan sonra, burç işi teferruattan ibaret kalıyo..Yani burçla kıyaslayamayız bu olayları..Aynı burcu taşıyan iki kişi bazı konularda tamamen zıtlıklar gösterebiliyor..Pek burç olayına takılmadan kalbimizin sesini dinleyip doğruyu bulsak daha iyi olur bence.

0|0
    0|0
  • Boğa burcunun sözünü dinle , sana istemediğin kadar mutluluk vaadeder.

0|0
    0|0
    • ya hemen hemen herkes boğa-boğa-boğa diyor da boğalar zaaflarına çabuk yeniliyorlar eski sevgililerini unutamadıkların çok oluyor yaşıyorum hatta bu durumu.

• ben korkak ve ürkek biriyim ama.öyle bi tipim var.ayrılmaya filan tiksinirim.çünkü seviyorum onu.kendimden de eminim ama aylar geçti buna cesaret edemedim...:(

• Cesur ol , ben yanındayım

• burca göre değişmiyor ki bu durum

0|0
    0|0
  • burçalara dayanarak kurulan ilişkinin vay haline

0|0
    0|0
    • insanlarla ilişki içindeyiz ve burçlar da insanlara göre ayarlanıyor...

• ama aynı çevrede büyümüş aynı eğitimi görmüş vs. insan da aynı olmuyor.insan eşi benzeri olmayan bir varlıktır bütün bireyleriyle...burçlarla sınırlandırmak yanlış tabii ama dişiliğimden olabilir mantığa dayalı olmayan bir merak sarıyor beni bu konuda...

• insanları düşüncelerinden dolayı pek yadırgamak ahlakım değil ama sadece burçlarla hayatını düzenleyen insanlar var

• ısımız burclara kaldıysa yandık

ınanma boyle sacmalıklara

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Boğa ile oglak :)

1|1
    0|0
    • gerçekten mi?

• arkadaşlık isteği göndersem...?noluvvv

• hahah :d gönder hdı :P

• Ben aslanım ve hiç bir boğa burcu insanı ile anlaşamamışımdır şimdiye kadar, o yüzden =boğa ve aslan= mutlu olamaz dyorum :)

1|0
    0|0
    • Ben boğa burcuyum ve aşk benim için her şeyden ön planda. Problem?

• Problem? Herkesle çok iyi anlaşıyorlar kız erkek farketmez erkek adam braz ağır olur her kızla senli benli muhabbet etme hakkına sahip görüyo kenedeni erkek arkaşm öyleydi blmyorum belkide kenedene özgü kişiliği böyleydi ayrıca çok otorite kurmak istyorlar ve benim dediğim olur havasındalar genellikle kız arkadaşlarımda ble var böyle insanlar

• Hangisi anlaşır bilmemde. Akreple başaktan bir halt olmaz.

2|0
    0|0
    • başakzedemisin :D

• genel konuşmayalım ..dokunuyo :D

• Tamam senin için özele indirgiyorum. :Dmutlu olun :D

• kovalar

1|0
    0|0
  • Burclar cok sacma hic inanma bence. Benim burcumda en anlasamadigim kisiyi yengec olarak gösteriyo erkek arkadasim yengec ve hayatimda tanidigim ve anlastigim en iyi insan

0|0
    0|0
    • istisna diyemiycem ama hemen hemen doğru çıkıyor.bu olmasa bile ben merak ediyorum.tutamıyorum kendimi.ama fallara baktığım söylenemez.

• Başak-Oğlak, Yengeç-Akrep mesela iyi ikililerdir.

0|0
    0|0
    • peki oğlak en iyi yengeçle anlaşır derler...doğru mu?

• Aslında genel bağlamda anlaşırlar, özellikle oğlağın yengece zaafı vardır ama oğlak fazla kuralcı :)

Ben yengecim... Bu konudan bir zamanlar çok müzdarip olmuştum.

• aynen ben de...suskun olur yengeçler.oğlak konuşmak sohbet etmek ister ve evet kuralcı olurlar.oğlak burcuyum ben de.

• Doğru insan karşına çıkarken burcunu sormuyor.

Nasip kısmet..

0|0
    0|0
    • doğru insan da açtın kapıyı çıkıp gelmiyor ki aramak bulmak gerek.

• Aramak bulmak :D

Çoğu zaman yanlış insana çıkan iki kelime.

• dopru insan da hah diyince çıkmaz karşına...

• benim ilişkim aslan*kova :)))

0|0
    0|0
  • başak ve oğlak :))

0|0
    0|0
Yükleniyor...