Sevgililer günü işkencesi. Siz de hediye bulmaya çalışanlardan mısınız?

Sevgililer günüde yaklaştı.Lanet olsun ki -,- . 14 Şubatta sevgilisine hediye alanlardan mısınız? Yoksa hediyesine sevgili bulmaya çalışanlardan mısınız?

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• hediyeme sevgili arıyorum, yalnız; sevgi tek güne sığacak bir kavram değildir, x günü y günü z günü tüketim toplumu yaratmaktan başka bir işe yaramayan günlerdir, pek biplemem o günleri...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• bende birini seçeceğim de karar veremedim henüz. :)

0|0
    0|0
  • hediyeme sevgili alıcam

0|0
    0|0
  • SAP takılanlardan :/

1|0
    0|0
  • öyle bi gün mü var ben hiç bilmem :D

1|0
    0|0
  • 14 şubatın benim için tek özelliği yeğenimin doğum günü olması... başkada hediye alcak kimsem yok =(

0|0
    0|0
  • bu oyunlara kanmayın. 14 şubatta değil, içinizden geldiği zaman hediye alın. yılbaşı, 14 şubat falan bunların hepsi tüketimi arttırmak için yapılan şeylerdir. kanmayınnn

0|0
    0|0
    • İçinden hiç gelmeyen hanzoların partnerleri için gayet iyi bir fırsat bence. :) içinden gelerek hediye alan insanlarda zaten bunu fazla umursamaz sanırım :)

• 14 şubatta alınca hediyeyi, görevini yerine getirmiş oluyor :) yaşadığın şey aşk oysa ki..

• Hiç yoktansa görev icabı bir hediye her zaman için iyidir. :)

• hediyelerden nefret edenlerdenim...

14 subat benım ıcın yok hukmundedır ('.')

0|0
    0|0
  • Sevgilisi olmayıp

huzurlu olanlardanım.

0|0
    0|0
  • sevgilime hediye almayacak olanlardanım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Ne sevgilim var nede bulmaya çalışıyorum :)

Sevgilisiz hayat oh ne rahat :P Ne trip cekiyorum ne dırdır kafam rahat yasıyorum :D

Tavsiye ediyorum :)

0|0
    0|0
    • Tavsiyene 2 yıldır uyuyorum :S

• hahahha :D

Ne güzel işte :) Sevgilisi olmayan normal erkek arkadasların falan varsa kucuk kucuk hedıyeler alıp verebılırsın ben öyle yapıyorum :D ısımlı anahtarlıklar vs. :D

• Benimle arkadaş ol banada hediye al :D

• bilmemki ben almicam..o alsın..

0|0
    0|0
  • malesef sevgılım asker ona en guzel hedıyem dudaklarına yapısmak delıler gbı opmek olurdu bence :D

0|0
    0|1
Yükleniyor...