Ben de mi hatanın hepsi .................?????????

nişanlımla dün akşam msn de görüşüyorduk ... şakasına gelmicem msn 'e gelmicem fılm ızlıcem dedı yuz ıfadesınden şaka yaptıgını anladım sonra guzelce kapadık msnı ... bekledım 1 saaat kadar sonra bana kardeşlerının nete gecmek ıstedıklerını onlar bıraz oyalansın ben de o zman geceyım mı dıye soledı ... bende tamam dedım .4 saat gectı mızmızlanmaya baslayınca işin aslını soledı ... evde kım var dedım ... çunku oyalıyordu benı ... arkadaslarım var bekle anlatıcam dedı.. bende sınırlensım saatlerdır onu beklıyorum dıye...dedıklerım yuzunden o da sınırlendı ... şimdi konusmuyoruz .. haklı oldugunu soluo sankı saatlerce beklettıgı oyaladıgı be degılmısım gıbı... özür dıleyecegıne üste cıkmaya çalışıo ...aramıcam dedım ... senın hayatında fazlalığım ya dedım ...

- bana sacma sapan trıplerınden bıktım artık dedı ... bır daha baana senı sevıyorum ozledımdı gıbı şeyler soleme daha ınandırıcı şeyler sole dedı ... şüphe duydu sevgımden aşkımdan ... şuan telfonun yanımda olmadıgını sanıo eğer söledıgıme ınandıysa ... iştyım şimdi telefonu almıcam yanıma dedım .. eğer yanıma alırsam dayanamam ararım dedım ... o da yarın gorusuruz by yazmıs ...

çıldırmak uzereyım ...arkadaslarına deger vermesını anlıyorum ama bunu bana bu şekılde dıle getırmesını anlamıyorum kırarak ıncıterek

0|1
8|11

En İyi Kız Görüşü

• Bence bir az daha bekle.Ama konushtugunuz zaman da ayni yerden konushmana devam etme.Yani sen arkadashlarina benden cok zaman ayirilorsun,ben 4 saatdir seni bekliyorum falan deme.Onlari en iyisi yuz yuze gorushtugunuzde tatli dille anlat.ishveyle cilveyle anlat.Anladinmi?Yoksa sert bir dille degil.Benim de bashima boyle sheyler geldi.Sakin ustune gitme.Shmidi sinirli ola bilir.Senin onun arkadashlari ile olan ilishkini kiskandigini,ona sayqi gostermediyini dushune bilir.Ama bence kesinlikle sen haklisin.Sakin sinirli konushma,tatli dille.Inshallah duzelir.

1|0
    0|0
    • sabah mesaj attım guzel sözler soledım ... özur dıledı ... senı sevıyorum ıyı kı hayatımdasın dedı.

• Cok sevindim senin adina :-) Bir daha o konuyu acma.OK?Soylesen de soz arasi lafini atarsin.Tamammi? :-)

• teşekkur ederı yok zaten açmam yaptıklarını çabuk unutuyırum kendını hıcbı zaman sakınmaz bana sırtını donmez ıstedıgımz kadar kavga da etsek tartıssak da bılıyorum sevdııgıını

Erkekler Ne Diyor 11

• sen ipleri kaptırmışsın. artık kendine gelip fazla ilgiyi bırakmalı ölçülü olmalısın. nasıl olsa ona döneceğini biliyor. kendini kontrol etmezsen onun kontrolüne izin vermiş olursun.

0|0
    0|0
  • sevgilinin yaptığı çok yanlış bana sorarsan onu çek karşına konuş birdaha böyle bir durum tekrarlanırsa bitiririm de birdaha yaparsa şutu basarsın kendisine ne kadar seversen sev sana bir insanın saygısı yoksa olmaz o iş çünkü hata yapılır her insan hata yapar ama bu devamlı tekrarlanıyorsa kesicen o yarayı ve dönüp arkana bakmıcan ;)

1|0
    0|0
  • sana basindan dogrusunu soylemeliydi:-( birde uste cikmaya calisiyor, biz erkekler hep boyleyiz hic haksiz olmayacakmis gibi davraniriz sanki hep biz hakliyiz. uzme canini arama o ugrassin

not: normalde cok uzun yazdigin icin okumazdim ama vapurda oldugum icin hikaye gibi surukleyici geldi:-)

mutli ol

1|0
    0|0
    • bende ona kızıyorum ya işte böle yapacagını bıldıgım ıcın solemedım dıyor... napım evden mı kovayım adamları dıo benım demek ıstedıgmı hemen savunmaya gectıgı için anlamadı bıle...

• Bir ilişkide hiçbir zaman bir taraf % 100 hatalı değildir.

1|0
    0|0
  • Ayrlık yolu görünmüş size. Böyle şeylere tahammül edemicek seviyeye gelmişseniz büyük bi sorun var demek ki.

1|0
    0|0
  • kaynana felan 'ı anlamadım şimdi ben ?

1|0
    0|0
    • evde oldugunu anlatmak ıcın dedım arkadaslrı eve geldı ... arkadasın bırı de bu arkadas olyı gıbı degıl dıe ıma edınce soledım

• Ablacım yaşlar kaç 10 mu 12 mi ?

1|0
    0|0
    • 23-24 de yarısı kadar düşünemıyorum kıskanclık yaptıgım zaman

• Lütfen böyle saçmalıklar yüzünden birbirini kırmayın aşkınızın Değerini kıymetini bilin

2nizde artık olgun insanlarsınız ufak tefek şeyler bunlar.

• hatanın yarısı sadece sende

1|0
    0|0
  • yüzde 64.28 sende, yüzde 35.71 onda. Kalanı da hayatın ta kendisinde

1|0
    1|0
  • sizin ilişkiniz corta girmiş.. evlilik süresini uzat bu süreçte onun sana olan yaklaaşımından emin olmak için kendini geri çek biraz o koşssun biraz senin peşinden koşmuyorsa uzatmanın alemi yok bilesin atın nişanı gitsinn

0|0
    0|0
  • birbirinize uzak şehirlerdesiniz değil mi

1|0
    0|0
    • maalesef

• yanı ara sor dıosun ... özür dılemesını beklerdım

• gerekirse bekleme..sen özür dile...ama uyarıda bulun..de ki bütün gururumu bir kenara attım sana geldim de...bilsin o da hatalarını

Kızlar Ne Diyor 7

• ona trip atanın kendisi olduğunu söyle.yalan söyleyip söyleyip çıkmasın karşına.sevginden şüphe duyuyorsa da ona "senin bu yalanlarına ve üste çıkmalarına, incitmelerine hep seni sevdiğimden katlanıyorum." gibi şeyler söyle..ama kendini acındırmadan.tersine güçlü bir aşık olarak göster.inanmasa da yüreğine oturur.bunlardan sonra da sadece onun arkadaşları olduğunu sanmasını doğrulatma.kendi arkadaşlarını da göster.sen de beklet azcık.

2|0
    0|0
    • bana senın arkadasların yok mu dedı ... sen benı bekletmedın mı dedı ... napım evden mı kovayım adamları dıo ...

• ıyı sölemişsınz guzel sölemişsiniz de bır erkek neden bundan hoşlanmaz üstelık aylardır peşimden koşmuşken eğer ben yazmasaydım mesaj zaten arayacatır ... peşimden koşturmam gerekcek bır durumda degılım kı nısanlıyım ben ... düğünümüz var ... sadec kırıldım

• erkekler onu sever bunu sever diye bişi yoktur.onlarda senin benim gibi bir insan.insan güvenmek ister, anlayışlılık ister.onlar nişanlılar.güvenini sevgisini en iyi bu zamanda göstermeli ki evliliklerinin zemini iyi olsun.öyle nazmış, tripmiş, gururmuş bunlar boş şeyler.hiç bir halta yaramaz.sadece kalp kırar.ayrıca bu vaziyette gurura dokunacak bişi yok.

• Bekleyi mekleyi geçsin şimdi..

Bildiğin aymazlık yaptığı nişanlının.

Arkadaşlarım geldi diyecek seni de bekletmeyecek.

Ha sen arkadaşlarım geldi dediği halde hep trip atıyorsan onu bilemem.

1|0
    0|0
    • arkadaslarının geldıgını neden hala bekletıosun dıe trıp attıktan sonra soledı

• Bu tripler sadece 13-15 yaş grubu sevgililerde oluyor sanıyordum. O dur anlatcam demesi olayı sakat iş. Benden söylemesi.

1|0
    0|0
    • evdeydı o arada aradı hemen kapadı kaynanam gıl falan hepsı evdeydı

• Sen kendinin daha önemli oldugunu kendine kabullendir. Şimdi muhtemelen hayattaki her şey o senin için. Ama sen olmazsan aranızdakilerin ne önemi var ki. Önce kendini sev :) Kendine iyi bak :)

• evet teekkur ederım haklsınız

• keşke bi dinleseydin bekle anlatıcam demiş ya belkide bi sorun vardır

1|0
    0|0
    • kurtlar vadısını ızlemeye gelmısler çocukluk arkadaslrı aynı yerde doğup buyudugu arkadasları ... anlıyorum onlara da zaman ayırmalı tabıkı ama ne bıleyım kırıldım açıkcası bekledım cunku

• o zman haklısın.. başta sana böyle oldugunu söylese hiçbi sorun olmazdı kesinlikle sen haklısın

• bende öyle dıyorum ama sen soleseydım bole yapacaktın bılıyorum dıo

• Çok çokkk haklısınn

1|0
    0|0
  • at kadehi elinden bin parcaya bölünsün.

0|0
    0|0
  • hatalı olan o haklısn

0|0
    0|0
Yükleniyor...