KS'de verilen cevapları hayatınıza ne kadar katıyorsunuz?

KS'de sorduğunuz soruya verilen cevapları samimi bulup ne kadar değerlendiriyorsunuz? Bu cevaplar hayatınızın gidişatını etkiliyor mu? Şahsen açtığım bazı sorularda beni olumlu yönde etkileyenler oldu..

0|0
27|21

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 26

• Katılıyorum sana bır kac sordugum soruda yada baskalarının sordugu sorulara verılen cevaplar bilgi harcımı tazelıyo. :D

0|2
    0|0
  • mutlaka seviyeli ve güzel cevaplar oluyor onlari tabiki degerlendiriyorum. bilmemek ayip degil ögrenmemek ayip pardon sormamak :D

0|1
    0|0
  • Nasihat almaya bayılan birisiyim.uzun uzun nutuk atılmasından bile hoşlanırım.o yüzden mümkün olduğunca mantıklı bulduğum bir cevabı hayatıma uyguluyorum...

0|3
    0|0
    • Güzelmiş sohbetin keyiflidir o zaman..

• önemli değil...:)

• ekle beni arkadaşlara ben sana bol bol nasihat verebilirim :D böylece egom kabarır nihahahahahahah

• bazen katıyorum,bazen katmıyorum cok mantıklı konusan kisilerde var sırf xper kasmak icin konusanlarda var ama bana faydası olmadı diyemem baskalarının fikirlerini almak güzel..

0|1
    0|0
  • Açıkçası ben KS ye bakarsam, erkeklerden nefret edecek dereceye geldim..

1|3
    0|1
  • eh işte şöyle böyle

0|1
    0|0
  • hayatıma pek katmamaya calısıyorum cunku bazıları gercekten sacma sadece gaza getirmek için sözleşmiş gibi gereksiz yorumlarda bulunuyorlar

0|2
    0|0
  • Bazı tip insanların ve düşüncelerin var olmasına şaşırıp hayatımı bunlara vay be diyerek başka rotaya çeviriyorum. :)

0|1
    0|0
  • %65 Diyebilirm.

0|2
    0|0
  • nadirde olsa etkıleyen cevaplar cıkabılıyorlar .. çogunlukla tie almıyorum :)

0|1
    0|0
    • Etkileyen cevaplar kısmına kendimi etiketleme şansım olmalıydı.

Bu benim hakkım!

• hayatımla ilgili genelde soru sormuyorum fakat sorsam samimi cevaplar alacağıma inanıyorum

0|2
    0|0
  • kültür bölümünü çok seviyorum ayrıca burda çok şey öğrendim diyebilirim çok gereksiz yorum yapanlar olsada çok iyi işe yarar yorumlar taktikler alıyorum ve bu benim işime çok yarıyor

0|1
    0|0
  • katmam hiç :)

0|1
    0|1
  • Hiçbir zaman önemli karar vermek için soru sormadım. Samimi cevaplar var ama karar kendime ait

0|2
    0|0
  • mantıklı cevaplar hayatımı olumlu yönde etkiliyor.

0|1
    0|0
  • benm de etkilendgm oldu sonucunda insana fkir veriyo

0|1
    0|0
  • sorularımda mantık yok ki ne yardımı dokunsun

0|1
    0|0
  • kismen :)

beni de bazen olumlu yönde etkileyenler oluyor :)

0|1
    0|0
  • hayatı ne kdr ciddiye alıorz ki ksyi alalım

0|1
    0|0
  • yooooo ben yine bildiğimi okuyorum yani istediğimi yapıyorum ben öyle kolay etkilenmem

0|1
    0|0
  • Bazıları okumak için göz yorulmayacak kadar dandik bazıları da çok değerli. Bilemedim.

0|1
    0|1
  • Hiç ciddi soru sormadım.Katmıyorum.

0|1
    0|1
  • Bir gece önce suda bırakıp sonra terbiye edip hayatıma sokuyorum.

0|1
    0|3
  • olmayan s*kimde değil :P

0|0
    0|2
    • aaa oldu mu şimdi bu?! lütfen... bir bayana hiç yakışmıyor.

• kısmennnnn

0|1
    0|0
  • ben ılk önce yazılanların hepsını okuyorum içlerınden gercekten mantıklı olanını tekrar tekrar okuyorum bazen bızım goremedıklerımızı 3'uncu bır kısı kesınlıkle goruyor bunu goz önunde bulunduruyoorum... bazıları sırf cevp yazmak ıcın yazıo bunu ayırt etmek gerekıo

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• Rakıya su, suya buz katmamakla beraber buradaki cevapları genelde "varlığı fuzuli" örneklemelerimde kullanıyorum.

Yaşasın Ayrışım.

0|1
    0|0
  • tamamen gerçek

ama insanlar gerçekleri kaldıramıyor

0|1
    0|0
  • Verilen cevapların sahipleri

kendini bilen,karakterli,olgun,asaletli insansa

elbette bana fikir verir ve degerlendiririm

0|1
    0|0
  • Aynen ciddi konular zaten katiyor bi sekklde din muzik genel kultur sorulari yani... ama genel itibariyle duygusal sorular mevcut... budami oluyormus dedirtenler var aralarinda tabi buda tecrube oluyor...

0|1
    0|0
  • Burdaki insanların bir çoğu benden daha büyük onların yaşadıkları tecrübelerden yararlanmaya çalışıyorum 18 yaşındayım bu arada :D

0|1
    0|0
  • Söylenenlerin tam tersini yapiyorum hersey yolunda :)

0|1
    0|0
  • Günlük hayatta uygulamak için fikir danışacak bir soru sormadım. Bilgi paylaşımı açısından soru sorarım.

0|1
    0|0
  • Olayı çözdüm ben soracak bişi yok cevap yazıyom :)

0|1
    0|0
  • bi' tutam.

0|1
    0|0
  • 200 tane cevap verdiysem 100 ünü hatırlıyorum

0|1
    0|0
  • Hic katmiyorum, my way is my way :D

0|1
    0|0
  • İnsanlar hakkında yeni şeyler öğreniyorum; yeni fikirler ediniyorum.Olumlu yönde katkısı oluyor..

0|1
    0|0
  • bazen güzel bilgiler ediniyorum

0|1
    0|0
  • benide olumlu etkiliyor özellikle lalim;) bir şey danışacağım zaman ona danışırım ;)

0|1
    0|0
  • beni daha çok eğlenceli ve düşündüren sorular, cevaplar ilgilendiriyor.

0|1
    0|0
  • Etkilemiyor aslında pek te samimi bulmuyorum

ama elden ne gelir.

0|1
    0|0
  • Beni etkilemiyor. Ne yalan söyleyeyim.

1|0
    0|0
  • nıcın burada oldugumu bıle bılmıyorum

cevaplar umurumda deıl

0|1
    0|0
  • Mantığıma uygun olanları tabiki seçiyorum bende.

0|1
    0|0
  • hiç katmıyorum salakça bi yer ağzı olan konuşuyor, eğlenmene bak!

0|0
    0|0
  • cinsellikteki cevaplar hariç,hepsini ciddiye alıyorum.Cinselliktekileri ciddiye alsam sapık diye kapatırlar bir yere valla :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...