Böyle bir durumda siz ne yaparsınız ?

Diyelimki çok hoşlandığınız birisi var oda sizden hoşlanıyor ve size bunu söylüyor,fakat arada bir sorun var aynı yerde çalışıyorsunuz ve eğer dükkandan biriyle beraberlik yaşarsanız 10 milyarlık senet imzalamak zorunda kalacaksınız üstelik bir de laf yiyeceksiniz patrondan.bu durumda kalbinizin sesinimi dinlerdiniz yoksa mantıken Duygularınıza engel mi olurdunuz ?

Güncellemeler:
10 milyar,ve kariyer mı yoksa hoşlandığınız kişi mı ? İyi duşunun bence :)

0|0
2|14

En İyi Erkek Görüşü

• Saçmalık.Çokda umrumdaydı duygularım.Ne diye 10 bin tl senet imzalamak zorunda kalıyorumki? Ha kaldıysam duygularıma engel olurum.Dünyada kız mı yok sanki.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• illa ilişkinizi belli etmek zorundamısınız, hem çalışın hem de yaşayın yaşayacaklarınızı, ilişkiye başladığınızda alnınızda mı yazıyor sevgili diye. İşyerinde belli etmeyin sizde. Zor bişey değil. Yaşadım ordan biliyorum

0|0
    0|0
  • hacı niye imzalıyoruz senetleri varsa imzalatmaya cesaret edecek gelsin bakayım ne kadar erkek patrona gelince onuda kanka ayağına uydururuz kalıba olur biter :)

0|1
    0|0
  • patrona matrona aldırmam çalışıcak olduktan sonra heryerde iş bulunur.hoşlanan kişiyle arayı yaparım patronuda bir temiz döverim

0|0
    0|0
    • 10 milyar eski paramı yeni paramı birimine göre tl mi ytl mi...

• yav o 200 bin dolara kendini satan kadının adı neydi şimdi kocası film de görünürde padişah ama aslı harem ağası, git onun eşini örnek al 10 bin tl ye neyi aşkınızı sevginizi harcatttırman ergen aşkları ya...

• Kendime yada sevdiğim insana başka bir iş bakardım. İllaki bir iş bulursun. Hadi bulamadım birlikteliğini gizlerdim. Senetle felan uğraşıp başkasından azar işitmeye değmez.

0|0
    0|0
  • Yemisim patrorunu isini bak sarkida nasil diyor ask almak degil vermektir kendinden cok sevmektir ecelin gelse bile once onu dusunmektir

0|0
    0|0
  • para kzanırsınız ama her zaman sevdigin gibi kişiyi bulamassın

0|0
    0|0
  • parası nyse verin yasayın askınızı :x

0|0
    0|0
  • 10 binlik senet ne la

0|0
    0|0
  • İşimi bırakırdım başka bir yerde işe başlardım

0|0
    0|0
  • saat beş olmuş hala diyelim ki, hem de bitişik

0|0
    0|0
  • sevgi parayla ölçülmez gizli gizli buluşun :)

0|0
    0|0
  • ya yaşamazdım bişey yada işten ayrılırdım çözüm basit

0|0
    0|0
  • Böyle bir şey için senet imzalattıran yerde çalışmamanızı tavsiye ederim.

O mantıkla hareket edilen bir işletmede kariyer yapsan ne olur !

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• İş yerindeki aşklar iş potansiyelini düşürüyor bugün dünya literatüründe yer edinmiş ünlü markalar aynı iş yeri bünyesinde çalışan personelin evlenmeleri durumunda birinden birini işten çıkarıyor, Ve bu kararı onlara bırakıyor. Bu kararın arkasında olan birisi olarak iş yerinde böyle şeyleri tasnif etmiyorum

0|0
    0|0
  • tabiki kalbimn sesini dinliicem ama zaten işyerindeki adamla olmaz cok itici

0|0
    0|0
Yükleniyor...