Bunun nerede geçtiğini biliyor musunuz?

Bakmak yok.

bir kadını ağlatırken çok dikkat edin, çünkü tanrı göz yaşlarını sayar.

kadın erkeğin ayaklarından yaratılmadı, öyle olsaydı ezilirdi. ama başından da yaratılmadı, üstün olmasın diye. göğsünden yaratıldı, eşit olsun diye; kolun biraz altından, korunsun diye; kalp hizasından sevilsin diye.

Güncellemeler:
secde, namaz gibi sayfalarda görmüşsünüzdür en az bir kez.
Dayanamadım hadi hemen söylicem bende yeni keşfettim bu söz yahudi medeni kanununda geçmekteymiş.Face'deki sayfalarda ikide bir paylaşıyor kelime i şahadet falan getiriyor nasıl sinir oluyorum nasılll
Kimsenin inancına ya da bir dine saygısızlık ettiğim yok.ama bu sayfalardan nefret ediyorum allah rızası için beğen diyo az sonra tatmin olmuyo sayfa admini kaşarın yazdığına çok beğeni geliyo bizimkine gelmiyo falan deyince tepem atıyo.

0|0
5|8

En İyi Kız Görüşü

• bu uzun bi yazıdan alıntı. yazı şöyle başlıyodu belki ordan bulabilirsin ; bir kadın çocuktur aslında, çocuk gibi davranmayı sever...

1|0
    0|0
    • ben de yazıyı arıyosunda bulamıyosun sandım :) yok be yazı uzun bi şey muhtemelen can dündarın bir yazısı

• kesinlike bir can dündar yazısı bu kadar endişenmeye gerek yok link en son satırlarına bak

• can dündarda kanundan öğrenmiş olabilir bizim milletimiz çünkü bunu genelde

Erkekler Ne Diyor 8

• insan kalbiyle sevmez onu belirteyim önce.

kadın candır canandır anamız bacımız karımız kızımızdır amenna.ama her kadında kadın oldugu için sevilmeyi haketmez.

2|1
    0|0
  • hangı arastırmaya goree

1|0
    0|0
  • lan doğru düzgün dininle meşgul olsan elin gavurunun sözüne bakmazdın!1

0|0
    1|0
  • tabi şimdi kaburgadan yapıldınız diye sevicez sizi aaa kaburgadan yaratılmış sevelim hadi. Saçma

0|0
    0|0
  • yok saygılı olmak lazım.

0|0
    0|0
  • Ne içirdiler sana gece gece

0|0
    0|0
  • link hadis diyor ama

0|0
    0|0
    • sallamayan bi hoca gösterin bana

• niye taktın ki bu kadar

• Yok.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Merak ettim duydum ama nereden oldugunu bilmiyorum dogrusu.

1|0
    0|0
  • çok güzelmiş buldunmu peki kimin olduğunu

0|0
    0|0
    • yahudi medeni kanununda geçiyormuş güncellemede de belirttim.

• Onlarinda dinleri var iste benzerlikler falan kizmamak lazim herkesinki kendine.

0|0
    0|0
  • merak ettim kim yazmış ?

1|0
    0|0
Yükleniyor...