Sneijder mi Mesut Özil mi? Sizce hangisi daha iyi?

sneijder mi mesut özil mi ? sizce hangisi daha iyi ?

Bence sneijder iyi.

• Sneijder
    55% (6)38% (11)42% (17)Oy Ver
  • Mesut
    45% (5)62% (18)58% (23)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
7|32

En İyi Erkek Görüşü

• Şimdi eğri oturup doğru konuşmayı severim. Hayvan gibi galatasaraylıyım hatta bildiğin hayvanım. futbolu iyi kötü takip eden biri olarak bu soruyu bana 2-3 sene önce sorsaydın cevabım tartışmasız Sneijder olurdu, ama şu an için sorduğunda cevabım Mesut Özil olur, çünkü istatistik olarakta devamlılık olarakta öyle, neden dersen Mesut Özil kariyeri Dünyanın en kaliteli 2.takımında şimdilik yükselişte olan biriyken, şu an Sneijder Kariyeri ve istatistikleri düşüşte olan bi futbolcudur, yaşadığı sakatlığın ve eski formunu kaybetmesinin bunda çok etkisi var. ama toplam kariyeri olarak baktığımızda kazandıkları ile hala toplamda Sneijder daha öndedir, ama Şu an için sorduğunda sorunun cevabı Mesut'tur. ileride neler olur, tekrar değişir mi ? Sneijder galatasarayımda neler yapabilir ? onları bilemiyorum, zamanla hep birlikte göreceğiz. umarım eski formunu yakalar.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Karşılaştırmak için ikisinin de aynı mevkide filan oynaması gerekiyor sanırsam... Tam bilmiyorum ama aynı mevkinin futbolcusu değiller...

0|0
    0|0
    • aynı mevki oyuncuları ikiside

• sneijder daha iyi..

• Tamam öyleyse öyle de sonra ne olacak? Galatasaray aldı diye mi daha iyi yani?

• Yemişim Sneijderi orrda başarılı Mesut gibi biri dururken sneijderde kimmiş

0|1
    0|1
    • tamam anladık fenerlisin :D.

• tamam ben uyumaya gidiyorum iyi geceler esen kalın efenim :D

• oldu sende esen kal reyiz :D:D.

• Dokuz.

0|0
    0|0
  • sneıjder ... derim

0|0
    1|0
  • mesut özil

1|0
    0|0
  • Sneijder .

0|0
    1|1
  • sneijderim baska da birsey demem aga

0|0
    1|0
    • ahahahah erkek gibi konuşan kızlar >3

Erkekler Ne Diyor 31

• yakında sneijder mi messi mi iyi diye soru sorulursa şaşırmam

1|2
    0|0
  • Ben Sneijder derim bunun Fanatiklikle bir alakası yok sen bu soruyu geçen sene sorsan açık ara Sneijder derlerdi ancak Galatasaraya gelince birden işler değişiyor

0|1
    0|0
    • aynen sneijder bence xavi ile iniestadan daha iyi mesut kim.

• bende tam tersini düşünüyorum eğer sneijder gs gelmeseydi bir kişi bile sneijder demezdi

• sneijder mesuttan iyi olsaydı halen madridte oyunuyor olurdu...

1|1
    1|1
    • bu mu örnek ?

• sneijder hayranıyım yıllardır. GS liyim. ama madem objektif yorum yapacağız. mesutun yerindeyken o yerini koruyamadı. realden gitmedi, gönderildi. mesutu da milli takıma gelmediği için sevmem ama mesut sneijderden iyi...

• ne özellikleri sneihderden iyi bence xavi iniestan bile iyi sneijder adamda yok yok.

• Çok sağlam kaliteli kumaşlar 2 side Mesut'un ara pasları tekniği çok iyi ama Sneijder'in de geri kalacağını sanmıyorum,sadece takımda ona ayak uydurması lazım Mesut'un avantaji Madrid.

0|1
    0|0
  • bu senin kıyaslaman sabriyle dani alvesi kıyslamak gibi olmuş :D

bana sorsan sabri derim ama ortada kalite var yani

0|0
    0|0
    • kim burda sabri mesut öziil mi sabr?

• bak işte sende duygusal yaklaştın :)

• yahu sneijder müthiş futbolcu xavi iniestadan bile daha iyi çünkü onlar sistem içinde iyi oyuncu sneijder tek başına takım.

• Tabi ki Mesut Özil, Galatasaraylıyım, bunun fanatiklikle alakası yok, bazı şeyler kıyas kabul etmez.

0|0
    0|0
    • ne üstünlüğü var mesutun sneijderden.

• sneijder hırs duran top frikik ara pası atma konusunda çok çok daha iydir mesuttan.

• Yahu dostum kalite farkı apaçık ortada, ha şu var Mesut elin mesutu, sneijder bizim sineijderimiz. Mecnun bilseydi GALATASARAY sevgisini, severmiydi leyla zillisini.

• Galatasaraylıyım ama Mesutun şu anda daha iyi olduğu bariz..Galatasaraylı arkadaşlarada önerim fenerliler gibi böyle saçma sapan karşılaştırmalar yapıp Gsyi küçük düşürmesinler.Sneijder bence çok ama çok kaliteli bir oyuncu ama Hagiden fazla bir oyuncu değil ama Hagiye göre tek avantajı genç olması.

0|0
    0|1
  • Ya Fenerbahçeli olduğum için Mesut Özil'i seçmedim ama sorduğun soru çok saçma. Real Madrdi'de harikalar yaratan bir 10 Numaralı Mesut Özil'den bahsediyoruz. Messi'nin nasıl Iniesta'sı ve Xavi'si varsa, Ronaldo'nun da Özil'i var. Saçma bir anket sorusu olmuş bence. Her türlü Mesut Özil.

0|0
    0|0
    • zaten sneijder demen beklenmezdin senden,sanki sneijder real'de oynamadı,sneijder'in ne eksiği var mesuttan

• bir galatasaraylı olarakkkk bir zamanlar sneijder iyiydi !

lakin şuan kesinlikle mesut özil ;)

1|0
    0|0
    • yahu mesutun neyi sneijderden iyi çözemedim hala.

• bak mesutu geçtim xavinin wesleyden üstün yönlerini söyle susucam ben ? sneihder'i çok küçültmüşsünüz siz takımımıza geldi diye.

• benim bişey küçülttüğüm yok kardeşim :)) bahsettiğin sneijder 2010 kaldı ;) biz 13 teyizz .. o bahsettiğin formu meziyetleri icraaatları 15 sene boyunca yapamaz hiç bi futbolcu .. bu yüzden cevabım mesut özil zaten .. bence sneijder in kariyeri icraatları daha çokturr ve genel kıyaslamada dediğin gibi benimde fikrim mesuttan iyi olduğu yönde olabilir... ama şuandan bahsediyorsakk ki öyleyiz .. mesut özil ;)

• Sneijder'in oyununu hiç izlemedim, bilemiyorum. O nedenle Mesut diyorum.

0|0
    0|0
  • Sneijder'ın karısı..

0|2
    0|0
    • Milletin karısına göz dikecek kadar lütven barzo olma disko bi' caps at bakayım la

• floyd@: Lan olm, biz kadına fotomodel olarak bakıyoruz dallama.. Yoksa bize ne elin karısından. Godoş olmadık o kadar..

al amk.. :))

link

• mesut'u biliyomda sneijder kim pardon ?

2|0
    0|2
    • fenerlimisin?

• ben iyi diyorum zaten sneijder xaviden iyi diyom xavinin üstün oldugu yer yok diyom,sneijder el clasicolarda show yaparken mesut bremende top topluyodu

• sen sapıttın daha yorum atma lütfen kardeşim

• nalaka

0|1
    0|0
    • ikiside ofansif ortasaha.

• ikiside ofansif ortasaha anlamıyon galiba.

• özellikle bu ikisi ..biri yeni transfer oldu türkiyede bir takıma neden diğeri ile kıyaslanıyor aynı mevkide oynayan başka bir oyuncu yok mu türkiyede.. buradaki alakayı merak ettim ama

sende beni anlamıyon bro. neyse boşver gece gece sinirdir için değmz

ikiside iyi diyip sıyrılıyorum.

• Sneijder ne zamandır forma giymiyor hem sneijder çok iyi olsaydı Türkiye ye gelmezdi zaten ama Mesut Özil hala realde

0|1
    0|0
  • bi gs li olarak kariyer açısından sneijder derim fakat yetenek açısından şu an mesut braz daha öndedir sanırım

0|1
    0|1
  • MESUT özil bence

0|0
    0|0
    • neden.

• normalde oyun yapılarına bakılırsa sneijder mesuttan çok iyi xavi iniestadan bile iyi sneijder türkiyeye geldi diye herkes küçümsüyor.

• Ben gs lıyım. Gelmesine de çok memnunum ama senin sorunda böyle düşünüyorum. İnş bizde çok başarılı olacak

• tartışmasız mesut

1|0
    0|1
  • mesut iyi olduğunu kanıtladı.. en iyi ikinci takımda şu anda avrupada

1|1
    0|1
    • gs küçük takımmı?

• hı hı ölesiniz :))))

• sneijder tamam kötü futbolcu alex ondan daha iyi futbolcu ;).

• Mesutder

0|0
    0|0
  • benim adım sneijder arkadaşlar bana kısaca sneijder

tabiki sneijder daha iyi bunun aksini düşünen kişiler muhtemelen fbjk taraftarıdır.herhangi bir yabancıya sorun o da sneijder diyecektir.

0|0
    1|0
  • Mesut Özil

0|0
    0|0
  • hahaha amma güldürdün sneijder kimmiş mesut varken

0|0
    0|0
  • Beşikten Mezara GALATASARAYLIYIM ancak Mesut daha iyi gibi ( şu sıralar)

0|0
    0|0
    • ne özelliği iyi mesutun sneijdere göre?

• Sadece tekniği daha iyi yetenek olarak bakarsak. ancak Sneijder formsuz olduğu için Mesut dedim. Hazır olsa her türlü çalım yönü hariç Sneijder.

• Mesut Özil bence

1|0
    0|1
  • mesut tabiki onun o pörtlek gözlerine kurban olam :P

0|0
    0|0
    • sadece gözleri iyidir sneijderden :D.

• mesut ismini severim daha iyi :)

0|0
    0|0
  • galatasaraylıyım ama türk olduğu için kıyaslama bile yapmadan mesut diyorum

0|0
    0|0
    • Türk oılmasaydı mesut?

• yine mesut olabilirdi herhalde

• sneijder bence xavi ve iniesadan daha iyi o admalar sistem içinde iyi oyuncular sneijder her takımda müthiş oynuyor.

• Şu an mesut çünkü sneijder 5--6 aydır oynamıyor. Normalde sneijder daha iyi

0|0
    0|0
    • bence sneijder mesuttan çok çok daha iyi.

• Atamaz abicim atamaz arapası dedinmi xaviden iyisi yok .

• dün xavinin o paslarının bikaç tanesini gördüm sneijder onları çok rahat atar sneihder barcelonada oynasa xaviden iniestadan daha iyi paslar atar ve daha iyi futbol oynar.

• mesutun yapacağı daha çok şeyler var

0|0
    0|0
    • sneijder daha iyi dimi.

• interde neden oynamadı bu adam 4-5 aydır

• huzursuzdu çünkü interin hedefleri küçülmüştü q7 bjk olayı gibi parası verilmiyodu kapiş?

• Mesut özil

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    1
Yükleniyor...