Spor yapan arkadaşlar yardımcı olur musunuz?

Spor yapan arkadaşlar spora dün başladım mekik şınav ve yaptım ham olduğum dan kaslarım ağrıyor şu an nasıl ilerlemek gerekiyor 1 gün yapıp 1 gün vücudu dinlendirmek gerekiyormuş ilk başlarda bu kaç ay böyle sürer? Her gün ne kadar üste koyarak ilerlemek lazım örneğin dün 5 şınav çektim yarın aynı mı kalayım artıracaksam ne kadar arttırayım zorlayım. Yardımcı olur musunuz?

1|0
0|2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• Limit kendinsin onune engel koyma

0|1
    0|0
    • Eyvallah doğru diyon kardeşim de hani spor yapalım derken gözde çıkarmak istemiyorum. Yani nizami olsun sağlıktan olmak istemiyorum spor yanlış yapılırsa da tehlikeli olabiliyor daha yeni başladığım için ilk zamanlar zor oluyor bilinçli arkadaşlardan yardım almak istiyorum

• Dostum sinav cekerken sakatlanma ihtimalin yok ne kadar zorlayabiliyorsan yap

• hayır 1 hafta gidiyorsan mesela şöyle, pazartesi salı yap çarşambaya 1 gün ara koy, perş, cuma cumartesi yap pazar tatil yap. Haftada 2 dinlenme maksimum kas gelişimini destekler

0|1
    0|0
    • Maksimum 2 gün mü aram olsun ustam

• Sağol ustam ilk 3 ay dediğin şekilde çaba gösterecem. Peki bu arttırma nasıl olsun şınav da mekik te ve vs

• kesinlikle program alabileceğin bir antrenör bul 1 aylık program yaptır

Yükleniyor...