Aşığım ama mutlu değilim:(( neden sizce?

eşimi seviyorum ama mutlu oalmıyorum.yani birşeyller eksik.cinsel anlamda beni tatmin etmiyor.bu sebepten mutsuz olabilirmiyim acaba?gözüm dışarı kayıyo hep.o farkında bile değil mutsuz olduğumun.ne yapmalıyım?

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

• Bunu eşinle konuşsana.Belki o da aynı şeyleri senin için hissediyor ? Gözünün dışarı kayması senin karakterinle alakalı bunu da unutma.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Cinselliğin eksik olması evlilikte sorundur

0|0
    0|0
  • Tabiki de esinle konusacaksin bu durumu.Sen ona derdini anlatmassan,o sana derdini anlatmassa ohhooooo nereye varir bu is.

0|0
    0|0
  • ıkınızde arasındakı her turlu paylasımdır askı guclendıren ve bı erkegi ilgısız bırakırsan tabıı mutsuz olurr soyle bunu esıne ılgılen benımle mutsuz oluyorum uzuluyorum falan de

0|0
    0|0
    • onun farketmesini istediğim için söylemek gelmiyo içimden

• anladım ama belkı bellı etmıyosundur nasıl anlıycak yada oda mutsuzsa

• ondada bir mutsuzluk var gibi.sevişince rahatlıyoruz ama yinede ben doymuyorum.başka biri vardı o nunla 5-6 kez yapıyoduk ozaman doyuyodum.o da uzakta şimdi

• aşık değilsin sadece kendini ve onu kandırıyorsun aaaaaa hadi dostum itiraf et aşk ewliliği yapmadın :))

0|0
    0|0
    • aşkımız o kadar çoktu ki dayanamayıp tanıştıktan 2 ay sonra ünide evlendik.4 yıl aynı evde kaldık.seviştik ama bekaret durdu.evliliğe sakladık.bu aşk değilmidir?

• çözüm içeren bir çümle kurmadın henüz

• tek çözüm ona ' beni cinsel anlamda tatmin etmiyosun' diye uyarmak dikkate alıcaktır

Erkekler Ne Diyor 3

• şimdi evliliğin dinamikleri ilişkiden çok farklıdır bi kere aşktan ziyade ev içindeki huzur güven ortamı muhabbetin tattlığı falan girer işin içine yenge hanımla muhabbetiniz iyi mi paylaşımlarınız neler olayı hemen cinselliğe bağlama

0|0
    0|0
  • otur konuş eşinle, ondan beklediklerini anlat, isteklerini sor, evlilik paylaşmaktır cinselliği eşinle paylaşmıycanda kimle paylaşacan dimi :)

0|0
    0|0
  • çok mu ilgi gösteriyor sana.Ya da ilgisiz mi bıraktı

0|0
    0|0
Yükleniyor...