Sevgılımın duzelmesı ıcın ona nasıl davranmalıyım?

Arkadaslar bana yardım edın 3 senelık sevgılım bana garıp davranıyor eskısı gıbı degıl her seye kızıyor sureklı kavga edıyoruz bana benden sıkıldıgını ama bana acıdıgını bu yuzden ayrılamadıgını soyledı ama sonrada yıne ıyı davrandı ozur dıledı falan . ben bu ılgısızıkten hıc hoslanmıyorum ondan sogurum dıye cok korkuyorum sızce duzelmesı ıcın ne yapmalıym?

0|0
510

En İyi Erkek Görüşü

• bence ondan sogu adam zaten aciyormus sana ne duruyosun sen hala orda.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 9

• Sana acıdığı için konusuo ne demek ya bence bi tarafları baya kalkmış ona muhtac olmadığını göster eskisi gibi değilse boşver zorlama ya yazık etme kendine birisi gider birisi gelir eğer sorumu cevaplıyablirsen gerçeknte çok sevinirim zor durumdayım link

0|0
    0|0
  • bence onun duyguları fosilleşmiş ve sadece bir alışkanlığın devamı için seninle. zira aşkı ölmeyen bir ateş bir yanıp bir sönmez. demek ki ona bir nefes lazım. ya nefesini ver dışarı o ateşi söndür, ya da içine çek nefesini ve yüreğinde aşk olsun daha gür.

0|0
    0|0
  • soğmalısın. sevgilin hasta mı? değil. yani ilacı verip zamana brak diyemeyiz. sorun varsa konuşup düzeltmeye çalış. düzelmessede ayrıl.

0|0
    0|0
  • Bu degisimin bi sebebi olmali o soylemeye yanasmasada arastir

0|0
    0|0
  • ne oldu da kavgalar falan başladı

0|0
    0|0
  • bence kesinlikle ondan ayrılmalısın.sana bunu şiddetle tavsiye ediyorum.

0|0
    0|0
  • vatoz balığı gibi yapış dudaklarına benimsin de

0|0
    0|0
  • o ıslah olup da duzelmez

0|0
    0|0
  • ona birak uzak ol seviyorsa yokluğunu hissetmek sevgisine can suyu olacaktır...

0|0
    0|0
    • belki sinirle söylemiştir dediğim gibi yap gör... gelmiyorsa yola by by yap

Kızlar Ne Diyor 5

• la ne düzelmesi çocuk senden soğumuş bi de laflara bak bu ne gurur kırıcı cümlelerdir biliyorum seviyosun ama ondan soğumak için bi yol varsa bul ve soğu ayrıl kimsenin gururunu bu derece ırmaya hakkı yok

0|0
    0|0
  • acıdığını söylediği an herşey bitmiş zaten arkana bile bakma

0|0
    0|0
  • kötü davran düzelir.bazıları kötülükten anlıyor,bilincini yitirdiği zamanlarda.umarım senden gizli kafasında kımse yoktur.

0|0
    0|0
  • vicdan yapmış kendisi ayrılmamışta sen ondan ayrıl diye çaba göstermiş işte ama aklın varsa bırak onu hiç beklemediği bir anda ve mantıklı bir sebep gösterme yok olmuyor bu güne kadar nasıl sürdü anlamadım de bırak inan içi içini yer pişman olur ve seni deli gibi arar

0|0
    0|0
  • aldatıyorrr

0|0
    0|0
Yükleniyor...