Gerçekten "iç güzellik" diyen var mı?

samimi bir şekilde benim için sadece iç güzelliği, karakteri, ahlakı önemlidir diyen var mı? evet yakışıklı değilim tutunacak bi dal arıyorum kendimi güçlü hissettirecek.. rabbim vermeyince olmuyor dış güzellik.. bizimde imtihanımız böyle olsa gerek.

0|0
14|13

En İyi Kız Görüşü

• valla arkadasm ZÜĞÜRT TESELİSİ VEREMİCEM bende çirkin bir kızm ..bu iç guzellik dedikleri koca bi yalan hemde koca bir yalan ulan dısı guzel olmayann içini kim merak eder... bir kız olupta cirkin olmak ne demek biemezsinz daha agrdir erkege göre en azndan erkek zengin olunca ortada sorun kalmaz kızlar daha cok cüzdana bakar ama erkekler için ilk kriter guzellik ayrıcaa soruna gelcek olursak iç güzellikmiş koy götune :D züğürt tesellisi bunlar dediğn gibi kardesim bu bir imtihandr ve umarm ahirette alrsın sende mukafatnı dicek bişi yok

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• insanın balı yoksa bal dili olacak. ilk görüşte aşık olmayabilir biri sana; ama gerçekten zeki biriysen herşeyi yaşarsın.

0|1
    0|0
  • Yapilan arastirmalar gostermis ki begendigimizi sevmeye meyilliyiz

0|1
    0|0
  • Yetmez fazlası

0|0
    0|0
  • Evet dış güzellik hiç önemli değil çok çirkin olsa bile olur.

0|0
    0|0
  • herkesin uyuşacağı kendi dengi biri mutlaka vardır böyle düşünme...güzellik yakışıklılıkta göreceli birine yakışıklı gelmeyebilirsin ama biri seni öyle sever ki kimse senden daha yakışıklı gelmez gözüne...seven insanın gözü ayrı bakar..tip olsun ahlak olmasın ne kadar ister ki bayanda erkekte böyle birini

1|0
    0|0
  • İçi boşsa kabuğunu ne yapayım...

0|0
    1|1
  • yetmiyor kimse kimseyi yemesin şimdi burada.

0|0
    0|0
  • iç güzellik diyorum

0|0
    0|0
  • iç güzellik ama kendine güvende önemli,öyle saldım çayıra mevlam kayıra olmaz,kendine güven.

0|0
    0|1
  • Beyinlerimiz sevişsin, yeterli..

0|1
    0|1
  • ikiside lazım. ama içi güzel olmadıkça, dışı beş para etmez.

0|0
    0|0
  • iç güzellik diyorum

0|1
    0|1
  • iç güzellik önemli tabii ama dış görünüşüde bakılmayacak kadar olmasın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• ya simdi sonucta ahlaksiz birisi olsan sen bir kizla arkadas olsan sonra digeriyle yakisiklida olsan bir süre sonra kendinden nefret etmezmisin?

Tabi görünüs önemli ama görünüsü tamamlayan ahlak hal ve hareketlerdir.

0|0
    0|0
  • sadece iç güzellik yetmez

0|0
    0|0
  • Şöyle düşün. Herkesi beğenebilecek bir kişi vardır. Ve bu kişiye kendini beğendirebilmek için ne yapmalısın ?

Kendini karşı tarafa olumlu bir şekilde sunmalısın. Tipin yoksa, giyimin üst düzeyde olsun...

1|0
    0|0
  • Nefes alması şart.

0|0
    0|0
    • Olabilir bu soruyu görünce aklıma geldi,nereden bildiğimi bende bilmiyorum.

• Güzele 21 gün 6 saat ve 14 dakikada doyulur.

Ama genede hep güzel arayışı içinde insan.

Kimse kimsenin içinin ne derece güzel olduğuna bakmaz. Baksada 21 gün 6 saat ve 14 dakika sonra bakar ve aşk biter.

0|0
    0|0
  • iç güzellik diyorum

0|0
    0|0
  • diyene de kanma ;)

0|0
    0|0
  • içimizle mi sevişecez

0|0
    0|0
  • iç dışda lazım aşkımda ikiside var

0|0
    0|0
  • güzellik biraz da gören gözde

0|0
    0|0
  • evet iç güzellik yetmez sadece

0|0
    0|0
  • yorumları okudum kızların hepsı iç güzellik demiş dışı guzel degılse kımse ıcını merak etmez bunların hepsı sallıyor.

0|0
    1|0
  • insanın dış güzelliği geçici içindeki kalıcı

fakat herkesin beğendiği bir tip var

0|0
    0|0
Yükleniyor...