Boy nasil uzar?

Boyum kisa boyum nasil uzar sut iciyorum ama fayda etmiyor. Sadece az su iciyorum onun bir etkisi olabilir mi? Ne yapsam boyum uzar?

0|0
2|12

En İyi Erkek Görüşü

• hiçbişeyin etkisi olmaz yaşın kaç?

0|0
    0|0
    • yaşını soruyorum yanlış anlama cunku soylıcegım bazı şeyler var

• 18 e yeni girdim

• erkeklerde 22 yaşına kadar bayanlarda 25 yasına kadar boy uzar tavsiyem ayda 1 -2 kez trambolinde zıpla göreceksin boyunun nasıl uzadıgını

Erkekler Ne Diyor 11

• Bilemem ama internette böyle arı sütü pekmez karışımı şeyler var boy uzatmak için ara. Birde genlerde ne varsa o. Bunlar sadece ya hızlı uzattırır, ya da 3cm falan etki eder. Az mekik barfix esneme germe hareketleride yap !!!

0|0
    0|0
  • Hiç bişey 19 ve geçikse bitiksin umutsuz vakasın artık iş işten geçmiş demektir.

0|0
    0|0
  • İp atla

0|1
    0|0
  • haftada 3 gün ard arda havuç yiceksin ama 3 gün ard arda bunu aralıksız 3-4 sene yap farkı gör.. araştırabilirsin. ve yaş max. 18 olmalı başlaman için

0|0
    0|0
  • Basketbol cidden uzatıyor.. Devamlı hergün oyna.. ya da gün içerisinde evde 100-150 kere zıplayabildiğin kadar yükseğe zıpla..

0|0
    0|0
  • belli bir yaştan sonra uzun süreli platesle belki 2 cm uzar

0|0
    0|0
  • Yaşın geçmişse uzamaz artık.

0|0
    0|0
  • barfix

0|0
    0|0
  • Bu saatten sonra uzamaz

0|0
    0|0
  • Gece yatmadan once ayaklarini islatip yatarsan uzar. Ben denedim su an 1.90

0|0
    0|0
    • kardeş agacmı yetiştiriyon köklere su verip boyunu uzatıyon :D alakası yok o senin genetiğinle ilgilidir boy öyle hayatta ve kesinlikle uzamaz zamanında basketbol oynamıssındır futbol oynamıssındır ne bilim yüzmüşsündür o yüzden uzamıstır :)

• Mitoz bölünmeler sonucu...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Baliğin siyah kısmını ye çok işe yarıyor

0|0
    0|0
  • basketbol oyna

0|0
    0|0
Yükleniyor...