Kick boks hakkında yarım edebilir misiniz?

Arkadaşlar kickboksa gidiyorum 2 haftayı tamamladım. Sokakta bir olay oldu diyelim kickboksun etkisi varmıdır? Fent ve eskivlerde nasıl profesyonelleşebilirim? Bir kavgada adama kavga başladığında nasıl hızlı ve sert girebilirim hangi yumruk kombinasyonları önerirsiniz? :)

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• 2 haftada ne olacak? :)

Ben 9 yıldır lisanslı boksörlük yapıyorum neredeyse tam 1 yıldan sonra vurduğumu indirmeye başladım.

Kick boks yapıyorum diye havaya kapılıp 2-3 ayda kendine güvenip kavgaya bulaşma adamı indirirler valla :)

0|0
    0|0
    • Yok yok amacım havalanıpta kavga çıkarmak değil zaten. Bazı serseriler var memlekette herkesin bildiği gibi boş yere dikleşip dövülmek için sınırları zorlayan adamlar bilirsiniz sizde :) Onun için yani yoksa kavga yanlısı birisi değilimdir :)

• Omzunun bir karış aşağısı kadar

• Tamamdır çok teşekkür ederim verdiğiniz güzel bilgiler için :) :)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• ben tam 5 yildir kick boksla urasiyorum evet kavgada mma dan sonra ikinci en ise yarar spor kick boksdur. kavgada rakibini tek yumrukla indirmek istiyorsansa onun cenesine dogru yumruk atmalisin ya da burnunun tam orta yerine yumruk atmakla onun gozunu yasarmasini saglarsin buda rakibinin gorus alanini 30% bozar ve senin isini kolaylastirir ama sen yinede kavga etme siddet cozum diyildir ama hakk etdiysede rakibin onun agzini burnunu kir derim

0|0
    0|0
    • Sizde biliyosunuz ki sokakta birçok vururum döverim kırarım ağzında insan tipli serseriler vardır. Bundan 1 ay önce bir tanesi çattı bana ve hala sürüyor şuana kadar yumruk atmayı denese de yumruk yemedim çünkü şansım vardı ayıranlar oldu benim sorunum şu ki yumruğa bakamıyorum yumruk gelince ne yapacağımı kestiremiyorum yani tamamen refleks olarak eğilmiştim yumruk geldiğinde aslında yumruğa bakıp geldiğinde ne yapacağımı hesap etsem hiçbir sorun kalmayacak :D

• Çok teşekkür ederim şampiyon kardeşim iyi moral verdiniz :)

• sen saol kardesim

• Bence dışarıd deneme (: kung fu biliyordum milli takımda yer aldım. 20 yıllık boksörün dizine sıçrayıp kafa tasına dizimle vurdum.

0|0
    0|0
  • Sakın ol şampiyon :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...