Kapat

Sözün bittiği noktada ne yaparsın?

sözün bittiği noktada ne yaparsın? ortamı terk edip gidermisin? yoksa kızdığın insana saç baş veya kafa göz girermisin?

yoksa sinirden gülerek yerlere mi yatarsın?

Güncellemeler:
cevaplar için teşekkür ederim. kızlarımız genelde ortamı terk etme erkeklerimiz diz dirsek kafa girme taraftarı gibi:D

benim düşüncem:susmak kabullenmek değil aslında karşı tarafa verilecek en iyi cevaptır!

0|0
16|7

En İyi Kız Görüşü

• Ortamı terk ederim ama iyice şirazem kaymışsa kızarım , yoo hemen yanlış anlama salak manyak falan işte :D

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 15

• noktayı koyarım ve giderim

0|0
    0|0
  • saçma sapan konuşuyosa bi de kendini haklı zannediyosa hgülerim ama iki taraf da haklıysa çeker giderim

0|0
    0|0
  • Sallamam genelde

0|0
    0|0
  • konusur konusurr en son oyle bır laf soylerım cevap veremez zaten

0|0
    0|0
  • kül tablası fırlatırım

0|0
    0|0
  • kızdığım kişeye göre değişir aslında. eğer seviyorsam o kişiyi ,çeker giderim. kırıcı olmamak için. eğer sevmediğim biriyse dalarım direk.

0|0
    0|0
  • karsimdakine bagli. salak salak konusursa daha, ugrasmam giderim. laf dalasina mi girecem. kendi kendiyle devam etsin konusmaya tartismaya. gülerim üstüne bide.

yok konusabilicegim biriyse seve seve devam o zaman :)

0|0
    0|0
  • Yeni bir cümleye başlarım tabi abi :) Buradan yeni cümle zaten soru içeriği ile alakalı anlaya bilene.

0|0
    0|0
  • bi rahatlama gelir

0|0
    0|0
  • belli olmaz karşımdaki kişiye bağlı

0|0
    0|0
  • Bağdaş kurup otururum.

0|0
    0|0
  • Susup,giderim...en azından düşüncemle giderim,bir şekilde uzaklaşırım.

0|0
    0|0
  • aglarım ama böle göreni aglatıck sekilde ..

0|0
    0|0
  • karşımdakinin gözlerinin içine bakarım son kez ve çeker giderim...

Yeter ona bu :))

0|0
    0|0
  • çemkirmeden önce 10 a kadar sayarim..bu sayede çemkirmeden ortami terkedebiliyorum

0|0
    0|0
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 7

• saç baş kafa göz giricem ama sanal olunca... bazılarının karşımda olması için neler vermezdim. helikopter pervanesiyle döverdim hepsini

0|0
    0|0
  • hiç umursamam laftan anlamamak için direten birisi ise allah ne verdiyse...

yok eğer başka birşekildeyse susarım sabrederim...

0|0
    0|0
  • sözün bittigi an ben dinden imandan cikiyorum ve sonra eve geldigimde annem senin hallin ne bögle essek sipasi diyorr

0|0
    0|0
  • Ortamı terk ederim ya da o an söylesem gerekeni de söylerim. En güzeli sinirle birlikte bir şeyler söylemeden ortamı terk etmektir ama yapması zordur...

0|0
    0|0
    • cevap vermemek kaçmak olarak değerlendirilirse?

• Seni en iyi sen ve Allah bilirsin, insanların ne olarak bildiğinin önemi yok. Kalp kırmak, Allah katında Kabe'nin yıkılmasından daha beterdir. Bırakın, insanlar ne düşünürse düşünsünler...

• Sevdiğin insanla çıkmaza girilmişse, söylenecek sözde kalmamışsa, ceketi alıp gitmeli bazen..

0|0
    0|0
  • şiddet.cannabis?

0|0
    0|0
  • kavgada en güzel cevap susmak. çok konuşan hep pişman olan taraf olur

0|0
    0|0
Yükleniyor...