Sözün bittiği noktada ne yaparsın?

sözün bittiği noktada ne yaparsın? ortamı terk edip gidermisin? yoksa kızdığın insana saç baş veya kafa göz girermisin?

yoksa sinirden gülerek yerlere mi yatarsın?

Güncellemeler:
cevaplar için teşekkür ederim. kızlarımız genelde ortamı terk etme erkeklerimiz diz dirsek kafa girme taraftarı gibi:D

benim düşüncem:susmak kabullenmek değil aslında karşı tarafa verilecek en iyi cevaptır!

0|0
16|7

En İyi Kız Görüşü

• Ortamı terk ederim ama iyice şirazem kaymışsa kızarım , yoo hemen yanlış anlama salak manyak falan işte :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• noktayı koyarım ve giderim

0|0
    0|0
  • saçma sapan konuşuyosa bi de kendini haklı zannediyosa hgülerim ama iki taraf da haklıysa çeker giderim

0|0
    0|0
  • Sallamam genelde

0|0
    0|0
  • konusur konusurr en son oyle bır laf soylerım cevap veremez zaten

0|0
    0|0
  • kül tablası fırlatırım

0|0
    0|0
  • kızdığım kişeye göre değişir aslında. eğer seviyorsam o kişiyi ,çeker giderim. kırıcı olmamak için. eğer sevmediğim biriyse dalarım direk.

0|0
    0|0
  • karsimdakine bagli. salak salak konusursa daha, ugrasmam giderim. laf dalasina mi girecem. kendi kendiyle devam etsin konusmaya tartismaya. gülerim üstüne bide.

yok konusabilicegim biriyse seve seve devam o zaman :)

0|0
    0|0
  • Yeni bir cümleye başlarım tabi abi :) Buradan yeni cümle zaten soru içeriği ile alakalı anlaya bilene.

0|0
    0|0
  • bi rahatlama gelir

0|0
    0|0
  • belli olmaz karşımdaki kişiye bağlı

0|0
    0|0
  • Bağdaş kurup otururum.

0|0
    0|0
  • Susup,giderim...en azından düşüncemle giderim,bir şekilde uzaklaşırım.

0|0
    0|0
  • aglarım ama böle göreni aglatıck sekilde ..

0|0
    0|0
  • karşımdakinin gözlerinin içine bakarım son kez ve çeker giderim...

Yeter ona bu :))

0|0
    0|0
  • çemkirmeden önce 10 a kadar sayarim..bu sayede çemkirmeden ortami terkedebiliyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• saç baş kafa göz giricem ama sanal olunca... bazılarının karşımda olması için neler vermezdim. helikopter pervanesiyle döverdim hepsini

0|0
    0|0
  • hiç umursamam laftan anlamamak için direten birisi ise allah ne verdiyse...

yok eğer başka birşekildeyse susarım sabrederim...

0|0
    0|0
  • sözün bittigi an ben dinden imandan cikiyorum ve sonra eve geldigimde annem senin hallin ne bögle essek sipasi diyorr

0|0
    0|0
  • Ortamı terk ederim ya da o an söylesem gerekeni de söylerim. En güzeli sinirle birlikte bir şeyler söylemeden ortamı terk etmektir ama yapması zordur...

0|0
    0|0
    • cevap vermemek kaçmak olarak değerlendirilirse?

• Seni en iyi sen ve Allah bilirsin, insanların ne olarak bildiğinin önemi yok. Kalp kırmak, Allah katında Kabe'nin yıkılmasından daha beterdir. Bırakın, insanlar ne düşünürse düşünsünler...

• Sevdiğin insanla çıkmaza girilmişse, söylenecek sözde kalmamışsa, ceketi alıp gitmeli bazen..

0|0
    0|0
  • şiddet.cannabis?

0|0
    0|0
  • kavgada en güzel cevap susmak. çok konuşan hep pişman olan taraf olur

0|0
    0|0
Yükleniyor...