Bugüne kadar küçük/büyük herhangi hırsızlık olayına karıştınız mı?

sorum şu; bugüne kadar küçük/büyük herhangi hırsızlık olayına karıştınız mı? Peki yakalandınız mı? Hadi biraz bahsedin :))

ben yıllarca babamın cebinden para çaldım; artık harçlık istemez hale gelmiştim :/

0|0
13|43

En İyi Kız Görüşü

• ilk telefon kullanmaya basladıgım zamanlarda annemın telefonundan gızlı gızlı hep kontor yollardım kendıme. o da yazık turkcell calıyor sanardı. bir kere ciddi ciddi müşteri hizmetlerini arayıp hırsızlar bütün kontörlermi çalıyorsunuz diye çemkirmişti

1|0
    0|0
    • haahahaha bu cok iyiymiş. onu bende yapıyodum. az hırsız değilmişim yahu!

• :D aynen demekkı herkes aynı yerlerden gecıyor hayatta

Erkekler Ne Diyor 43

• Küçükkene bacak kadarkene, marketlerden çikolata vs. indirmişliğimiz vardır, sonra sonra sırf heyecan olsun diye 18 litre yağ tenekesi falanda çaldık, ama dşünsene eve 18 lt tenekeyle gidebilir misin? hayır. E gidiyoruz teyzenin birine veriyoruz, robin hood mantığı,da kalite sabun çalıp mermere sürüp yollardan kaymak ne.

1|0
    0|0
    • sabun işini akıl eden kimse dünyayı yönetirmiş. nerden akıl etmişsiniz be :)

• Anlatıyorum Pentin.

40 daireli bir apartman düşün. Ve bende o kırk daireli apartmanın 6 katına taşındım. Tabi eşyaları taşıdıktan sonra bizim katta cereyanlar kesti. Bir kat aşağı indim yaya olarak. Birde baktım ki, alt katta birisi 72 ekran televizyonu çıkarıyor zar zor. Dedim komşudur yardım edeyim, koşayım.! Acıdım adama.

Tuttuk, indirdik 5 kat aşağı. Terden su oldum. Adam gitti. Akşam eve geliyorum ki; Kız arkadaşım diyo bana: Alttaki komşuyu soydular, televizyonunu çaldılar...

:)))

2|1
    0|0
    • ahahahah yok artık yaaa :)))) kırk yılın başı iyilik edeyim dedin; olaya gel.

• gidip bide söyledin mi :)) ben olsam yandan yandan sıvışırdım:))

• hayırr yapmadım yapmamda. Ama yapacak olsam kralını yaparım interpol bile peşime düşer :D

1|0
    0|0
  • İtiraf ediyorum Hırsızlık olayına karıştım hem de çok ciddi ve sadece bir kez de değil. Ama hiç birinde benim suçum yok vala. Şimdiyekadarki tüm hatunlar kendileri verdi hep Kalplerinin anahtarını, ama sonunda Kalp hırsızı hep ben oldum. Suçum sabittir ve vukuat sayım 32 ( Anahtarları saydım ).

0|0
    0|1
    • WOOW çok etkilendim şuanda çilingir ustalığımı yapıyorsun ?

• pazarına bol müşteriler üstad :)

• Pazar olayı bizi bozar. Malum GYO davası filan.

• bakkal kazıkçı memet dayıyı sevmezdim bigün arkadaşla geçioduk baktım bi tane çitos yere düşmüş ayağımla top oynuyor gibi uzaklaştırdım sonra eğilip aldım farketmedi :D afiyetle yedik içindede pikaçulu taso çıkmıştı :D

1|1
    0|0
    • :))) o tasolar için az mıncıklamadık cipsleri.

• evet nolmuş; dokuz aylık oynardık :)

• tövbe bide 9 aylık oynuolarmış :D mahallenin erkekleri de evcilik mi oynuolardı :D nasıl bi yerde büyüdün sen :D

• annemin pişirdiği keklerden yeme demesine rağmen az aşırmadım küçükken :D eve bir geliyor kadın misafirlere yaptığı cevizli tarçınlı kekin yarısı yok hihih :D gene olsa gene yaparım :DD

1|0
    0|0
  • bende annemin çantasından para alırdım pek yakalanmadım ama o küçük halimle bile vicdan azabı çekerdim :/

1|0
    0|0
  • Ben küçükken annem bana 1 dolar verirdi ve köşedeki markete gönderirdi. Ben o parayla 5 torba patates, 2 ekmek, 3 kutu süt, 1 kalıp peynir, 1 kutu çay, 6 tane yumurta alırdım. Şimdi bu mümküm değil! Her yerde lanet olası kameralar var

1|0
    0|0
    • dolar mı :)) 1 dolara bunları yapabiliyorsan helal bro.

• La bu benim sözüm değilki ünlü biri vardı o söylemisti bu arada lan demiyorum la diyorum la dersen kibarsın.

• İnanmayın gençler cevap yazmayın.Asayişle anlaşmalı bunlar.Yazdığınız cevaplardan suçu büyük olanları IP adresinden evini bulup tutukluyolar.Girmeyin böyle muhabbetlere.

1|0
    0|1
  • Çaldığım tek şey ıslık, flüt ve validenin değerli paketinden 3-5 dal sigara.

1|0
    1|0
  • Ben hep tırsardım ya :D beceriksizdim o konuda sadece 6-7 yaşlarında marketten en sevdiğim bir sakızı çalmıştım,ta 18 yaşımda itiraf ettim ama adama da:D

0|1
    0|0
    • adam ne yaptı peki?

• Güldük geçtik arada beni gördüğü zaman sakızların üstünü eliyle perdeliyor o da eğleniyor tabi sevinsin eğlence çıkıyor adama.

• Bahçelerden çaldığımız meyveler harici olmadı..

1|0
    0|0
  • Pentin bir hikaye daha.

Rahmetli babaannem köyde namaz kılardı. Unutkan bir kadındı, unutmayayım diye yan tarafa fasülye koyardı, kaç rekat kıldım ? diye.

Ben hemen arkadan o fasülyeleri çalardım. Zavallı kadın 5 rekatlık akşam namazını 50 rekat kılardı. Halbuki fasülyeleri hep eksilirdi oradan :))) Fasülye hırsızlığı :D

0|0
    0|0
  • Küçükken antalyada çetenin birini karışmıştım arabaların kapısını açıp radyolarını falan alıyorduk sanayide ki iş yerlerin kilidini krırıp içerdeki hafif eşyaları çalardık bir kere yakalandım darma duman olmuştu ağzım yüzüm ama bir kere karakolluk oldum ama hepsinde kurtulmayı başardım ama cidden çok küçüktüm be halt yediği mi bilmiyordum

0|0
    0|0
  • çocukken kalem kalemtraş yürütürdüm :/

0|0
    0|0
    • biri benim kırmızı kalemimi çalmıştı :o

• yok yahu arkadaşlarımdan değil anaokulunda filan ortalıkta duran kalemtıraşların renkli olanlarındandı =)

• 4-5 yaşlarından pederin cebinden kağıt para çalıp markete gidip bi balon almıştım :D Anladılar tabi o gün annem elimi piknik tüpüyle yakmıştı. Şimdi ona allah razı olsun diyip elini öpuyorum.

0|0
    0|0
  • :D İnşallah babanın Ks'si vardır da göreyim seni :P

0|0
    0|0
  • Üniversite de öğrenciyken ev arkadaşım marketten sucuk çalardı bizide zorla siper olarak kullanırdı aksjfalksfjas haram sucuk stayla

0|0
    0|0
    • yemeyeydiniz nolurdu sanki ya :D eşek etinden yapılmış sucuktur inşallaaahh :)

• :D Sen hergün makarna yada yumurta yediğin bir öğrenci evinde olsan sende anlardın zaten zorla çalıyordu herif çoğumuz yemiyorduk :D

• küçükken erik elma kiraz falan çalardık bir akşam çaldık eve geldik yiyoruz babam yakaladı anladı çaldıgımızı evde var ya neden hırsızlık yapıyorsunuz diye fırça attı bende dedim dalından daha güzel oluyor arkadaşın bahçeden aldık falan dedim birkaç tanede o yedi gitti hırsızlıktanmıdır nedir onu tadı başka :) ama ne olursa olsun hırsızlık hoş bişey degil

0|0
    0|0
  • hırsızlık ekmekle ,orsp*luk öpmekle başlar. derler buralarda

hiiiç işim olmaz karışmadım benden uzak olsun hırsızlarda

0|0
    0|0
  • bakkaldan sakız çaldığımı hatırlıyorum evet sonradan biraz fazla abarttık organize suç çetesi gibiydik ama uzun sürmedi tabiki. Babamın kulağımdan tutup eve götürürken vay puşt hırsızda olmuş demesini unutamam :)

0|0
    0|0
  • Üniversitedeyken paramızın olmadığı zamanlarda migrosa gider kollarımızın içine birer tane maximus metro (ne bulduysak) sıkıştırır sağa sola baka baka dışarı çıkardık..Bunu birkaç defa yaptım ..yakalanmadım da..burdan sesleneyim bari. Sevgili migros kasiyerleri, sayımlarda eksik çıkan tadelleleri albenileri ben yürüttüm hakkınızı helal edin ;)))

0|0
    1|1
  • babadan para çalmayı ağaçtan erik çalmayı hırsızlık sayarsak işimiz var :D biz bakkal olduğumuz için yani zamanında kasadan para aşırdığım çok olmuştur :D

0|0
    0|0
    • bak millet bakkaldan cips aşırıyormuş; helal edin bari :)

• yaptım ve yakalandım, çocukluk dönemlerimi o olay yüzünden hatırlamak istemiyorum :d ailelerin bilincsizliği işte.. biz o işi yapmayı oyun gibi görüyorduk taaki iş ciddiye binene kadar..

0|0
    0|0
    • küheylanı vurdular galiba sonunda asldkajsflsd

• öyle oldu.d iş okul hayatımıza kadar gidecekti nerdeyse adam gelip milli eğitimden yakacaktı geleceğimizi.. uzun hikaye

• Evet ortaokul yıllarında annemin maaş zamanları cebinden azar azar alırdım :) İlerki günlerde içim rahat etmez söylerdim anneme.. hey gidi günler heyy :)

0|0
    0|0
  • her türlü günahı işlerim ama hırsızlık asla

0|0
    2|1
  • rahatladımı şimdi,bence şöyle güvendiğin insanlar yalan söylerse bu hainliktir hem kendine hemde saygı duyulan kişilere

0|0
    0|0
  • ne kadar ayııııp,tuu sana :)

0|0
    0|0
  • Hayır Yapmadım Yapmamda Yapacak Olsaydım Bank Of America Yı soyardım :D

0|0
    0|0
  • Çocukken bahçelerden zerdali(çağla) dışında harama el uzatmadım.

oda çocukluk işte aklımızın ermediği zamanlar.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    13

Kızlar Ne Diyor 12

• piercing aldığım bi yer vardı çelik piercingi 15tlye satıyo ben de piercinglerimin uçlarını sürekli kaybederim çıkarıp takarken, 1 milimetre3 bişey küçücük.. kaybedip aldığım yere gidince bana sürekli 7,5 tl ye satıyodu sonra bi gün farklı bi yerde aynısından gördüm çelik ve 3 lira nası yaa ben bunu burda 15 e alıyorum hatta kaybettiğim uçlarının bile tekini 7,5 liraya alıyorum dedim o da "bunun geliş fiyatı zaten 1,5 tl bize" dedi.. toplam 3 kez değil piercing in tamamına sadece ucundaki küçük topa 7,5 lira vererek kazıklanmışım üstelik titanium değil çelik.. ben de o yüzden bu hafta gittim gizlice 7buçuk lira vermiş olduğum küçük toptan aldım hiçç de pişman değilim! :D

1|0
    0|0
  • Çetemiz vardı bizim çocukken tek kız bendim :)

Bahçelere dalardık bir sürü meyve yerdik falan..

Eğlenceliydi o zamanlar.

1|0
    0|0
    • arkadaş bizim mahallede bi tek ağaç vardı; o da ıhlamur ağacıydı. ne güzel çocukluğun olmuş...

• Hiçbir zaman hiç kimsenin hiçbir şeyini çalmadım.

Hırsız insan da en nefret ettiğim insandır.

0|0
    0|1
  • Bir kalp bile çalamadım :D

0|1
    0|0
  • Bikere küçükken cıkolata canım cekmıştı aldımtim gizlice annem yakalayıp parasini ödemişti baskada asla harama el uzatmam harm olmayip babm olsada izinsiz haberi olmadan asla cebnden şu zamna kadr almadm almamda.

0|0
    0|0
  • Hiç denemedim.

0|0
    0|0
  • bende babamdan yürütürdüm arada sırada ama öyle büyük çapta değil

0|0
    0|0
  • bhen hhiç hırsızlık yapmadım

0|0
    0|0
  • Çalmak gerçekten çok heyecan verici birşey. En son yalıtkan eldiven çaldım. Neden çaldım bilmiyorum.

0|0
    0|0
  • Anne babamın cuzdanından birsey calmadim :) ne zaman istediysem verdiler gerek duymadim..

0|0
    0|0
  • halamdan çalmıştım 1-2 lira cimri olduğu için baska birşey çalmadım :)

0|0
    0|0
  • Sokaktan kedi calardim.

1|0
    0|0
    • :o sonra onları napardın?

• :)) sonrası terlik zaten.

• Ikimizi de evden atardi. Neyse ki atlattik. :D

Yükleniyor...