Sizce galatasaray ve fenerbahçe nin transferleri

sizce galatasaray ve fenerbahçe nin yaptığı transferler le başarı sağlayabileceklermi ligde ve dünya klasmanlarında

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• Fenerbahçeliyim ve Fener'in yaptığı transferleri yeterli bulduğumu söyleyemem. Bir oyun kurucu lazım. Belhanda bunu tamamlayabilirdi ama Nicollin (Montpellier başkanı) sorun çıkardı ve transferden vazgeçildi. Evet. Ofans bir orta saha, bir stoper kesinlikle lazım. Bu ofansif orta sahanın oyun kurucu yeteneği olması gerekiyor.

Galatasray ise başarılı iki transfer yaptı ama hala bence en büyük eksikliği sol bek ve stoper. Drogba'ya gerek yok diye düşünüyorum çünkü forvet hattında oynatılabilecek 4 tane oyuncusu var. (Burak, Umut, Aydın, Elmander) Ama bir dünya yıldızı getirerek forma satışı yapmak ve Gs'yi tanıtmak iyi fikir. Sneijder iyi bir transfer ama bu eksikleri tamamlamalı.

Sonuçta Fenerbahçe, Avrupa Ligi'nde başarılı olma şansı %50.

Galatasaray'ın Schalke 04'ü eleyeceğini düşünüyorum. Çeyrek Final'de başarılar şimdiden.

0|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 4

• Fenerbahçe bu yaaa :)

0|0
    0|0
  • Geceyi aydınlatır Fenerbahçem... her şey yolunda devam ediyoruz,bekleyeceğiz göreceğiz.

0|1
    0|0
    • Yanlış yazmışsın. "Karanlıklar içinden gün doğar ya aniden" (geçen sene ki Kadıköy'de geceyi aydınlatan takım :) )

• çok büyük gurur dimi kadıköy de maç alamayan takımın kadıköy de kupa kaldırma çabaları:) orası aydınlıktı geceye Fenerbahçem çevirdi:)

• gs bombaaaa

0|0
    0|0
  • fenev gsye misilleme yapıo

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• avrupada tamamda ligte galatasaray bu kadar yabancıyı nasıl oynatacak bilmiyorum

1|0
    0|0
  • Sneijder ve Drogba gelmesine rağmen hala Schalke karşısında tur şansı verilmiyor, ilginç.

Şu kadroyla ve en önemlisi Galatasaraylılık ruhuyla Barcelona'yı bile alt edebiliriz. Hiç bir takım yenilmez değil.

0|0
    0|1
  • Gs nin bu transferlerle çeyrek finali cepte Schalke yi eler en azından elemesi lazım bence. Fener ise türkiye için iyi transferler yaptı ama bana göre avrupa için pekte yeterli olmasa gerek.

0|0
    0|1
  • Fenerbahce istedlgl transferi yapsin aykut kocaman basta oldugu surece hicbirsey olmaz fenerdenki ben fenerbahceliyim

0|0
    0|1
  • Galatasaray ıçın hayırlısı olsun

0|0
    0|0
  • gs bu kadroyla artık şampiyonlar liginide de basarı yakalayamassa da yuh artık

0|0
    0|0
    • ne yani Barcelona-Real madrid- Manchester United- Bayern Münih- Juventus- Arsenal- PSG-Dortmund bunlardan daha kaliteli değiliz ya...

• pek bişey değişmez.ligde yeriz birbirimizi

0|1
    0|0
Yükleniyor...