Kızlar karşınızdaki erkekte aradığınız özellikler nelerdir?

Kızlar karşınızdaki erkekte aradığınız özellikler nelerdir? Sizin için erkekte hangi özellikler olursa o erkeğe hemen kapılırsınız?

0|0
12|0

En İyi Kız Görüşü

• esmer kara gözlu yada ela gozlude olabilir kara kasli biraz kirli sakali uzun boylu baba yigit

biraz killi olsun erkek dedigin killi olur ben kilsiz erkege erkek demem

konusmasini bilecek sumsuk sumsuk bir kenarda durmasin girisken olsun cana yakin konskan yerine gore haraket edecek light olmuyacak tas firin olacak erkek dedigin vurdumu yapistirir sakaa yerine gore beni korumasini bilecek bir bakisinlan icimi yakmasi gerekiyor ne demek istedigini bakislarindan algilamam gerekiyor..

0|1
    0|0
    • sen git o zaman cemil ipekçi artoda kıllı ama ne erkek nonoş kızım genelleme yapma kıldan esmerlikden erkeklik olmaz erkeklik tanrı vergisidir ha bu arada bende koyu tenliyim buğdayım deme sonra sen açık tenlisin diye yazmışsın...

• ne diyorsun sen ya:D kizimli mizimli genelleme esmerlikten erkeklik olur diye bisey yazmadim zaten erkekliginde tanri vergisi oldugunu sen yazmasaydin bende bilmiyecektim o yuzden tskler

Kızlar Ne Diyor 11

• ilk başta anlayışlı dokunmaya kıyamasın hiç yalan söylemeyen bana bağlı her zaman yanımda olan gözlerimin içine bakan sewgisini gözlerinde görmek istiyorum öyle birisi olsun işte :)

0|0
    0|0
    • tebrik ederim cok guzel soylemissin malesef ki bazi kisiler var ki bu soylediklerinin kiymetini bilmiyorlar ne anlama geldigi hakkinda bile fikirleri yok :(

• teşekkür ederim .. ewet maalesef artık çoğu kişi kişiye değil kişideki işe bakıyor ...

• malesef etrafimizda bu tarzdan insanlar cok sevginin degerini ve kiymetini bilmiyorlar malesef ki :(

• Yakışıklı kaarızma olursa yada akıllı olursa etkılenırım.

Hıc kımseye hemen kapılmam.

0|0
    0|1
  • güleryuz ,samımı ve ıçten bakan bakıslar

eğlencelı ve esprılı olursa

dobra ve sempatık olursa

saçma sapan stratejılerle gururmus kaçan kovalanırmıs vs pesınde olmazsa

saygılı ve anlayıslı olursa

bunun dısında fızıksel ozellıklerıde uyarsa o erkege kapılırım

0|1
    0|0
  • Yalan söylememesi...!

0|0
    0|0
  • Kararlılık ve dürüstlük. Hayatın her yerinde olması gerektiği gibi.

0|1
    0|0
  • Konuşmasını bilen ve akıllı olan erkeklerden hoşlanırım.

Kapılma falan olmaz.

0|0
    0|0
  • beni anlamaya calısmasını cok isterim

0|0
    0|0
  • hoş sohbetlı olsn elı yuzu duzgn olsun ve durust olsn..

0|0
    0|0
  • Kapılmak için sadık olsa yeter. Hoşgörülü iyi olsun yeter :)

0|0
    0|0
  • koç ,aslan ve akrep burcu olan erkeklerden hoşlanıyorum

0|0
    0|2
  • Dürüst

İlgili

Sadık

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.