Barfiks de sallanırken parmakların ağrıması neden oluyor?

Normal aşağı yukarı inip çıkmıyorum sadece sallanıyorum ama parmaklar çok fena ağrıyor

0|0
2|9

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• parmakların ellerin kilon kaç kilo ise onu taşıyo , bırakta acısın :D artı barfixs ellerde nasır yapar bilgine :>)

0|0
    0|0
    • barfiks değil benim ki sadece sallanıyorum normal mi yanı bu durum

• normal , ne olursa olsun sonuçta ayakların yerden kesiliyosa iş bitmiştir , direk kollara yükleniyorsun , e kolların nere bağlı ellerine , ellerin nere bağlı parmaklarıa :D artı sallandığındığın için daha çok ağarlık uygulamış oluyorsun. iyi akşamlar

• Bu yönü düşünmedim hiç. sanada iyi akşamlar

Kızlar Ne Diyor 1

• Bir daha öyle olursa beşinci günün şafağında doğuya bak düzelecektir.

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• biraz ağrıyorsa o zaman iyidir demek ki kaslarin gelisiyor ama cok fazla ağrıyorsa o zaman kas baglarin kopuyor demektir oyle oluyorsa eyer biraz ara ver ve dinlen

0|0
    0|0
  • En etkili barfiks ayaklarını birbirine Dola parmaklarını bar asılı kalsın kavrama iyice omuz genizliginde 2 saniye yukarı 2 saniye aşağı inebilirsen kaç tane çektiğin önemli değil

0|0
    0|0
  • demir tutuyosun ve o eller senin ağırlığını taşıyor haliyle acır ağrır. dahası ilerleyen zamanlarda nasır da oluşucak. o yüzden decatlondan bir eldiven al sonrasında daha iyi olacak emin olabilirsin.

0|0
    0|0
  • Parmaklarin da seni tasiyo onun için

0|0
    0|0
  • kac kıloysan artık kollar tasımıyor.

0|0
    0|0
  • Pazar poşeti taşırken bile ağrıyan parmak koca vücudu taşıyınca herhalde ağrıyacak..

0|0
    0|0
  • normal birşey bu neresini soruon yahu

0|0
    0|0
    • Barfiks çekemiyorum sadece sallanıyorum o yüzden dedim sorun bende mi acaba

• ne tür sporlar yapıyorsun

• Yarı profesyonel futbolcuyum ek olarak barfiks yapıyorum

• güçsüzsün o yüzden

0|0
    0|0
Yükleniyor...