Hiç böyle sevdiniz mi

Nasıl mı seviyorum seni? Kimi zaman nefes almayı unutuyorum. Yanındayken bile özlüyorum seni. Sen öyle bir büyüyorsun ki içimde gün geçtikçe ben giderek sen oluyorum. Nasıl mı seviyorum seni iyi dinle bak.

Delicesine nefret edersin. İçinden bildiğin bütün küfürleri sıralamaya başlarsın. Daha sonra gözlerinin içine bir bakar ki eriyip bitersin. Sanki daha önce küfür eden sen değilmişsin gibi bildiğin bütün küfürler yok olur bir anda. Geriye sadece tek bir şey kalır. Yalnız gözleri. Sonra özlemeye başlarsın deli gibi. Her baktığın yerde onu görmek istersin. Dünya daha bir güzel gözükmeye başlar. Yasak olduğunu bile bile sevmeye devam edersin. Yeri gelir adını anmaya korkarsın. Biri ya duyarsa ya oda severse onu diye. Oysa bilirsin ki kimse senin gibi dokunmadan uzaktan uzağa sevemez özleyemez. Sana ait olmayan bir şeyi hiç kimse kaybetmekten senin kadar korkamaz. Günleri dakikaları hatta saniyeleri saymaya başlarsın bir süre sonra. O yanında yokken adı kalbini daha çok attırmaya yarar. Delice beklersin onu göreceğin anı ve sadece uzaktan uzağa görebilirsin. En kötüsü de kocaman bir kahkahanın ortasında çıkar ya karşına yarım kalır gülüşün dudaklarında. Çünkü gözlerinin daldığı tek yer gözleri olmuştur çoktan…

Bak işte ben seni böyle sevdim…

BÖYLE SEVDİNİZ Mİ. HİÇ UNUTAMADIĞINIZ DELİCESİNE SEVDİĞİNİZ AMA ONUN ANLAMADIĞI BİR SEVGİNİZ OLDU MU?...

0|0
18|18

En İyi Erkek Görüşü

• Çok sevdim, sevdim... O kadar çok sevmişim ki artık kimseye verecek sevgim kalmadı...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Öyle değil de, böyle sevdiğim olmuştu!...

Ben aşık Mahsuni’yim; sermayem derdimdir servetim ahım. Sen, çeşm-i siyahım.

Ben muradının şemi yanmayan Fuzuli’yim; canımdan usandım. Sen, cefadan usanmadın.

Ben Mem’im; ölüm değildir atıldığım zindanlar. Lakin, sen Zin olma.

Ben Mayakovski’yim; Aşkın küçük sandalı hayat ırmağının akıntısına kafa tutabilir mi? dayanamayıp parçalandı işte sonunda.

Ben Homonlogos’um; çirkinim, kabayım. Sen, hayatı bir oyundan ibaret gören Sera’sın.

Benim Adım Kırmızı; şimdi bir ölüyüm ben, bir ceset, bir kuyunun dibinde. Bul hadi katilimi.

Ben Tahir’im, vezirin oğlu Tahir. Sen Zühre’sin, sultan kızı Zühre. Beni sürgüne yolladılar. Seni zindana yollamasınlar diye canımı verdim, almadılar.

Ben Siyabend’im. Sen Xecê. Peşine düştüğüm felek bir ceylan kılığında uçuruma sürükledi beni. Senin Süphan Dağı’nın etrafındaki köylerden toplandığın ipler, kurtarmaya yetmez beni. Git, benden gayrı mutlu ol sevdiğim!

Ben Montequeler’den Romeo’yum. Sen Kapuletler’in kızı Juliet’sin. Ne çektiysek ailelerimizden çektik biz. İçtiğimizin zehrin nedeni de onlar.

Ben bülbülüm. Sen, senin gündoğumundaki açılışını görmek uğruna dikenini bağrıma batırdığım kırmızı gül’sün. Senin rengin benim kanımdan gelir, bilmezsin?

Ben Neron’um. Sen, uğruna Roma’yı ateşe verdiğim resim aşkımsın.

Ben Ümit Yaşar Oğuzcan’ım. Bir gün seni sevdiğimi anlarsın.

Ben Attila İlhan’ım. Ben sana mecburum sen yoksun.

Ben Abdurrahim Karakoç’um. Sen, sarı uçlu saçlarına deli gönlümü bağladığım Mihriban.

Ben bir ceviz ağacıyım. Nazım Hikmet gibi, serham serham, budak budak ihtiyar bir ceviz. Ne sen bunun farkındasın, ne de…

Ben Ahmet Arif’im. Sen, hasretinden prangalar eskittiğimsin.

Ben Nurullah Genç’im. Sen, adının her hecesi dudaklarımda amansız bir kor olan Ruveyda.

Ben Aşık Veysel’im. Senin sadık yarim kara toprak olmanı ne çok isterdim.

Ben Yılmaz Odabaşı’yım. Sen, ömrünü bir destan gibi yürüten Feride.

Ben Kafka’yım. Sen Sevgili Bayan Milenamsın.

Ben Beyaz Geceler’in kılıksız, karanlık adamı. Sen yanakları gül gül Nastenka’sın.

Ben Genç Werther’im. Sen, uğruna kafama kurşun sıkacağım Şarlot’sun.

Aylardan Eylül’dür. Ben Necip’im. Sen, seninle yanmaya geldiğim Suat’sın.

Benim gönlüm Gökyüzü, sen içindeki tek yıldız küçücük Rumeysa.

Ben Mehmet Emin’im. Ya sen, sen kimsin?

4|0
    0|0
  • Böylesi bir sevgiye layık olacak birine rastlamadım şimdilik, yine de hayat bu, her an herşey olabilir...

1|0
    0|0
  • Ben bi kıza aşıktım baya yıllarca kızın peşinden koştum kız bana seninki aşk degil takıntı falan dedi.Eroinman mısın,balicimisin,çöpcü bile olmaz senden vs. vs. daha neler neler dedi.Halbu ki ben Hukuk fak. okuyorum,abim doktor şehrin en nezih semtinlerinden birinde ikamet ediyoruz.Yani öyle ipsiz sapsız bi tipde degilim ama bana öyle seyler soyledı benim kalbimi kırdı neyse sonra ne olduysa bırden bana ılgı duymaya basladı yakınlastı falan bende ondan sonra onu istemedim.Ama geçenlerde gordum hala ona çok aşıgım ...

1|0
    0|0
  • Biraz severim. Baktım anlıyor, daha çok severim. Baktım karşılık veriyor daha da çok severim. Ama asla onun sevdiginden katlarca fazla sevmem. Bu ikimizi de yıkar.

1|0
    0|0
  • İlk aşkımdı. Peşinde deli divaneydim. Allah var yukarıda çok çektirdi be.. Anamdan emdiğim sütü burdumdan getirdi.

Aradan 6 ay geçti ve geri dönerek sayamadığım kadar özür diledi, tekrar başlamak istedi.

Herşey zamanında güzel. Nasip, kader, kısmet :)

1|0
    0|0
  • varol reis döktürmüşsün, büyüksün.

1|0
    0|0
  • Evet oldu onunla ilgili,dolaylı da olsa ne duyarsam,görürsem dünya duruyor çevremdekiler kayboluyor sadece o oluyor aklımda

1|0
    0|0
  • Çok güzel anlatmışsın. Ben sevgilime böyle aşığım işte. Ya o yada hiç kimse

1|0
    0|0
  • :( malesefff :( 2 aydır peşiden koşuodum elimden gelen herşeyi yaptım şarkılar yaptığım sevdiğime resmen adını sayıklıodum artık ama artık herşey bitti en sonunda çok ağır hakaret etti bana soğudum çokta iyi oldu yoksa unutamazdım link sorumu cevaplıyabilirsen çok sevinirim sevdiğim kız konusunda fikri danıştığım bi arkadaşımın bana arşı bişiler hisettiğini dsunuorumda şuan boşluktayım amacı ne nasıl davranamlıyım ona karşı boşuna kuruntumu yapıyorum çeok merak ediorum sorumu cevaplarsan çok sevinirim link

0|0
    0|0
  • yazdıkların etkileyici gerçekten. ama ben neyi merak ediyorum biliyopmusun şöyle derin düşündüğünde her insan bu kadar sevmeyi başarabilirmi vede her insan bu kadar sevilmeyi hak edermi bilemniyorum. şimdi berabermisiniz?

1|0
    0|0
  • masal gibi aşk vaysss beeee...:D

1|0
    0|0
  • O eskiden di .

2|0
    0|0
  • Hahaa uzun zaman oldu.Ama anladım ki kimse değmezmiş böyle sevgiye.

2|0
    0|0
  • bir gün beraber olursunuz umarım

1|0
    0|0
  • Çok banal...

1|0
    0|0
  • okumadım.

1|0
    1|1
  • Sadece başlığa baktım büyük bir aşk olduğunu çaktım ve diyorum ki

link

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 18

• ilk paaragraf çok iyi işte öyle sevdim hala seviyorum ve şükür aynı karşılığı görüyorum..

1|0
    0|0
  • bu kadar edebi bi aşk yaşamadım sanırım.

1|0
    0|0
  • olmazmı ? tam 8 ayyyy... en sonunda öğrendimki aslında ikimizde birbirimizi seviyormuşuz. 3 ay öyle geçti. ama tam 5 aydır onu kazanmaya çalışıyorum. 3 ay boyunca hep birlikteyken, dibinden ayrılmazken, gecelere kadar deniz kenarında omuz omuza müzik dinlerken şimdi böyle uzak olmak çok pis koyuyor. aramızda 10 dkklık mesafe var ama onu göremiyorum :( ve o hep aklımda

1|0
    0|0
  • Benim ucu bucağı sen aklımın. Senin aklının ucundan bile geçmiyor adım.

Biz iyiyiz. Merak etme ! Ben sensizim, yani biraz eksik işte. Ama biz iyiyiz, hala mavi deniz, hala yosunlu kıyıları boğazın.

Ben senin avlundan bakıyorum göğe, senin ranzanın duvar kenarı oluyorum sarılmasan bile, çarpıyorsun. En çok bunu seviyorum.

1|0
    0|0
  • ne sevecem yiaa çok sevdin alsana ödül diye kimse madalya takmadı boynumuza

1|0
    0|0
  • Merak etme herkes aynı seviyor ;)

0|0
    0|0
  • Oldu.Cevabın çok uzun ya da çok kısa!

1|0
    0|0
  • Sadece başlığa baktım büyük bir aşk olduğunu farkettim :D

1|0
    0|0
  • hayirrrrrrrrrr :)

1|0
    0|0
  • Lal olup tek kelime edemeyecek kadar sevdim.

1|0
    0|0
  • Nerde bende o yetenek.

1|0
    0|0
  • olmazmı ... anlasaydı sevildiğini herşey bambaşka olacaktı :))

1|0
    0|0
  • Ahh ahh şu aşk meselesini bir çözebilsem.. Olmazmı ya daha beteri oldu ama sonuç = Aldatıldım

1|0
    0|0
  • evet çok sevdiğim biir oldu...sevmek suçdu galiba beni terketti.

1|0
    0|0
  • Öküz diyoruz biz böylelerine .Evet benımde bi öküzüm oldu.

1|0
    0|0
  • okumadım. özet geç :DSdsa

0|0
    1|0
  • Ya sen sevmesende olur valla bak ciddiyim:-D

0|0
    1|0
  • sevmıştım. inşallah boyle delicesıne birdaha kımseyı sevmem. ama evlenecegım kişi benı sevsın

0|0
    0|0
Yükleniyor...