Nedir bu esmer merakı yolda sarışın görünce ağızlarının suyu akar ama

Ya bu erkeklerde ki esmer merakı nedirr cidden merak ediyorum twitter'a felan bakıyorum hep esmer kızları övüyolar fakat esmer isterim diyen adam yolda sarışın görse ağzının suyu akar tavlamak için bin türlü oyuna girer. esmer isterim diyen adamın yanındaki kızda gel gör ki sarışındır :) Anlamak mümkün değil cidden

0|0
7|14

En İyi Erkek Görüşü

• Aslında durum oldukca basıt erkeklerın cogu esmerlerı daha cok severız ama sarı renkte goz alıcıdır bızler bu yuzden sokaktan gecerken sarısın bırını gorunce donup bakarız :D

2|0
    1|1

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 13

• yahu normalde ben de sarışınları daha çok beğenirim de aşka gelince değişir işin içine davranışlar huy falan da girer

2|1
    0|0
  • Olay ne biliyo musun etraflarındaki cogu kız esmer ee onlara yavsıyorlar baska bir sey degil

3|1
    2|1
    • bi yürü git sap mısın abaza mısın.çarpılcak mışım.senin bakış açın bel altı..benim bakış açım beyin ve görünüş ...

• düşüncene saygı duyuyorum takılmana bak münakaşaya girecek değilim kendi bildiğim doğrular için.

• Bir de yanlarındaki sarışınlar Türkse çakma oluyor çoğunlukla.Yani onlar da esmer.

3|1
    1|0
  • sözü özü bir olmayan insanlardır onlar ben kara kaş kara göz masum yüz ve kişilik sahibi zeki kıza ilgi duyarım mesela ve hoşlandığım kişide öyle...

2|0
    1|1
  • benimde canım esmer ister. :) ama illa esmer olacak diye bir kaide yok. ağzımın suyunun aktığıda olmadı hiç.

1|0
    2|1
  • renk önemli değil...cazibe önemli...:)

1|0
    0|0
  • Sarışınlar ilk tercih ama güzel olduktan sonra fark etmez..

1|0
    0|0
  • bızı cozmeye calısmayın :) karısık ısler bunlar

1|0
    0|0
  • sarışın kullan at oluyo genelde.

1|0
    2|1
  • Bende yok.Sarışın severim.Ama ne demişler?Sarışının adı esmerin tadı.

1|0
    2|1
  • hangi esmer yaktı canını söyle hemen :P

1|0
    2|1
  • millet şarışından sıkıldı :) modası geçti sarışınların beyazların sıra şimdi esmerlerde...

1|0
    4|3
    • Sarısını anlarım ama beyazlardan sıkıldı deme bence carpılırsın

• beyazları niye karıstırıyosun :(

• Tamam karıştırmam asma ama sen yüzünü :(

• Erkekler gnelde takılmak için sarısın asık olmak için esmer evlenmek için kumral der ama ben kumral der cekilirim :)

1|1
    1|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Dogal bir sarisin olarak sunu diyebilirimki turk erkekleri ozellikle beyaz teni begenirler. bende beyaz tenliyim saclarimda altin sarisi ve platin arasi bir renk ve dogal. girdigim her ortamda dikkat cekiyorum ovgu aliyorum bu yuzden . turklerde bu renkte dogali olmaz bu yuzden begenilir ve dikkat ceker.hep turkiyeden ornekler verdim ama dunyadada aslinda sarisin kadinlarin begenilme yuzdesi oldukca fazla. basta marilyn monroe olmak uzere seksi ve guzel kadinlarin buyuk yuzdesini sarisisinlar olusturur.ayrica dunyada en cok satilan kozmetik urunununde acik ara farkla sari sac boyasi oldugunu aciklandi. anlasilan cogu kiside sarisin olmak istiyo :)

3|1
    1|0
    • Turk'um sacim normalde sari fakat koyulastiriyorum sarisin olmak itici geliyor bana, sarisin Turkler de haliyle epey var aslinda.

• O dogru bak kumral insana sarisin diyorlar :D

• Onun da ayrımını başlatın, esmer isteyenler Arabistan'aa..

3|3
    1|2
  • Aynen öyle deli olacağım resmen. Nedir yani esmer esmer ağızlarına dolanmış. Hep sosyal medya yüzünden adamlar ortaya bok atsa kapacaklar! :)

2|0
    1|0
  • Sarisinlardan hoslanmayan insanlar da var.

2|1
    2|3
    • var evet ama turk sarisini olmak baska kumral dedigimiz renk cogu zaman turklerde sarisin olabiliyo :)

• hep sarışınlar mı övülecek birazda esmerleri övsünler.ayrıcada bunu samimiyetsiz buluyorum

1|0
    3|1
  • Her ne kadar esmer severim deselerde sarışınlar daha çekici gelir.

1|0
    0|0
  • saırsın olmak da bir sorun yok bence

3|0
    0|0
Yükleniyor...