Aşkın en yakın arkadasının aşkıysa...

gururlu olup gitmek mi lazım, aradıgın herseye sahip o kadın veya o adam için savaşmak mı lazım?

Güncellemeler:
ben savaşmamıştım ..adamın askı bendim , arkadasımın askı adamdı.. ikisi evlendiler .. ben bekarım :D:D

0|0
7|13

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 12

• bunu sitede hep soyluyorum ama kız arkadaslarımız kızıyor ama yıne tekrarlayacagım.cocugun arada sana kacamak sekılde baktıgını yakalıyorsun,en yakın arkadasın oldugun ıcın 3nuz cok vakıt gecırıyorsunuz,sankı ruh esınmıs gıbı gelıyor demı ama oyle degıl ıste oncelıkle sen ona asık degılsın arkadasınla aranızda ufak bır soguk savas var.kızlar ılgının hep kendı ustunde olmasını ıster bu yuzden sen ona asıgım zannedıyorsun ancak en yakın kız arkadasını kıskanıyorsun ama sen ona asık degılsın sana yakınlasan o erkekte ona ılgı duydugunun fakında sanmakı sana derın duygular beslıyor.sen onun cınsellık yasamak ıstedıgı bır avsın.bundan o kadar emınım kı tecrubeyle sabıttır desem yerıdır.bu sadece senın karsılastıgn bır durum degıl cogu ılıskılerde oluyor bu tur vakalar

0|0
    0|0
    • katılıyorm bn yaşadım aynı şeyi

• o yuzden tecrubeyle sabıttır yazdım bır an once kendı hayatına odaklan ıllakı kız arkadasınla soguk savas devam edecek ama baska yonlerde olmalı bu savas.ıyı aksamlar

• gecmişte yasadım.. başkasının malına namusuna aşkına ekmegine göz dikmeyene daha iisi gelirmiş..

• ilk söyleyen olmak önemli.Arkadaşım benden önce bunu bana söylediyse aşık olduğum kişiye karşı adım atmam.Arkadaşın dediğin kişiyi çook iyi biri olarak görüyorum yani çok değer verdiğin.O yüzden bir sevgili için kötü gün dostumu kaybedemem

1|0
    0|0
    • Ama hoşlandığımın ilgisi ben ona bir şey söylemeden bana karşı olursa işler değişir

• gerekli cabayı sarfettikten sonra gururlu bir şekilde gitmek bence hicbirşye yapmadan gitmekte olmaz bana göre

0|0
    0|0
  • Allah mutlu mesut etsin.. :)

0|0
    0|0
  • (Gizli cevabaizin vereydin iyiydi.)

Önce kim kaptıysa "av" onundur.

0|0
    0|0
    • Adam sana gerçekten aşık olaydı, seni alırdı...

• Çıkıyor muydunuz yoksa uzaktan mı hoşlanıyordun anlayamadım. Anlatımın çok kötü.

İkinizi de alaydı iyiydi...

• biz yakın olduk sevgiliyiz diye ilan edemeden ben türkiyeye geldim , sonra geri döndüğümde başbaşa kalmadık diyalogda yok gibiydi, bigün bulustuk agladı , ben asığım sana ama işler karısık şu an dedi.kardeşim gibi olan kızda geldi ortama uluorta konusuldu hersey ben agladım cektim gttim ama sonra hakverdim

• Ceketi ilikleyip gitmek lazım...

Maymunluk bize yakışmaz.

0|1
    0|0
  • youtube den hemen '' iki kadın 1 adam aşk çekilir adan şarkısını '' dinlliyorsun :(

0|0
    0|0
  • iyi olmuş...

0|0
    0|0
  • Gitmelisin , bu yakışmaz

0|0
    0|0
  • savaşmak iyidir...

0|0
    0|0
  • ikisinide vur kurtul, başka aşklara yelken aç

0|0
    0|0
  • adamın ilgisi kime karşı ? o önemli bence

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• diğer ikisi sevgili mi?

değilse arkadaşına "ben de seviyorum anasını satıyım,hamle yapmaya gidiyorum" de

birliktelerse uğraşma, kalan harabeden sana çadır bile olmaz sonra

1|0
    0|0
  • Başka ruha dadanmak varken.

1|0
    0|0
  • Başıma geldi... Ama çocuk benimle tanışmıştı arkadaşı tınlamamıştı.. Hala birlikteyiz

1|0
    0|0
  • başkasına ait birşey için savaşmak ne kadar doğru.bana yakışmaz.

1|0
    0|0
  • gitmek lazım en yakın arkadaşının sevgilisile de yakın olmamak lazım kalp mantığın lafını dinlemez

0|0
    0|0
  • bırakmalısın arkadaşlığa biraz saygı

0|0
    0|0
  • yes dallas

0|0
    0|0
Yükleniyor...