Kapat

Artik futbol bizim basimizda bela oldu?!!!!!

ben galatasaray tutuyorum, ve sevgilim fenerli, gecen fener yuzumden tartistik ve bana diyorki eger fenerli olmayacaksan artik iliskimiz bitiriyorum, ben olmam dedim saka zannetim, vesimd uc gun oldu benle konusmuyor, mesaj atiyorum cevap vermiyorum, sizce bu sacma degil mi?

0|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

• Aslında tatlı bir atışma olabilir ama çok saçma yani bu nedenden dolayı ayrılmak..

Yani sen fenerli olsan nolacak galatasaraylı olsan nolacak sana bir şey kazandırmıyor adamlar oynuyor paralarını alıp hayatını yaşıyor yani bunun yüzünden ayrılıyorsanız yarın evlenirseniz sen şunu yapmadın ben ayrılıyorum mu diyeceksiniz aranızdaki aşk bence çok güçlü değil o zaman

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 4

• hahah gülmekten öldüm yaa hadi erkekler takımına düşkün oluyo da kıza noluyo :)) ya çok çocukça ve saçma yaptığı şey hiç sevgili için takım değiştirilir mi benim sevgilim gs li ben fb liyim o biraz fazla taraftar ama bi kere olsun fenere hakaret etmedi iyi anlaşıyoruz işte gerçi oda çok dedi gsli ol diye ama :) ben hala fenerliyim

0|0
    0|0
  • Benim sevgilimde fanatik galatasaraylı. Ben o mutlu olunca daha çok mutlu oluyorum. Eğer bir takım tutmak yüzünden ayrılacaksa defolsun gitsin hatta sen ayrıl. Sevmek o kadar kolay değil ;) hoşçakalın.

1|0
    0|0
  • Büyütülecek şeyler değil bu konular , çocuklar gibi davranmamak gerek ...

0|0
    0|0
  • saçma tabi.ilk sen 3 gn knusmycktn neden fnerlsn.nyse bska sfre

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Biraz aklını kullanmayı biliyorsan birdaha peşine düşme.. Sevgilisi yerine takımını seçen adamdan hayır gelmez.

0|0
    0|0
  • gelin ikinizde doğru yolu bulun Beşiktaşı seçin kardeş kardeş yaşayın

1|0
    0|0
Yükleniyor...