Hey, hadi bu akşam böyle bir erkek var mı hep beraber bulalım!

bayanlar hiç aşkı cinselliğin önüne koyan bi erkek gördünüz mü? beyler hiç öyle bi tanıdığınız oldu mu?

onunla ölüme bile varım dediğiniz bi kız oldu mu beyler?

bayanlar sizi sizden daha çok seven biriyle hiç tanıştınız mjı?

kısacası aşkın bu yüzyılda bittiğine mı inanmalıyım yoksa haal aşk var mı?

0|0
6|20

En İyi Erkek Görüşü

• La yıllarca bize yontulmamış odun muamelesi yaptınız da dönüpte kendinize bakmadınız hiçç ? Ben de hiç bir beklentisi olmayan kız görmedm mesela bundan şikayetçiyim. Kimse doymak bilmedi. Kıskanırsın çok kıskançsın hadi ayrılıyoruz .. kıskansanda kıskandğnı belli etmezsin için içini yiye yiye.. beni umursamıosun sevmiosun hadi git ...Hep böyle ilginç paranormal denklemlerle boğuşturdunuz yıllarcaaa.. Ben şunu düşünüyorum kadınları sadece cinsel obje olarak gören her erkeğin bu hale gelmesne sebep olan bi kadın vardırr.. Ayrıca evett ölüme bile varım dediğim biri oldu ve sonuç işte karşında kadınları cinsel obje olarak gören bi erkek daha .. Anlatabildimmi lanet olası sütten çıkmış kaşık sürüsü ?

1|2
    0|0
    • dogru soyluyorsun bayanların bi kısmı boyle :) bir byn olarak soyleyeblrm

• teşekkür ederm dee sonu hoş olmayacak be .. çok sıkılmaya başladımmm herşeydenn .. Duygusuzluktan sıkıldım istiyorum artıkk ama kaldıramam o kadar zamandan sonra die adım bile atamıyorum :\ ve bu tür yazılar sorular vs gönderen her bayana bayaa bi kinleniyorum söyleym :D

Erkekler Ne Diyor 19

• İyi de aşk, şehvetten doğar zaten..

Nasıl ayırabildin bunları sen şimdi birbirinden?

Ne bu cürret?

1|2
    1|0
  • bak sago ne diyo aşkı anlatanlar aşkı kaybedenlerdir :) güzel sölemiş. sevdiğim kızdan ayrılım ama aşkım bitmedi çünkü ona aşık değildim :) ama bi başkasına da aşık değilim :) işin dorusu ben kararsızım be abi:) ama aşık olup ayrılanlara çok üzülüyom ben yaa :( yazık be abi kötü oluyolar

0|0
    0|0
    • de mi ya bn de üzülüorum :(( ama karsarsızlığı kafaya takma hepimiz biraz öyleyiz ztn :D

• Lise aşkımı çok sevmiştim temiz ve saf duygulardı gerçekten insanın aklına cinsellik bile gelmiyordu sanki onunla olduğum anlarda melek gibi hissediyordum. tabi gerçeğin böyle olmadığını bir kaç sene sonra anladım.

0|0
    0|0
  • aşk diyoruz hani nedir,

eni nedir, boyu nedir

denenmiş kaç bin senedir

sevgi yetmiyor yetmiyor

o aşklardan kaldıysa bir porsiyonda ben alayım

0|0
    0|0
  • derdın ne la. efsanemı olmak ıstıon

0|0
    0|0
  • üzülme dostum tek yapman greken şu: yaz tahtaya bir daha nasılsa sarı çizmeli mehmet ağa bir gün öder hesabı :) .)

0|0
    0|0
  • Ben varım ama cinselliği ön planda tutmadığım için kaybedenler klübüne üye oldum :)

0|0
    0|0
  • var-dı... :)

0|1
    0|0
  • hiç olmadı bence

0|0
    0|0
  • Oldukda ne oldu A.Q. kıymetmi bilirsiniz siz. Bu dünyada hiçbir kadın değmez buna.

0|0
    1|0
    • ha sen şimdi kadınları aşağılıyınca aşkı üstün mü tutmuş oldun heee

• Tamam burda noktalayalım :) Aşk maşk yok artık bitti kendime yetecek kadar bile sevgim yok içimde. ben bunları senin bütün kadınları aşağılamak la ilgili sözlerin için yazdım daha doğrusu derdimi anlatabilmek için. Saygılar.

• peki nası istersen :)

• Aşk bitmedi. Ben gerçek aşkın arayıcılarındanım

0|0
    0|0
  • Hangi sorudan başlayalım bacı.. Ayrıca sorular tuzaklı mı?

0|0
    0|0
    • evet tuzaklı napıyım çok fazla soru var ama level 4ün altındayım günde bi soru hakkım var :D

• neyin kafasını yaşıyorsun bilmiyorum ama aşkta var aşık oluncak kızda erkekte...

0|0
    0|0
  • Aşık olan erkeğin aklına cinsellik gelmez, ama bunu siz nasıl anlarsınız onu bilemem

0|0
    0|0
  • cinsellik diyon seks diyon aşk ne ki ya cinsellik olmasa dünyada yaşanılınırmı be

0|0
    0|0
  • kimse keşfetmedi ki beni henüz :(

0|0
    0|0
  • aşk var :) ve aşk sensin şirine ;)

0|0
    0|0
  • Sevdiği kız gününü gün ederken, aşkından avare gezen bir kaç aptal arkadaşım var.

0|0
    0|0
  • Ben bi kıza aşıktım baya yıllarca kızın peşinden koştum kız bana seninki aşk degil takıntı falan dedi.Eroinman mısın,balicimisin,çöpcü bile olmaz senden vs. vs. daha neler neler dedi.Halbu ki ben Hukuk fak. okuyorum,abim doktor şehrin en nezih semtinlerinden birinde ikamet ediyoruz.Yani öyle ipsiz sapsız bi tipde degilim ama bana öyle seyler soyledı benim kalbimi kırdı neyse sonra ne olduysa bırden bana ılgı duymaya basladı yakınlastı falan bende ondan sonra onu istemedim.Ama geçenlerde gordum hala ona çok aşıgım ...

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• sevgilime bi kere bi şey olsa da erken menepoza filan girsem hiç isteğim olmasa ayrılırmısın filan dedim ayrılmam dedi :) yalan söylediğini düşünmüyorum beni benden çok seviyo mu bilmiyorum ama çok seviyo onu biliyorum

0|0
    0|0
  • cükünü kes at dedim.yapamadı ayrıldık :/

0|2
    1|1
  • evet :/ sorun oldurecek kadar kiskanc olmasiydi ve silah cekmisti birkac defa :( oysa bende onu sevmistim ... herseyi oldurdu :(( bi defa pesimden 1-2 kilometre durmadan kosmustu cunku cok kusmustum :/ neyse sevmek ve sevilmek guzel olesiyede olsa ;)

0|0
    0|0
  • cinsellik > aşk

0|0
    0|0
  • Bence asik oldugu insanla ,insan tek vucut olmak ister. Sonucta hayvanlar ciftlesir ,insanlar birlesir. Tabi ki evlenmeden bunun yapilmasi yanlis ,olmamali , hayatin neler getircegi belli olmazken ,ama sevdigin tarafindan arzulanmak cok guzel bisey.

0|0
    0|0
    • ya bn sexe hayır fn demiorum sadece aşık olmak erkekler için mümkün mü yoksa sadece verene mi bakıolar demekistiorum :)

• Yok oyle bisey ,verenden sogurlar hatta.

• öyle mi bak bunu bilmiodum işte :) saol :))

• ben bilmem esim bilir

0|0
    0|1
Yükleniyor...