Eskı sevgılımın yakın arkadasıyla sevgılı olucaktık,vazgeçtim

Eskı svegılım benım pesımden cok koşmustu ama ben ona hıc yuz vermedım güvenemedim.2 hafta cıktık ayrıldık. ama 2.5 yıldır tanısıyorduk ailelerden dolayı. çıktıgımızda ayrılan ben oldum daha snra cok pısman oldum ama affetmedi.Hırsımı almak ıcın onun en yakın arkadasını faceme ekledım konustum cocugu kendıme bağladım. daha sonra o arkadasının eskı sevgılısı oldugunu söyledim o da İlkayla konustu. ılkayda arkadas kalmamızı söylemiş.çocukta o arkadas bılıcek ama bız sevgılı olucaz dedı. bende kabul edeme ılkayına arkasından ıs cevıremem dedım. snra ılkay aradı fılan benı işte teşekkür etti okadar güzel konustu kı takmıyo gıbı yaptı. ertesı gün o çocuga ben hala ılkayı sevıyorum yapamıcam ona asıgım ben dedım. cocukta bız sana oyun oynadık fılan dedı. bende ılkaya mesaj attım yazıklar olsun benı kullandırmak cok mu hosuna gıdıcektı tıksınıyorum senden fılan dedım. benı aradı. güzel güzel konustu. çocuk hırsından öyle demıs ve ılkayı hala sevdıgımı couga söylemediğim için cok hosuna gıtmış. kardesının uzerıne yemın ettı kı ben mesaj atmadan önce arıcakmıs zaten benı fılan. sizce yaptıgım o iğrenç hareketi toparlmış olddum mu?

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• Vazgeçmekle iyi etmişsin. Sanki erkek kıtlığı var. Adın çıkar 9'a inmez 7,5'e bilesin.

0|0
    0|0
    • bılıyorum ve çok kötü bişey yaptıgımı anladım herseyı ıtıraf ettım onunda hosuna gıtmıs ama ben onu ıstıyorum. ve bana dedıkı bırgun senınle sabahtan akşama kadar aynı evde olucaz dedı. anladın mı ama o manada degıl.öyle bısey olsa bıle severek yasamak sıtıyomus

• Ben olsam " Akşamdan Sabaha kadar " derdim...yani seni Eşim yapacağım manasında . Onun dediği Seni eve atacağım gibi bişi olmuş.

Erkekler Ne Diyor 6

• en az bu yazıcının yavanlıgı kadar sende zavallı bır ınsansın.bır kısı ıcın baska bır kısıyı kullanmak ama sana kızmıyorum.sen ve senın gıbılere kanan o erkeklere kızıyorum

0|0
    0|0
  • bence iğrençliği en başta sen yapmışsın umarım kızmamışsındır ...

0|0
    0|0
  • daha da iğrençleşmişsin.

0|0
    0|0
  • ;kesin içine seytan kaçmış senin

0|0
    0|0
  • of offff ne bu insanların hali ...

0|0
    0|0
  • Ne içtin sen?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Ben birşey anlamadım ama en başta mümkün değil demen gerekirdi ..

0|0
    0|0
  • Yırttın halime.

0|0
    0|0
Yükleniyor...