Sizce amacı ne olabilir?

sizlerle paylaşmak istediğim sorunum olacaktı . Ya bizim dersanedeki sınıfımda bi kız var . Bu kız takıldığı soruları hep bana getiriyor. Derslerim iyidir ama hocalara götürdüğünü hiç görmedim. Ayrıca ne zaman başımı çevirsem gözü hep bende. Eline kağıt kitap vs şeyler uzatsam elini elime değdirmeden almıyor yahu kitabın ucundan tutmama rağmen. Karşılıklı konuşurken bile kolumu tutuyo. Her sabah gelip bitek bana günaydın der. Bu kızın amacı ne olabilir sizce ? Bu kızı kırmadan incitmeden nasıl mesafe koyabilirim malum bizim grup çok dalgacı ve hiç çekemiyorum. Tavsiyeleeiniz benim için değerlidir lütfen eksik etmeyin. Saygılarımla...

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• belli ki kızın dikkatini çekiyosun ve sana yaklaşmaya çalışıyo amacı bu kırmadan mesafe koymaya gelirsek soru sorduğunda şuan işim var vs bişeyler de laf arasında arkadaş ortamında falan onun duyabileceği bi şekilde bu davranışlardan hoşlanmadığını dile getir işte arkadaşlarıma o gözle bakmam falan de o duysun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• bence incitmeden söylemenin bi yolu yok bi daha soru sorduğunda filan çözmek istemediğini dinlenmek istediğini filan söyle

0|0
    0|0
  • Kız sana yazıyor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• samimi oldugn bir bayan arkadasından rica et digerinin görüs mesafesindeyken samimi pozlar sergileyin işe yarar büyük ihtimal

0|0
    0|0
Yükleniyor...