Kahretsin... Kızlar yine damlayın , çabuk çabuk çabuk la bak hala bakıyor yaa çabuk oku şu şeyi!!!

:) Kusura bakmayın biraz sert çıktım ama... Ya sevgili ve sayın güzel kızlar/kadınlar , bir erkek sizi metro , minibüs vb. bir yerde görürse ve sonradan peşinizden gelip kibarca sizinle tanışmak isteyip numaranızı istese cevabınız ne olurdu? Genç hakkında da bilgi olarak , tarzı filan var gayet güzel ve temiz giyinen ve diksiyonu da iyi... O gence yanıtınız ne olurdu? Bir şans verir misiniz? Vermez misiniz?

0|0
12|0

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 11

• insan gibi gelip sorduğu için terslemem hoşuma gittiyse tanşalım derim ama şu an gelse dese sevgilm var derim

0|0
    0|0
    • hmmm o zaman sevgilinden ayrıldığın zaman hangi metroya ne zaman ve saat kaçta bineceğini söylermisin :P teşekkürler düşünceni belirttiğin için :)

• Özgüvenine saglık :)) Belkide hayatının kadınıdır o git bence şansını dene :)

0|0
    0|0
  • önce bi garipserim ama adımı söylerim fakat telefonumu vermem bir şans vermek isterim facemi veririm

0|0
    0|0
    • işte aradığım kişi bu! yarın kaçta metroya biniceksiniz :P :D şaka şaka :) teşekkürler :)

• Vall oyle şap diye gelen biri bilemiyoruum yani eger bsyler hissedersem belki bi yerde oturabiliriz

0|0
    0|0
    • hmmm ne mutlu peşinizden gelene o zaman :)

• Basima geldi bir iki kere ama kibarca reddettim iyi niyeyli tiplere benzemiyolardi cunku aslinda insan basta oyle dusunuyo ama az cok dis goruntusunden de belli oluyo insan

• kesinlikle dış görünüşde önemlidir... profilime bakarsan resmimi görürsün ve genelde siyah giyinirim fakat insanlarla konuşurken diksiyonum çook iyidir yani konuşmayı iyi niyetli olduğumu belli ederim

• tipine bakmam bile derhal hayır der giderim

0|0
    0|0
    • o kişide (inş ben olmam) dayak yemedim diye şükür namazına gider :D

• biriyle sevgili olmam için bir süre tanımam lazım öyle pat diye gelen birinden soğuyorum ne yapım böyleyim

• hmmm anladım

• Yok vermem tanımadım kişiye

0|0
    0|0
    • bir yerde oturup bir kaç şey içermisin peki o anda tanışmak için filan

• Vermem tabiki sen takıl ben kaçıyom derim kaçarım

0|0
    0|0
  • ben vermem. ohoooo bunu benden başka bi kaç kişiye daha yapmıştır diye düşünürüm hemen

0|0
    0|0
  • biber gazımı sıkardm hemen

0|0
    0|0
  • eger begeniyosam o kişiyi belki tanışırım ama asla ilk gördugum kişiye numaramı falan vermem eger hoşlanmıyosam bu kişiden tanışmak istemediğimi söylerim kibarca

0|0
    0|0
  • yok be korkarim ben :)

0|0
    0|0
    • O kadar korkunç tipli birisi değilim şahsen :D

• ya hayir tiple alakasi yok, hani mekan biraz uygun olsa hadi neyse ama takip edip teklif yapmak öyg ./

• hmmm anladımm :)

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...