Avrupa'ya gidenler başınıza gelen ilginç deneyimleri paylaşır mısınız?

avrupa'ya gidenler başınıza gelen ilginç deneyimleri paylaşır mısınız? anlatın gidecek arkadaşlar da deneyim kazansın

0|0
10|5

En İyi Kız Görüşü

• Restaurant'a gitmistim Fransa'da, gorevli geldi nerelisiniz dedi Turk'um deyince siz burada yememelisiniz helal etci bulun falan demisti cok gulmustum

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• İngiltere'ye ilk geldiğim zamandı... Yaşım 11di :)

Bir yaşlı çift paralarını düşürmüşlerdi, ben de eğilmesinler diye alıp vermek istedim. Sandılar ki hırsızım görünce benim eğildiğimi gittiler. Arkalarından koştum dedim ki paranızı düşürmüşsünüz, aldılar elimden bir baktılar ki bana sormayın gitsin. Uzaydan gelmişim gibi... Halen daha hatırlıyorum! Teşekkür bile etmemişlerdi şaşkınlıktan herhal...

1|1
    0|0
  • Fotoğraf çektireyim derken Roma merdivenlerinden düşmüştüm 1 ay kolum alçıda gezdim.Dresden köprüsünden geçerken şapkam direğe takılmıştı alayım derken kafam demirlere sıkıştı yardım ekibi gelmişti. İlk kez kıbrısa gittiğimde trafik akışı Türkiye deki gibi olmadığından şasırıp yola atlamıstım araba çarpmıştı.Yunanistanda pasaportumu kaybedip mülteci damgası yemiştim 1günde yabancılar şubesinde sabahlamıştım.Work and travel da amerikada yanlış işte çalıştıgımı 15 gün sonra gazeteye verilen kayıp ilanından anlamıştım.21 yaşında yasası olmasına rağmen Bara girebilmiş sonundada polisle birlikte çıkmıştım vsvsvsvsvs.

3|2
    0|0
  • almanyada dortmund'a gidecekken tren bir anda durur.. biri kendini intihar etmis diye butun demiryollarini durdurdular. aksam saat 23.30 gibi biseydi. ne olacagini bilmiyorduk. treni en yakin istasyonda durdurdular. herkes indi. taksiyle baska bi istasyona gonderildik. buz gibi sogukta saatlerce tren bekledik. sonunda bi tanesi geldi ama dortmund a giden degil. baska bi istasyona goturdu.. sonrasi.. istasyonda sabahlayan iki genc kiz. kafayi bulmus susmak bilmeyen bi ihtiyar, bize bakip duran abaza gocmenler, ve tuvalet yok diye kuytu bi koseye isemek zorunda kalan diger insanlar :S

1|1
    0|0
  • pariste, meşhuuur şanzelize caddesinde neşe ve muhabbet içinde iki kişi dolanırken, bir dilencinin uzaktan sizi tespit etmesi, usulca yaklaşması ve "apla bee, allah rızası için, bi yardım eder misin bee" diye avucunu açması.

trollük olsun diye değil ama mekanın tam anlaşılması bakımında tekrar ediyorum, pariste, şanzelize caddesinde.

1|0
    0|0
  • İsveçteyken italyan askerleri tatbikat maksadıyla norveç'te kristiansand'a ineceklerine isveç'te kristianstad'a inmişlerdi, 20 dakikalığına da olsa savaş çıktı sanmıştık

2|0
    0|2
  • yol calismasi vardi, bosluga dusmustum. 2 metrelik bi cukurdu. o gunden sonra ailemin yalnizca sus icin yanimda oldugunu anladim.

1|1
    0|0
  • Stuttgart'ta yanlış metroya bindim neyse ki yanımda arkadaşım vardı çok geç olmadan fark ettik. Baya korkmuştum.

1|0
    0|0
  • isvec'te gereksiz bi starbucks arayisina girdim ve bulamadim. abd ya da buradaki gibi adim basi yok.

1|0
    1|0
  • 2003, elimde Nokia 3310 ama Türk bayrağı logolu olanından. O yıl Eurovision'u biz kazanıyoruz, zannediyorum ki dünya ülkeleri Türkiye'yi tanıyo, Türk bayrağını biliyo. Bir İngiliz hoca yanıma geliyor. "Futbol takımının logosu mu diyor?" Ben bi bozuluyorum, trip atıyorum. Kadın korkuyor. İncittim mi, bilmem ne saçma sapan şeyler söylüyo, hemcinslerin samimiyeti de biraz şaşırttı. Kendi aralarında çok laubaliler.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Porstmund da karşıdan karşıya geçerken yanlış yöne baktım bir adım attım zıınnn diye bir motor geçti yanımdan allaam sana geliyorum diyecekken motordaki yaşlı deyze ve amca bana dönerek '' yoo fakinn idiotttt'' diye bağırmışlardı pek bir ağırıma gitmişdi hatta içime oturmuşdu resmen. Hiç yakıştıramadım o teyzeyle amcaya :) Hala kulağımda yankılanır...

1|0
    0|0
  • Romanya'ya gittiğimde yaşım 16'ydı. Bir spor müsabakası için gitmiştik. Ben bir yerde oturdum soluklanayım, arkadaşları bekleyeyim dedim eşofmanlarımla. O sırada da bizim eşofmanların renginden bir takım, bulunduğum şehire deplasman maçına gelmiş. Ev sahibi taraftarlar bizi koca Avm'de kovalamışlardı. O günden sonra sivil hayatta takımımın eşofmanlarını giymemeyi kendime ilke edindim :)

1|0
    0|0
  • daha edirne'den batıya gitmek kısmet olmadı ama trakya da avrupa sayılır :p

2|1
    0|0
  • avrupada tuvaletlerde kıçını suyla değl tuvalet kağıdıyla temizlemen gerekli. buna alışman gerek gitmeden önce :))

0|0
    2|0
  • avrupa yakası olurmu ? sonuçta avrupa orasıda

0|0
    3|2
Yükleniyor...