Sultan papağanı eğitimi anlayan..

Arkadaşlar ısırmayla ilgili konular var evet ancak iş pratiğe gelince o kadar da kolay olmadığı anlaşılıyor ben aşırı derecede heveslendim günün 7 saatini sinan ile hadiseye harcıyorum (sultan papağanı) . örneğin yem verirken kafasını kaşımak , sırtını sevmek gibi şeyler yazıyor denedim ancak yemi alırkenden beni ısırıyor asla izin vermiyor sevmeme yemi yerken bi dokunayım diyorum dokunurkenden yemi bırakıyor kendini savunuyor . artık evcilleştirmeek istiyorum ikisinide .. eğitime ayrı ayrı alıyorum genellikle arkası dönükken sırtına doknuyorm ancak ondada hemen agzını açıp savunuyor ve bidaha elleyemiyorum kafasını kaşımaksa çoook uzak gibi gözüküyor . lütfen yardım edin sevebileyim kafasını kaşıyabileym .. şuan yaptkları elden çekirdek alıyor ( arasıra ) bide ele geliyor...

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• Aynı kuştan bendede var hatta kafalarının üstümde dikik saçlar.:-)

0|0
    0|0
    • Benkendi kuşumu bir haftada adam ettim aç bırak ben 2 gün aç bıraktım ,sonra alıştır bunu sürekli tekrarla kafesi aç hayvan biraz odada uçsun hayvan kuş sesleri dinlet işe yarıyor benimki cam açıkken bile dışarı çıkmayanlardan.:-)

Erkekler Ne Diyor 1

• Petshop da denk gelmiştim akıllı hayvan aslinda emek ister ama

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• kuslara cok erken yaklasmamak gerek, bir sure birak yemini o kendi yesin alissin

aradan zaman gectikten sonra yaklas. mesela bir 15 gun elleme.

0|0
    0|0
Yükleniyor...