Ağrının ve Krampın Sebebi Ne Olabilir?

Arkadaşlar 2 yıl önce yirmilik diş ameliyatı oldum ameliyattan önce 10 gün içinde 20 tane iğne oldum dişteki iltihapın dağılması içinmiş. 2 yıl geçmesine rağmen çok şiddetli olmasa dasol kalçamdaki ağrı geçmedi ve 1 aydır da sol bacağıma ara ara kramp giriyor ve bacamının üstüne basmakta güçlük çekiyorum sizce bunun sebebi ne olabilir?

0|0
0|2

Erkekler Ne Diyor 2

• Bunun olduğun iğneyle ilgisi yok... Ama bir doktora görünmende fayda var...

1|0
    0|0
  • bir diş hekimi olarak standart olarak 20 tane iğneyle yapılan iltihap dağıtıcı 20lik diş çekim ameliyatımız bulunmadığını söyleyerek başlayayım.. ancak asıl 20lik diş ameliyatınla kalça ve bacağındaki krampları arasında nasıl bir bağlantı kurduğunu merak ediyorum..

0|0
    0|0
    • iğnelerden sonra ağrı geçmedi bu yani

• dişin yeri sürekli acıyordu ama diş çıkmıyordu röntgen çektiler diş öndeki dişimin altına doğru çıkmaya çalışıyormuş ayrı ayrı ameliyatla aldılar 4 ünü de

• dişler çekildikten sonra ağız bölgesindeki ağrı geçmediyse 20lik dişlerin baskı yaptığı 2. büyük azılardan biri yahut bazıları nekroze olmuş(ölmüş) olabilir.. bu da lokalize bir enfeksiyon odağı oluşturdğu için ağrıya sebep olmuş olabilir.. ağrı dişlerdeyse diş hekimine görünmeni öneririm.. büyük ihtimalle ağrıyan dişlere kanal tedavisi yapılarak ağrın ortadan kaldırılır... bacağına kramp girmesi fizyolojiktir muhtemelen yani normaldir.. yeterince kalsiyum almıyor olabilirsin..

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...