Herkesin yaptığı seylermiş bunlar siz ne de yaptınız mıı

burnunu sildikten sonra peceteye bakmak,cep telefonunun gizemli yanlarını aramaya çalışmak,buzdolabının kapağını açıp mal gibi baktıktan sonra kapatmak,fermuarını açık bıraktığını anlayıp yol ortasında pantalonunu çekiyomuş gibi yapmak,daha önceden giydiği yıkanmamış bir tshirt ü tekrar giymeden önce koltukaltı kısımlarını koklamak,yoğun bi günün ardından çoraplardan kurtulup, ayak parmaklarin arasindaki pamuk ilmiklerini el işaret parmağını 2 ayak parmağının ararsına sokup geriye doğru çekmek suretiyle temizlemek,kendi osuruğunu helyum edasıyla koklamak ve bu durumdan hoşnut olmak,buyuk tuvaletini yaptiktan sonra klozetin icine bakmak,

Güncellemeler:
baslıkta kelıme hatası olmus oraya takılmayıp konuya konsantre olalım:)

0|0
8|15

En İyi Erkek Görüşü

• Şu tuvalete bakma olayı ve ayak parmakları dışında katılıyorum. Hele de grip olmuşsam ne kadar çıkarmışım diye bakmazsam yaşamış saymam kendimi.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• iyide sen erkeklern absürd alışkanlıkları neler onları tarif etmişsin yapıyor musun diye sormana gerek var mı yapar yani erkekler bunları ayrıca bazılarını kızlarda yapar hepimizin içersinde mallık ve biraz iğrençlik var ama ya :D

0|0
    0|0
  • Burnumu karıştırıp direkt elimi yikamadan yemege otururum

O parmaklar ile cornflakes yerim

Daha sonra o sümükleri tek tek toplayip büyük bir kütle haline getirip koleksiyon halide saklarım

Parmak arasindaki kirleri boşa gidip ziyan olmasın diye tüketirim cipsin yanında

0|0
    0|0
  • çok iğrençsin

0|0
    1|1
  • Tuvalet meselesini gereksiz bir edaymış gibi göstermişsin fakat hemen arkamızdan insanların tuvalete girecek olma ihtimalini düşünüp ''Acaba temiz mi?'' diye klozete bakmak şart tabi. He, kişi saygısız bir hayvan ise durum değişebilir tabi.

1|0
    0|0
  • bazılarını yaptım amabu kadar pislik değilim bu kadar aşırısına kaçmadım o kadar da değil hani :)

0|0
    0|0
  • ben bunların dısında göbeğimden cıkan pamukları biriktirip adana pamuk işleme fabrikasına gönderiyorum orda işliyolar

0|0
    0|0
  • buzdolabina defalrca mal gibi bakmak benim yuzumden yazilmis olabilir oraya:-)

1|0
    0|0
  • Bazılarını yapmışımdır.

0|0
    0|0
  • bunlar nekı neler yaptık neler

0|0
    0|0
  • eeee sen beni tarif ediyorsun :D

0|0
    0|0
  • :)) Yaptığım şeylerin bir kısmı :P

0|0
    0|0
  • Bundan sonra bunları yapmayacağım.

0|0
    0|0
  • Ben ayak parmaklarımın arasını temizledikten sonra koklarım.Kokusu cezbediyor.

0|0
    0|0
  • bazılaırnı yaptımm ben,

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• hahah :D evet bazıları.

0|0
    0|0
  • :)) güzel teşhisler, ama hepsini yapmıyorum.

0|0
    0|0
  • Bunları niye okudum bilmiyorum

0|0
    1|0
  • iğrençsin sen kız

0|0
    0|0
  • Yani.

Yaptıklarım var arasında.

0|0
    0|0