Ne yapıyor bu adam sizce

8 ay önce beni nedensiz yere terkedip haber bile vermeden başkasına koşan eski sevgilim 1 ay önce faceden seni özledim diye mesaj attı cevap vermedim.dün faceden dürttü.bugün de abonem oldu :) böyle saçmalamasının nedeni ne olabilir?dğer kızla ayrılmadığını biliyorum ama.

0|0
8|13

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 12

• işte demiş ya, özlemiş seni.. muhtemelen diğer kızla ilgili de bir sıkıntısı vardır.

0|0
    0|0
  • özlemiş işte. ne halt ediyordunuz bilmem ama boşa dönmez

0|0
    0|0
  • Boşta kalmıştır şansımı deneyeyim bu kız hala beni seviyordur diyordur aman uzak dur o tiplerden...

0|0
    0|0
  • Egosunu şişriyor...Engelle gitsin..Dönüp bakma bile...

0|0
    0|0
  • boşlukta kalmıştır yada bazalıgı tutmştr belkide 2 nizide idare etmek istyodur yant çok yani :D kaşınıyoda olabilir :D

0|0
    0|0
  • at gamcısıyla dövecen bunu ama seninde hoşuna gidiyo ellaaam

0|0
    0|0
  • Cinsel açıdan bi ilişki yaşandıysa amaç bu olabilir.

0|0
    0|0
  • Hiç konuşmaya tenezzül bile etmemeni öneririm

0|0
    0|0
  • çivili zopayla dayak istiyo

0|0
    0|0
  • heralde seni terketmesine sebep olan hatun,bunu terketmiştir. bu da tilki misali kürkçü dükkanına .

0|0
    0|0
  • perşembenin gelişi çarşambadan bellidir

0|0
    0|0
  • :D adam senin afferdersin ama az... s... sen hala adamla bişey düşünüyon ne kadar safsın

0|0
    0|0
    • adamla bişey düşünüyorum mu dedim

Kızlar Ne Diyor 8

• seni özlemiş dönecek de şimdi öbür kızdan senden reaksiyon almadan ayrılmak istemiyo bunu kullan konuş ama pek yüz verme bazen hiç konuşma cevap atma vs

0|0
    0|0
  • tilkinin dönüp dolaşacağı yer belli.geri dönmek istiyodur.ondan ayrılmamasının sebebi de sen kabul etmezsen evdeki bulgurdan olmamaktır.yüz verme engelle değmez

0|0
    0|0
  • Bir taraftaki eksiği seninle dolduracağını zannediyor.Duygularına yenik düşüp tekrar onu tercih etme...Sen güçlü birisin.O sadece itibarını düşürür.

0|0
    0|0
  • duygusal ya da fiziksel tatmin. Sakın seni sevdiğini sana döneceğini sanma!

0|1
    0|0
  • Yediği alerji yapmış.

0|1
    0|0
  • çıktığı kıza söyleee haddini o bildirir

0|0
    0|0
  • Attığım kazık yetmemiştir gel bi daha tekrarlayayım diyordur . Salla ;)

0|0
    0|0
  • karekterszn tekıymıs boswer gtsın

0|0
    0|0
Yükleniyor...