Bi bakar mısınız lütfen ?

erkek arkadaşıma sürekli uslu durmasını söylüyorum. birden aniden öpüyor falan baana soruyor yine uslu duramadım kızdın mı bana diye. ben de sana değil kendime kızdım diyorum. ki ben öpüşme olayına çok karşı bi insandım ilk olduğunda aramızda baya olay yaşanmıştı falan. ben diyorum işte sana değil kendime kızıyorum diye. sizce benim hakkımda yanlış düşünüyor mudur ? bu konuda çok korkuyorum :(

0|0
6|13

En İyi Erkek Görüşü

• Herkesin bu olaylara bakış açıcı farklıdır ama o bir erkeğin sağlıklı bir erkeğin bir kızarkadaşın yanında çok fazla uslu durması biyolojik açıdan mumkun değil 2nizde sağlıklı nesiller dünyaya getiricek yaştasınız ve herzaman bu olay olucak hatta zamanla daha da ileri gidicek. bu olaylara çok ters isen evelenene kadar kimseyle sevgili olma derim ben sonra çok sıkıntı çekersin kendi vicdanına karşı.

0|0
    0|0
    • ciddi düşünmesek bu kadarına izin veremezdim zaten yorumun için teşekkürler

• çok haklısın senin gibiler kalmış ya yani buna şükür

• sana dediğim hataları bizde yaptık zamanında o yüzden diyorum tecrübeler bedelsiz kazanılmıyor neyse umarım orta yolu bulursunuz.

Erkekler Ne Diyor 12

• şimdi herşey başlarda pembe biz toz bulutuydu daha sonra bi patlama yer kabugunda soğuma falan oldu..bide leylekler var çocukları onlar bilmediğimiz bir yerden getirip kapının önüne bırakır.öpüşmek tehlikeli bişey bence yasaklanmalı.. abicim bu arada senin yaş kaç ?

0|0
    0|0
  • niye yanlış düşünsün ? Oldukça muhafazakar bir kızsın sanırım, erkek arkadaşında öyle düşünür en fazla..

0|0
    0|0
  • yanlış düşünüyor mudur derken, adı üstünde o senin "erkek arkadaşın". öpüğtüğünüzde neden biri birine kızsın ki ? kendine ya da ona değil, kimseye kızma. seni bu düşüncelere itenlere kız.

0|0
    0|0
  • Ne mal bi kızsın sen ya. Tabii ki yanlış düşünüyorsun. Erkek arkadaşının seni öpmesinden daha doğal ne olabilir ?

0|0
    0|0
  • erkek arkadaşının niyeti belli ...uzak dur istersen..aynı şeyi bende yapmıştım çünkü..eğer bir erkek bir kızı sürekli dudaktan öpmeye çalışıyorsa bunun akabinde daha farklı düşünceler vardır aklında , kulağına küpe olsun

0|0
    0|0
  • bırak öpsün çocuk zaten senin namus gitmiş fazla önemsene gerek yok istediğinle öpüş erkeklerde biraaz mutlu olsun

0|0
    1|0
    • hayatımda ilk defa onunla öpüştüm ve evlenmeyi düşünüyoruz sen ne diyon kardeş

• kardeş ne halin varsa gör polemik yaratma good by

• kendisine saygısı olan insan öncelikle bunu düşünüp hareket eder ki ve gerçekten sevgisini evliliğe taşımak isteyen adam da senden zaten böyle beklenti içinde olmaz oteriteni tam koyamamışsın anlaşılan

• hçte bile aksine senn onun hakkında yanlış düşnmen gerekir

1|0
    0|0
  • Pişman olucagin durumun içine sokma kendini

0|0
    0|0
  • içkisine şap at

0|0
    0|0
  • yanı bunu bız bılemeyız fakat cocugun sende aradıgı seye bağlı anladınmı demek ıstedıgımı

0|0
    0|0
  • bakarız, baktık. korkamaya gerek yok.

0|0
    0|0
  • kızım öpüş sende ne olcak öpüşünce

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 6

• bu işler böyledir kızım ilk önce el ele tuşulur sonra öpşülür sonra bitaraflarına dokunmaya başlar sonra daha da bi taraflarına dokunur bu işin sonu yatakta son bulur.O yüzden evlenmeden önce erkeklere elinizi bile vermeyin.

0|0
    0|0
  • konuşmayı başaryorsanız sorun olmaz ona anlat herşeyi düzgn konuş yanlış alamaz

0|0
    0|0
  • anlat herşeyi neden yanlış düşünsün ki , korkmanı gerektirecek bir durum yok. öpüşmek istemiyorsun diye ayrılacaksa da bırak gitsin amacı başkaymış dersin

0|0
    0|0
  • arada opusmekte kotu bisey yok ama asri olmasin tabi...

0|0
    1|0
  • sen niiye öyle diyon ya.anlat uygunca

0|0
    0|0
  • Bu kızı es geçmeliyim demeye ramak kalmış.

0|0
    0|0
Yükleniyor...