Soru özellikle erkek arkadaşlara...

Farz edin ki 2 sene önce ayrılmış olduğunuz eski sevgiliniz sizi çok sevdiğini ve hep sizi severek kalacağını söyledi inandınız hoşunuza gitti .İlk defa ciddi bi ilişki olmak üzere o kızla yeniden başladınız . size yazdıklarını çok beğeniyosunuz hissettiklerini anlatırken göz yaşlarını da sildiniz çok sevdiğinide biliyosunuz farkındasınız ama her hangi bi sebepten dolayı yürütemediniz ve 6-7 ay gibi dolduğu zamanlarda tekrar bitirdiniz bu arada farklı şehirlerdesiniz ünverste okumaya gittiniz.

o kız seneler sonra sizin yaşadıklarınızı hislerini ayrılığıı sizin adınızı taşıyan bi kitap basıp size gönderse ne hissedersiniz , ne düşünür ne yaparsınız ?

0|0
3|19

En İyi Erkek Görüşü

• Vayy be o kitabı film yaparım :)

0|0
    0|0
    • farklı konuşuyosunz yapıcakmıyım yapmıcakmıyım aklım karıştı biride imzalar geri yollarım diyo :D

• Ozaman yap gitsin en azından bir kişi bile olsa fikirlerini, aşka ve bayana olan görüşlerini değiştirebilirsin belki ;)

• tamam teşekkür ederim :)

Erkekler Ne Diyor 18

• O an benliğimi kaybederim . . Kimyamı unuturum heralde tahminen 3 dk sonra kan dolaşımı yine başladıktan sonra o kız artık benim için Aşkın ta kendisi olur. . Ölürüm lan daha ne diyim :)

0|0
    0|0
  • Çok ağır oldu beee...Ya valla okudukça içimde ağırlık olur dudaklarım karşı konamaz titreşimle büzülür ve ağlarım herhalde(gerçekten sevmişssem)

1|0
    0|0
  • benden izinsiz hakkımda kitap yazdığından, telif hakkımı almak için dava açarım :)

odun muyum neyim :))

0|0
    0|0
  • Böyle bir şey alsam ve duygularım devam ediyor olsa, ilk uçak, otobüse bilet arardım. Duygularım devam etmiyorsa da bilet arardım :)

0|0
    0|0
  • kitabı okur, üzerine bir bardak soğuk su içer ve yaşantıma aynen devam ederim. olmadı bi sigara yakar mutluluklar diler yaşamıma devam ederim ama devam ederim yani.

0|0
    0|0
  • yürütemeyip 2 kez ayrıldığıma göre bir takım şeyler yolunda değildir yani uymuyoruzdur böyle romantizm içeren şeyler benim düşüncelerimi etkilemez ya hiç ayrılmam ya da bitirdiysem eğer bitmiştir ;)

0|0
    0|0
  • Ben o kizi Tarihe yazarim ozaman :)

0|0
    0|0
  • O kadar sene sonramı kitap yazmak aklına geldi diyip kitabı yırtarım :D

0|1
    0|0
  • Onu bunu bırakta şu kırmızı gözlüğün parasını nerden aldın?

0|0
    0|0
  • S************ Gitsin =)

0|1
    0|0
  • oturur ağlarım :((

0|0
    0|0
  • varmı öyle bi kız ömür boyu taparım ona

0|0
    0|0
  • o kız o kadar düşünceli,duygusal ve beni seviyor olsaydı iki defa ayrılmazdım zaten ondan

0|0
    0|0
  • Olan olmuştur yaşama devam ederim.

0|0
    0|0
  • ayrılmış isem kopnu kapanmıstır

0|0
    0|0
  • çok saçma olur

0|0
    0|0
  • Olmuşa mazi yasanmisliklara gazi derler diyebi kitap da ben basar yollarim 😄😄

0|0
    0|0
  • KENDİMLE GURUR DUYARIM

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• olmaz öyle şey)))))

0|0
    0|0
  • imzalar geri yollarım

0|2
    0|0
  • erkeklerden yorum istemişsin ama nacizane fikrim..yaşanmışlıklarınız büyükse mesela özelse o adamla karşılıklı olarak duygularınız gülümseyerek hatırladığın birisiyse içinde kalmasın bence yap yolla mutlu olur..eğer tekrar barışmaz yada yürütemezseniz bile içinde kalmamış olur..ki genel olarak bayanların erkekler için çaba harcamasını doğru bulmam ama gerçek aşkta herzaman çaba harcanmalı..biz zamanında çook gel gitler yaşadık çok bitti çok denedik şimdi evleniyoruz.iyi ki de tekrardan çabalamışız.o adam kaderindir belki pişan olmazsın yaptığından,ama yapmazsan belki pişman olucaksın

0|0
    0|0
    • dönsede istemem zaten dönücek ondan eminim...aynen içimde kalmasın okadar yazılan havaya gitmesin diye ama erkek arkadaşların verdiği cevaplardan sonra vazgeçtim :)

• boşver sen başkalarını :) cevap senin içinde ne 2si biz 20 kez barışıp tekrar denedik öyle az buz da değil hani çok büyük ve şiddetlidir ayrılıklarımız(mecazi anlamda şiddet :) ) ama aşk nekadar büyükse derdi de okadar büyük oluyo..cevap içinde eminim bulacaksın :)

Yükleniyor...