Basketbolla ilgili olanlar bakabilir mi?

guard oynuyorum yani 1 numara hücumum iyi yapı olarak da iyi fakat oyun kuramıyorum kafamı kaldırmam oyuna bakmam gerekiyor fakat yapamıyorum set falan bir oyun kurucununn bilmesi gereken en önemli şeydir. Fakat ben bunu pek beceremiyorum algı problemim var sanırım mesela bir set oynadıgımızda aceleci davranıyorum ya yükselme sansım varken koclar benim hakkımda olumlu seyler soylerken ben kötü oynayınca idmanlarda düşüş oldugunda sanki onların gözünden düşüyor gibiiyim bugun idmanda çok fena kızdı işte senin kafan nerde şu kafanı boşaltta öyle gel faln dedi yani o temeli iyi olan oyuncu değlim fakat oynadıgım takımın oyuncuların alt yapısı sağlam oyuncular ben 5-6 ay eğitim gördüm ve beni birinci lige çıkardılar yeteneğimin oldugunu bildikleri için herşey aniden oldu yani gittiğimde show up falanlar fast breaklar falan havada ucusuyodu tabi ben bunların hiçbirini bilmeden gittim malum alt yapı sıfır turnike den başka bişey öğretmediler yani bana bir akıl verin neye çalışayım napayım ya da neler uygulayayım o altyapısı sağlam olanlara nasıl yetişeyim yardımcı olun lütfen

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• Hangi takım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• penedre yap içeri antenmanlarda oyun kurucu boyalı bölgeye girmezse olmaz boylarıda kısa olur zaten genelde şut şansın az, yüklen içeri her fırsatta basket foul yaptr en azından

0|0
    0|0
    • şutlarım iyidir genelde üçlük falan da boş kaldıgımda atarım fakat bana taktik de hani dimanlarda böyle perdeden kurtulmadır falandır o tür şeyleri terimleri öğrenmeye ihtiyacım var mesela oyun kurucu olarak setlerde sadece kendimin ne yapmam gerektiğini bilmem yetmiyor herkesin nerede naptıgını bilmem gerekiyor bu durumda çok zorlanıyorum

• anlıyorum, herşey dilediğnce olur umarım

• teşekkür ederim :D

• ikili oyun oyna özellikle vitese düşür oyunun gerekli olunca

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...