Eski sevgilim onu unuttuğuma inanmak istemiyor

tam 5 sene cıkarsız sevmiştim ne kadar sevdiğimi herkes biliyodu öl dese ölürdüm o derece ilk kez birine bağlanmıstım..neyse bi ara cıktık sonucunda en yakın arkadasmla benı aldattı buda yetmezmiş gibi arkamdan konustu ve sankı onunla parası ıcın cıkıyomusum gibi arkadasıma demis ki polisliği senın ıcın kazanıcam parasını derya yiyeck(ben yıyckmsm)...gözümün önünde o kızla keyf catıyodu..sonunda unutmaya karar verdim zor oldu ama unuttum ondan vazgectm artık umrumda deıl ama o bunu kabullenemiyor bu defa o pesımden kosmaya basladı ondan sonrakı sevgilimle aramı bozmaya calıstı sevgilime demisti ki senın smdı cıktığn kız bi aralar benım ıcın ölüyodu..bana mesajlar atıyo sen benı nasıl unutrsun insan sevdiğini unutr mu bu kadar kolay vazgecermı diyo..ama gercekten artk benım ıcın yabancıdan farksz ıcımde ona zerre kadar sevgi yok..onu unuttuğmu hiç sevmediğimi ona nasıl gösterebilirm ne dersem diyim inanmıyo pesmı bırakmıyo

0|0
4|3

En İyi Erkek Görüşü

• öncelikle kararından dolayı seni tebrik ediyorum ama bir de kınama geliyor ; neden eski sevgiline karşı "ulaşılabilir" haldesin, hangi çağda yaşıyoruz numara engelleme diye birşey var facebook engelleme diye birşey var. gördüğünde kafanı öne eğip gitmek var en ilkelinden.

ee?

sen demek ki istiyorsun da sana ulaşabiliyor.

0|0
    0|0
    • hayır faceden engelledim numarasınıda engelledim bilmediğim baska bi faceden bana mesaj atmıstı ayrıca arkadasım olmayanlar bana mesaj atamazken o nasıl attı hala bilmiyorum

Tbrik ettiğin icinde tesekkür ederim.

• başka bir şey yapamazsın tabii ki.. en iyisini yapmışsın.

• teşekkürrler :)

Erkekler Ne Diyor 2

• adama yanlış yapmıssın seviyorsan bırakmıyacaksın

0|0
    1|0
    • ben mı yanlıs yapmısım?

O benı en yakın arkadasımla aldattı,arkamdan konustu,insan yerine koymadı,üstüne sevgilimle aramı bozmak ıstedi ( egosu ıcın) yanlıs yapan benım öyle mı?

• ne alaka ya ben ona illa beni sev dememiştim sevmiyosan benden uzak ol seviyosan yanımda ol dedim o sevmediği halde benı kandırdı yanımdaymıs gibi durup duygularmla oynadı..mutsuz eden o.

• bencede pisman değilim

• dövdür onu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• insan sıkılırsa cok kolay vazgecer

0|0
    0|0
    • evet bende yaptıklarından sıkılmıstım

• bi ara aradiginda veya mesaj cektiginde "sen kimsin?" de, belki böyle anlar.

0|0
    0|0
  • helal olsun saana

0|0
    0|0
  • Tebrik ederim, nasıl yaptın gerçekten ?

0|0
    0|0
    • unutmayımı

• sildim hatta engelledim

• Teşekkür ederimm ve senin adına sevindim.

Yükleniyor...