Kapat

Squat yapıp sonuç alanlar, ne kadar zamanda ve ne kadar çalışmayla farkı gördünüz?

benim kilom 49-51 arası değişiyor. boyum 164. kalçam 89 cm, belim 70 cm :( kalçam 95, belim 60 olsun istiyorum. bir program yazıldı 1 gün antrenman 1 gün dinlenme şeklinde. squat, lunge, geri tekme falan var. ne kadar zamanda fark görebilirim acaba ve nelere dikkat etmeliyim?

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• 3ay sonra farki gorebilirsin ve bu sporda en onemlisi beslenmedir, beslenmene dikkat etmen lazim

2|0
    0|0
    • Nasıl olmalı mesela?

• oyle 2-3 kelimeyle anlatilmaz :) fitness forumlarini arastir.. ve ya bana ozelden yaz ben sana daha detayli anlatirim

En İyi Kız Görüşü

• valla squat baya geliştiriyor geri tekmede öyle

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 3

• Bu tamamen antrenmanı iyi yapmana beslenme ve dinlenmene bağlı bir şey, kesin söylemek güç ama iyi çalışır ve düzgün beslenirsen (tabi protein ağırlıklı) 2-3 aya kendini daha iyi görmeye başlarsın. Bel inceltmek için ise kardiyo yapman gerekiyor diyetle zor çünkü :)

0|0
    0|0
  • kalçan çok iyi niye takıyosun ona sen beline odaklan sadece.. Squat etkisi yaklaşık 2 hafta gösterir bir insanda..

0|0
    0|1
  • Iyi beslenip iyi antreman yapip disiplinli olursan 6 nci ayda sekil alir

0|0
    0|0
    • Herkes başka şey dedi :) 2 hafta, 3 ay ay, 6 ay..
      Beslenme planını nasıl yapacağım bilmiyorum işte. Antrenör anlattı, anladım da uygulaması kolay değil. Öğrenci olduğum için..

• Bende ogrenciyim spor akedemisi antronorluk bolumu okuyorum

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...