Basenlerim sizce kalın mı? Kalın geliyo gözüme ve psikolojim çok bozuldu?

51 kiloyum kiloda verdim 1 ayda 4-5 kilo civarında açken 50 aşırı yersem 52 kilo oluyorum neyse bu kadar kilo vermeme rağmen bacaklarım kalın geliyor gözüme ne gibi hareketler yapabilirim? Squatında kasa dönüşmesinden korkuyorum, ve kalça küçültmesinden
Basenlerim sizce kalın mı? Kalın geliyo gözüme ve psikolojim çok bozuldu?

0|1
19|67

En İyi Erkek Görüşü

• Bir sporcu olarak bakarsam bence zayıf bile kalıyor yani squat ve diğer bacak hareketlerini yaparak daha oval bir hal almasını sağlayabilirsin. Ama normal sokaktaki kızlara göre gayet doğal bir basenlerin var, daha zayıfı iyi durmaz.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• squat kasa donusur ama guzel durur. oyel hayvan gibi kas yapman mumkun degil zaten sadece squat yaparak. bence direk spor yap. kilolu degilsin ama sekilsiz duruyor. spor sart.

0|0
    0|0
    • Squatı yapıyorum kalçam onun yüzümnden küçüldü

• Köprü hareketi işe yarar mı

• yarar arka bacak kasi icin koprudeyken bacaklarini sirasiyla kaldirip indirmeyi dene, basenleri de sikilastirir. ama lutfen dogru bir egzersiz kitabi veya hocasindan hareketi ogren once. sakatlanirsan basenlerinden daha buyuk problemlerin olur.

Erkekler Ne Diyor 66

• Basenler ince bile, ne kalını... Benim bile basenlerim daha kalın ^_^

1|0
    0|0
  • O nasıl bir duruş ya s*çmak ya da sıçmamak arasında

3|1
    0|0
  • değil pantolon seçimin yanlış. Her türlü giderin var merak etme :D

1|0
    0|0
  • gayet iyisin dert etme

1|0
    0|0
  • Bu pantolon hataları örtüyor buradan iyi görünüyor çıkarınca taşabilir.

0|0
    0|0
    • Hataları örtmüyor şeklinden ve şekillerinden ötürü daha fazla ön plana çıkarıyor

• Basenlerin kalın.

• Tamamdır 🙏🏻

• Gayet iisin bence

1|0
    0|0
  • Uzun yıllar spor yaptım. Bence fiziğin güzel kafana birsey takılmasın basen yok

1|0
    0|0
  • iyi görünüyo , şöylede diyebilirim burdan basenli görünüyorsun, yinede ben basenleri çok kadında çekici bulurum. bu orantılar ile ilgili birde taşımak la ilgili, giydillerinde önemlii tabi, en önemlisi öz güven güzellik orantılarda gizlidir , sende boy hesaba katarsak iyisin iyi :-)

0|0
    0|0
  • değil ve erkeklerin çoğu basen sever bunu bilin kızlar :)

0|3
    0|0
  • güzel

0|0
    0|0
  • oldum olası şu pantalonu sevmemişimdir kızlarda

1|1
    0|0
    • Apaçi pantolonu gibi dimi 😄 bende sevmem yurtta giyiyorum dışarda asla giymem

• Dediğim gibi dışarda giymiyorum yurtta pijamayla dolaşmaktansa bu tarz şeyleri giyiyorum 😄

• tabiki öyle yurtları biliyorum biraz :D zaten orada ne giysen olur güzel güzel diyelim ozaman pijama gözüyle bakalım buna :D

• Kezban Pantolonu :D

1|0
    0|0
  • Sıçsaydın

1|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • ahahahahahahaha :D pozlara koptum :D ne baseni, sanayi tüpü gibi dümdüzsün

0|0
    0|0
  • maşallah.
    sansür olmasa klitoristine kadar görcez illa

0|0
    0|0
  • Aynen kalın ve çok kötü duruyor

0|0
    0|0
  • basenin yok ki kalın olsun

0|0
    0|0
  • yav yok artık bu kadar saçmalamayın bir.

0|0
    0|0
  • tayt gibi olan pantollardan mı bu

0|0
    0|0
  • çubuk kraker gibisin az kilo al

0|1
    0|0
    • Şaka mısın ben vermeye çalışıyorum 😄

• Gerçekten zayıf değilim basenlerde incelse biraz işte tamamdır derdim kiloyla değil

• squatına kuvvet ozaman

• pantolon patlamak üzere :D

0|0
    0|0
  • yav kardeş sen mobydickmisin

0|0
    0|0
  • iyi kızım işte daha ne olcak karı dediğin etli butlu olur iyi seninki

0|0
    0|0
  • 3. fotoda tam redkit gibi çıkmışsın.

0|0
    0|0
  • 10 numara

0|0
    0|0
  • hem zayıf hem göbek var olmadı.

0|0
    0|0
    • Göbek mi var? Lcmdlcmğdmf

• Ve yani göbeğim olsa çeksem içime yine her halukarda bir çıkıntı bişey olur yani

• benım gözumden bakarsak herkeste gobek var bosver sen benı normalde gobegın var denemez :)

• Notmal bence

0|0
    0|0
  • En alttakixpoz nasil bir pozdur:)

0|0
    0|0
  • O ne ya , sucuk mu yapılacak , pantolana zorla et sıkıştırmışlar , sanki

0|0
    0|0
    • Yemin ederim bol bile pantolonun şekli ve tipiyle alakalı

• 18 yaşındayım, allahım beladı sevgilim yüzünden girdim zaten bu kilo işlerine kurtulmak istiyorum önceden bu kadar dert etmezdim. Kardeşinin kilo aldığını benimde alırsam kötü olcağımı almamam gerektiğini söyledi en fazla 55 ol diyoda onu duyduktan sonra 51den öteye gitmem heralde. Teşekkürler, iyi geceler

• Zaten boy ve kilona dikkat et, bunu sevgilin soylemesin, sağlık açısından da, yaşın ne güzel bak, herşeye uygun, yanı aşırı kiloda alabilirsin ya da verebilirsiniz, BKİ var yaşına gore uygun olana dikkat et, bu bünye meselesi tribe sokma kendini, özele gel demiyorum, sorun olursa sorabilirsin , rica ederim

• Erkekler Devam
    36

Kızlar Ne Diyor 18

Yükleniyor...