Tuğba Büyüküstün...................................

Nedir bu kadını bu kadar çok beğenmenizin nedeni evet güzel bir kadın ama herkes çok beğeniyo ondan daha güzel oyuncular var ekranlarda ama kime sorsam güzel diye tuğba büyüküstünü gösteriyo

0|0
12|22

En İyi Erkek Görüşü

• doğal güzelliği var o kadının

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• Merhaba.

Gerçekten Gördüğüm Fakat İsmini Yeni Duyduğum Bir Oyuncu.

Fiziksel ve Yüz Güzelliğini Konu Alırsak.

Bu Oyuncudan, Daha Güzel Ve İlgi Çekici Oyuncular Olduğunu Kesin.

Hareketleri ve Konuşma Tarzı Etkileyeci Olabir.

0|0
    0|0
  • İsim olarak bilmiyordum, şimdi google yazarken arkadasa sordum kim bu diye cevabı aynen yazıyorum '' Çok güzel karı'' :D Terbiyesiz.

0|0
    0|0
  • Ben beğenmiyorum :( Nefise karatay <3 yaşlandı haa :((

0|0
    0|0
  • Güzel kız... Sadece TV'de değil gerçektede görüyorum arasıra Bağdat Caddesinde eşiyle ve çocukları ile birlikte. Allah mesut etsin. Yalnız hafif kambur duruşu var... Bi de Çemberimde Gül Oya dizisindeki Zarife rolünde daha güzeldi sanki...

0|0
    0|0
  • bana hiç sormadın ki sorsan güzel değil derdim

0|0
    1|0
  • Kadının çok sade bir güzelliği var. Oradan kazanıyor.

0|0
    1|0
  • bir kadında plması gereken ne varsa ondavar .gülüşü ,konuşması,yürüyüşü ,ne giyse yakışıyo ,

0|0
    0|0
  • Neden bu kadar triplisin yoksa sen tuba buyukustunemı benzıyorsun :D

0|0
    0|0
  • Çok duru,saf bir güzelliği var.Anaç bir izlenimi var,ki anne olduktan sonrada bu özellikleri dahada belirdi.

0|0
    0|0
  • Masum bakışları olmasın..

0|0
    0|0
  • bir duruşu var, herşeyden öncesi görünüşünden çok fikirlerini beğenen insan sayısı çok fazla ben dahil, bir de arkasında ki gücü yabana atma, babası türkiye büyük mason locası büyük üstadı Prof. Dr. Soner BÜYÜKÜSTÜN

0|0
    0|0
  • Türkiyede çok güzel oyuncular olmadığı için Tuba Büyüküstün abartılı güzelliği olmamasına rağmen ön plana çıkıyor..

0|0
    1|0
  • Walla nedendir bilmem ben pek begenmiyorum tamam güzel bi kadın ama gıcık bi tipi var ...

0|0
    0|0
  • ne güzeli ya dişleri egri bügrü HATİCE şendil daha güzel bence

0|0
    0|0
  • Kıskandın mı şekerim :)

0|0
    0|0
    • evetttt :(

• Herkesin kendine göre güzelliği vardır.

emin ol sende güzelsin.

• şaksına dediydim ben evett diye :) güzel bir kadın kıskanmam sadece beğenirim kıskanılıcak o kadar fazla şey varki insanlarda güzellik sonda bile yer alamaz

• İlk gördüğümde dibim düşmüştü.

0|0
    0|0
  • İtici bence,güzel falanda değil..

0|0
    1|0
  • bana sor ben onu göstermeyecem söz

0|0
    1|0
  • ben değil:)

0|0
    1|0
  • normal geliyo bana benim pek hoşuma gitmiyo bu tarz hiç bişey hissetmiyorum böyle tiplere sıradan bi insan.. benim favorim beyazlardan yana ;)

0|0
    0|0
  • elmacık kemikleri önemli.

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Evet güzel ama soğuk ve donuk ...

1|0
    0|0
  • doğal su gibi bi kadın beğenmeleri normal :)

0|0
    1|0
  • doğal olduğu içindir , doğal ünlü bulmak zor çünkü ama evet katılıyorum hem doğal hemde daha güzelleri var ... tercih meselesi

0|0
    1|0
  • bir kadına güzel demeden önce makyajsız haline de bakılmalı bence tuğba büyüküstünün doğal hali çok güzel bir fiziksel görünüşü olduğunu kanıtlıyor.

0|0
    0|0
  • bence ondan güzel oyuncu yok denebilir, çok azdır Türkiye'de, dizi oyuncularının tipi hep birbirine benziyor bence, çoğunu ayırt edemiyorum ne yalan söyliyim, sade, doğal ,etkileyici, erkekler nasıl beğenmemiş anlayamadım, çok hoş bir kadın

0|0
    0|0
  • Duru ve sade bi güzelliğe sahip ondan

0|0
    1|0
  • Tuba olcak o begeniyolar iste off bu sorular :D

0|0
    2|0
  • Bence çok çok çok güzel kadın, ben çok beğeniyorum onu.. Beğenilmeyecek bir yanı yok, güzel değil diyen kızlar çıkar şimdi sorarım onlara hangi tipinize güvenerek beğenmezsiniz onu?

0|0
    0|0
  • çok doğal bir kadın

1|0
    1|0
  • yok be, o kadarda güzel değil bence

0|0
    1|0
  • bende beğenmiyorum herkesin beğendiği tip ayrı

0|0
    0|0
  • eski erkek arkadaşım çok benzetirdi ona beni