30 yasındakı bır kadının 25 yasındakı bır erkekle evlenmesı artık normalmı:)?

evet artık normal sanırım annemde babamdan 4 yas buyuk cok mutlular sahsen 30 yasına gelınce 25 bır delıkanlıyla evlenmek amacım kendıme cok guvenıyorum 28 yasından sonrakı erkeklerı begenmıyorum :) sızın dusuncenız nedır ? bayanlar sız ne dusunuyorsunuz?

Güncellemeler:
bu arada cok mınyonum :)

0|0
4|22

En İyi Erkek Görüşü

• yaşınızın ilerledidiği zaman zamanları düşünürseniz normal olanı kadının yaşının daha büyük olması. benim düşüncem bu yönde tabii bunun çeşitli sebebleri var .veya kadının yaşının degil erkegin yaşının degerlendirilmesi gerekir

1|0
    0|2
    • Cok tesekurederım verdınız cevap ıcın. gercekcı bır yaklasım.:)

Erkekler Ne Diyor 21

• erkeğin evlenmesine karşı biriyim...rahat...dinamik...ve özgür bir hayat sürmeli...bir kadınla hayatını ziyan etmemeli...bekarlık zaten genç kalmanın..vizyon ve misyon sahibi olmanın en önemli faktörü...lakin insanların yaş farklılıkları yerine kültürel farklılıkların sürdürülebilir bir evliliği engellediğini düşünürüm...ayriyetten insan hissettiği yaştadır...yaşlanmak bedenden önce zihinde başlar...ve bir erkek veya bir kadın ortak noktada anlaşıyorlarsa evlenirler...yoksa nufus cüzdanındaki doğum tarihine bakıp evlenmek biraz magazinsel boyut...

0|1
    1|0
  • Aldığın 25 lik çıtır 30 u geçince yenisinimi alacaksın merka ediyorum :D 28 den sonrakiler hoşuna gitmiyormuş ya o bakımdan şeyettim yani.

0|1
    1|0
    • bılmıyorumkı :D ama yok artık devam edıcez mecburen hıc yaslanmayanından yokmu? olmadı kendıme yaptıgım bakımı onada yaptırırım:)

• Şaka yapıyorum zaten :) umarım istediğini bulursun ve mutluluğunuz göz kamaştırıcı olur.

• ayyy tesekurederım:) hepımız ıcın ıns:)

• Yaşım 22 genellikle 25 35 ya s arası kızlardan hoşlanıyorum

Evleneceğim zaman en az 4 ! 5 yaş büyük olacak.

1|0
    0|0
    • cok mantıklı .ins hersey gonlune gore olur:)

• bence normal bısey toplumuda pek takmamalısın bole konularda ınsan nasıl mutlu oluyorsa oyle yapmalı ve yaşamalı

1|0
    0|0
    • tabıkıde ben mutlu olduktan sonra toplum ne derse desın umrumda degıl ben yanlızca allaha hesap verırırım

• tebrikler güzel cevap

• Ooo sen gene 5 yaş küçükle evleniyorsun

millet 10 15 yaş büyükle evleniyor

seviyorsan sorun yok ama çevre baskısı ailelerin bakışı çok önemli çünkü karşı çıkacaklar

eğer boşver onları dersen aşkınızı yaşamaya mutlu olmaya bakın.

1|0
    0|0
  • normal...anlastıkdan sonra yaş sorun degıll...

1|0
    0|1
  • erkek herzaman büyük olmalı yada aynı yaşta olmalılar her erkek bir dönemi vardır olgun bayanlar isterler hata bazıları evlenir bile kendilerinden 5 yaş 10 yaş büyük bayanlarla ama daha sonra çıtır bayanlara yönelirler 18 liklere pişman olurlar bide bayanlar çoçuk yaptığındaki durumunuda düşündünmü iyice çöküyorlar erkeklerde kendilerinden 10 15 yaş gibi küçük kızlarla evlenenler belli bir süre sonra pili bitiyor kız hala formda erkekte tık yok kadın aldatmaya başlıyor daha sonra en güzeli aynı yaşta olma artı ben kesinlikle benden büyük bir abla gezdirmezdim yanımda

0|0
    0|0
    • evet bende benden buyuk bır abı:) aslında en mantıklısı aynı senede dogma bu konuda hak verıyorum

• aynı yaş en fazla 1 yıl olmalılar aralarında

• Haa 30 dan sonrakilerde bayılmışlardı sana. 25 lik bulacam derken evde kalmazsan iyidir.

0|1
    1|0
  • o yaşlarda normal ya

1|0
    0|0
  • Arkadaşlar, gençler artık şu yaş takıntısından kurtulun lütfen. Her yaştaki insanın aşık olma hakkı vardır. Üstelik bu aşkını belirli yaşlarla sınırlandırmak zorunda da değil. Aşkın yaşı yoktur.

0|0
    0|1
    • benım ıcın var ıste genc delıkanlı olsun herzaman:)

• yok bırde yakısıklı olsun:)

• hahahaha :)))) Ah bu genç sevdası yok mu, erkeklerden kadınlara da bulaşıyor işte :)))) yaşlandığınızda sizden genç olan (hem de yakışıklı) erkeği nasıl zapt edeceksiniz görmek isterdim :)))

• dediğin şey normal ama ben kızın benden büyük olmasını istemem

0|0
    1|0
  • 1500 yıl önce normaldi

0|0
    1|0
  • bencede böyle olmalı ya kadın bi yaşa geldinde erkegin işi biticek öyle olmamalı ya hem kadın kendine bakıyor yane bakarsa sorun yok adamın yaşı ilerleyince iktidarsızlık kaçınılmaz yane kadın öyle bir durudma baya zorlanır bence :D

0|0
    0|0
    • :D nerden kapıldın bu fıkre ama cok dogru:D

• allah razı olsun benımde cevremdekıler hep oyle kadınlar hep dul kalmıs erkegın omru daha kısa ee bırde buyuk olunca kadın ortada kalıyo:)

• :))) Aman tersi olmasın da :)))

• bence olur ask varsa engel olmaz ama dısardakılerın verıcegı tepkıyı dusunemıyorum ben.

0|0
    0|0
    • 5 yas degıl 10 kucuk bırıyle evlenırsem tepkı gosterır etraf ama oda kımın umrunda:)

• öyle işte

• bize ne mk banamı evlenio sankı .d

0|1
    0|0
  • siz başak burcu erkeği arayan bayan mısınız :)

0|1
    0|0
  • Hayat senin, seçim senin, istersen git 18lik al :D

0|0
    0|0
  • gayet normal geldi bana

0|0
    0|0
    • dımı ya :)) boyle erkeklerı gormek sevındırıcı

• sevgi olsun gerisi vız gelir belki pozitif etkileride olabilir

• 40 yaşındaki bir kadının 22 yaşında bir erkekle evlendiğini biliyorum

0|0
    0|0
  • büyük konuşmak gibi olmasın ama ben evlenmezdim. hatta evleneceğim kadın benden 10 yaş küçük olmalı en az. kadınlar çabuk çöküyor :/

0|0
    1|0
    • ıste oyle kadın bulursan ıyı :D

• erkeklerın en parlak donemıde 22 26 yas arasıdır ondan sonra yaramaz artık:) benım krıterlermde bellı sorun yok kımse bana karısmasın herkezın kndı hayatı:)

• fikrine saygı duyuyorum. dediğim gibi hiç bir şekilde sorun değil düşünce şeklin benim için :) ben kendi bildiğim şekilde yaşamaya devam edeceğim :)

• Şu an birlikte olduğum kız benden 4 yaş büyük,son sevgilimde 10 yaş küçüktü mesela yaş olayına takılma

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• aynen 27 üstü erkekle sanırım çıkamamda evlenememde..yaşlanmış oluyorlar.

1|0
    0|3
  • erkekler geç olgunlaşıyor zaten birde kendimden küçük bulupta onla mı uğraşcam.

0|2
    0|1
  • kisiye bagli bisey

0|1
    0|1
  • ben 20 nişanlım 35 yaşında :) biz böyle mutluysak tam tersi de olabilir ama ben istemezdim benden küçük birisini :) onu büyüteceğime kendi bebeğimi büyütürüm daha iyi :))

0|0
    0|0
    • mutluluklar dılerım ıns ılerde sorunlar cıkmaz aranızda.:)

Yükleniyor...