Hem haksız hem trip atıyo alttan mı alayım?

ayrı sehirlerdeyz normalde sık sık konusuyoruz bu aralar cok konusamıyoduk dün aksam ikmznde zamanı vardı konusmak ıcn musaittk biraz bnle ilgilenmesni isterken halı saha macına gidiyorum arkadaslar bekliyo dedi..e bende biraz bozuldum tamam git arkadslarnı bekletme benı bosver dedım..kızdı bana trp atma felan dedi..bosver arkadslarının yanına git sen dedim..smdi haksız mıyım onları her zaman görebilir biz ayrı sehirdeyz ve cok sık konusmadk bu aralar bende onnla konusmak ıstedm o onlarn yanına gtmeyi terch etti..bugun konustk baktm soğk davranıyo nıye soğuk davranıyon dedm sen nasıl davranıyorsan öyle davranıyorm dedi..dün öyle yaptığın ıcın maca bile gitmedm dedi..smdi hangimiz haklıyız?

0|0
36

En İyi Erkek Görüşü

• Sen erkeği, senden önce yapmaktan keyif aldığı ve kendini mutlu, huzurlu, sağlıklı hissettiği ve de ahlaka, sana, ilişkinize ters olmayan aktivitelerini engeller isen o çocuk senden soğur, açıkça söylüyorum, gece klübüne gider o zaman tribini at ama spora gidiyor çocuk bırak gitsin ondan zevk alıyor demekki sen onu sıkarsan rahatsız olur kafayı yer, gittiği yaptığı şeyden de zevk almaz. Ilımlı ve ortacı ol biraz, ilişkiniz bu şekilde triplerle gider isen vallahi billahi yakında buraya sevgilim beni terketti geri dönermi diye sorular sormaya başlarsın. Bak 27 yaşındaki başından çok şeyler geçmiş bir kardeşin söylüyor bunları iyi dinle tamam mı güzel kardeşim:)

0|0
    0|0
    • tamam da kardesim oraya istediği zaman gidiyo sadece 1 saat benımle ılgılense yeterdı :/

• tm abicim saol :)

• ;) Mutlu ol

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

• sen anlayıslı davranabilirdin asında mac dedigin bi iki saatlik muhabbet sonrasında senle görüsebilirdi ama mactan sonrada muhabbete kalıcam dediyse hatanın ona ait olan kısmı da o bence sonucta arkadaslarına söz vermiş ve gitmesi gerekir sözünü tuttuktan sonra da sana vakit ayırması gerekirdi

0|0
    0|0
    • mactan sonra direk eve gidip yatıyo sonra mesaj felan atsa tamam diyecm ama mesaj atsa ble ben yatıcam diyo

• sinir oldum ama ne yapym

• sinir olsan da bnu yapıcı sekilde dile getirmek varken neden illa trip atma yoluna gidiyorsunki tamam git ama sonrasında görüselim de ne bilim cok mu zor böyle demek

• Susmak en büyük cevaptır anlayana. O yüzden alttan al konuyu çok uzatma derim. :)

0|0
    0|0
  • zaten erkek maça giderse "ihmal" olur.kız arkadaşlarıyla muhabbete giderse "bizim kızlar" olur.

0|0
    0|0
    • ama ben arkadslarımın yanındayken ble onu ıhmal etmıyorm

• oda doğru haklısın trple bi yere varmıo

• alırsan aynı şeyi tekrar ve tekrar yaşıyacaksın, o yuzden önlemini al.

0|0
    0|0
  • al gitsin alttan alttan

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bence boyle bısey yapmamalıydın. Maca gıtmesıne ızın verseydın keske bozulsan bıle. Cunku karsındakı erkek oldugu ıcın boyle seylere gelemeyebılır

0|0
    0|0
  • erkekleri çok sıkma kaçmıyosunuz ya elbet konuşursunuz telefon diye bişey var degilmi ?

0|0
    0|0
  • sen haklısın.erkekler böyle birde üste çıkmaya çalışır,alttan falan alma.

0|0
    0|0
Yükleniyor...