Fenerbahçe neden yıllardır 6-0 ile övünüyor?

Fenerbahçe neden yıllardır 6-0 ile övünüyor? Galatasaraylı değilim tamam yendiler anladıkta yıllardır bunu dile getirip övünmek nedir? Galatasarayda 5-1 ile fenerden kupa aldı gsli arkadaşların heryerde bununla övündüklerini görmedim :D

Güncellemeler:
Forza Liverpool. Korkak seni :))

0|1
2|8

En İyi Kız Görüşü

• Galatasaray da beşiktaşi 6-0 yendi ama biz hiçbir zaman övunmedik.

1|4
    0|1
    • Beşiktaşa hiç girmeyecem zaten. Soru onları ilgilendirmezken soruma gelip laf koyduğunu zannedip engelliyorlar sonra :)

• Cahili adam edemezsin kardeşim bırakalım ne hâli varsa görsün eşeğe laf anlatamayız lafı atar fare gibi kaçacak delik arar bu

• Fenerbahcelilerden değil de fb yalamasi olan bjklilerden tiksiniyorum bunu da not alsınlar
      Iyi geceler soran kardeş eig için teşekkür ederim

En İyi Erkek Görüşü

• Boş yapıyolar ezikler işte, psv feyenoordu 10-0 yendi feyenoord küçüldü mü, dortmund reale 4 attı, barça madride deplasmanda 6 attı, Mcity Manu'ya 6 attı, Manu arsenale 8 attı ee noldu yani? Unutuldu gitti. Fenerlileri tanımlayamıyorum ben, sanki kurulma amaçları galatasarayı yenmek başka birşey yok :D

2|5
    1|2

Kızlar Ne Diyor 1

• Şampiyonlar liginde 0 puan yaptıkları zamanıda biliyoruz. Bu tarz çocukça şeylerle övünsünler :D

1|5
    1|3

Erkekler Ne Diyor 7

• 2|4
    0|1
  • Hiç gsli değilsindir sen zaten :) siz uefa kupası ile onlar da 6-0 la övünüp durursunuz pek fark yok

Namağlup şampiyon olan tek takım biz değil de siz olsaymışsıniz yıllarca konuşulurmuş

1|0
    1|2
  • başka başarıları yok çünkü :D

1|4
    1|1
  • Cincon 6 yerken utanmadıda ben senelerce övününcemi utanıcam?

6 tane atılırmı beeeee OHA FENERBAHÇEEE! :D

2|4
    1|1
  • Ovunuyor derken Fenerbahce yaristigi tüm branslarda Turkiye ve Avrupa sampiyonluguna oynuyo gs ve bjk gibi figuran takim olmuyo tam anlamiyla bir spor klubu Fenerbahce bjk ve gs ise futboldan ibaretler diger branslarda figuran takimlar sadece bjk nin en basarili oldugu brans hentbol hakkini verelim voleybolda ki gibi kume dusmuyolar en azindan :D

1|0
    0|0
  • Kadıköyün acısı çıkmasını hala yine 6 gelecek az kaldı

0|0
    1|1
  • Kendileri sorup kendilerini eig seçmişler :) kadıköyde galibiyet göremeden öleceksiniz :)

1|3
    2|4
    • Arkadaş güzel bir yorum yaptı işine mi gelmedi? Galatasaraylı değilim. Futbolu zevk amaçlı izlerim sizin gibi kan davası yapmam. Sende bu ezik psikoloji içinde öleceksin.

Yükleniyor...