Kızların anlam veremediğim davranışları. Amaçlar nedir?

dolmuşta en arkada 20-25 yaş civarı üç kız yanıma oturdu. Konuşmalarından kesitler veriyorum: merve tolgayla ayrılmış çocuk bunalamı girmiş... Ayça sedatla ilişkiye girmiş sedatta kalıyor ciddi düşünüyorlarmış evlenirler onlar.. Berk selinde ne bulduki kızın peşinde koşuyor.. Nedir bu başkalarının hayatları dilinden düşmüyor. ikinci olarak neden bir ortamda kızlar ortada çokta gülüncek birşey yokken kankahalar atıp şekilere giriyolar. Cafede vesaire herkesin duyacagı şekilde konuşup gürültü kirliliği yapıyorlar. Üçüncü olarak neden berk beni yatlarına davet etti. Murat beni arbasıyla eve bırakıyor hep seviyor ama açılamıyor.Furkan buluşmak istiyor gibi tanımadığımız kişilerden bu şekilde bahsedip gözümüzde degerinin artacaklarınımı düşünüyorlar. Her kızımız böyle değil tabi ama bu kişiler çok fazla. Bu üçünü istiyorum:) neden bu davranışlar tek tek üçünüde yorumlar mısınız?

0|0
12|1

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 11

• erkeklerin bağıra bağıra küfürlerine ne demeli bay kendini görmeyen

0|1
    0|0
    • Hayhay belliki yasın cok küçük. Burda ben erkeklerle ilgili birşey sormadım farkındaysan. Bazı kızlarda gozlemledigim davranışları sordum. Cevapların belli bir saygı cercevesinde olursa daha hoş karsılanırsın. Hadi iyi akşamlar abicim bak sana artı birde veriyorum sanaldada olsa insanlarla kırmamadan kızmadan iletişim kur.

• Okudum doğru bulmuyorum ama önce sen neden tahrik ediyorsun ki? Ben kizlarin davranislariyla ilgili soru sordum sende erkeklerin davranislariyla ilgili bi soru sorup dile getirebilirsin istedigini

• bana şunu yazınca dayanadım açık söyleyim ne dedin sn şimdi ne dedin ii oku yazdgmı hayhayahaahay...yazdığıda açık ve net bi şekilde anlaşılıyo ama haklısın böyle insana yorum yazmamak lazım ...neyse uzatmayalım sayfanda uzun bi yazı oluştu afedersin

• kızlar dedikodu yapmayı sever bunu senin dikkatlerini çekmek için değil sadece vakit geçmesi için yaparlar.

kızlar biraz fazla sesli gülüyor olabilir ama yapımız böyle

çokta gürültülü konuşmalar bazen çok özlemişsinizdir anlatcak o kadar şey birikmiştir ki heyecandan ses tonunuzu ayarlayamazsınız.

tabi yine de kişiden kişiye değişir

0|0
    0|0
  • öyle kızlara yollu diyoruz

0|1
    2|0
  • kendi hayatlarını konusurlrsa kavga ederler..oyüzden baskalrnnkini konusuolr.. mekanlarda kahkaha atmaları ciddenanlatılanı komik buldukları için cogunun içinde ne acılar var da caktrmamak için dinleyp dinleyp gülüolr.. erkeklerden bahsedip pirim yaptklarını sölemeye calsmssn reklamın iyisi kötüsü yok deniyr buna.. bence yanlsmı yanls

0|0
    0|0
    • bencede yanlış ve kafalarında düşündükleri tek konular bunlar oldugunu düşünüyorum:)

• hahahahah şapşal seni ya ne salak insansın kendi yazdığını anlamıyon yazdığını anlayamama problemin var senn git psikolog yardım etsin rapor versin de biraz kendi gel verdiği tavsiyeyle ...senn duyduğun küfürleri bizde duyuyoz salak biz uzayda değiliz öyle yada böyle benzer çevrelerde yaşıyoz salata

• sus artık küfretcm

• kesinlikle gülüncek bişey olmuştur o yüzden güleriz aman artık konuştuğumuz konuyadamı karışacaksınız Allahım ya... o kadar aşırı bağırmıyoruz abartma istersen...dolmuşta başka ne konuşulur sence tuhafsın ...

0|0
    0|0
  • küçük beyinler insanları tartışırmış :P

0|0
    0|0
  • Amaci yok belki. Sanki sizin muhabbetleriniz cok mantikli

0|0
    0|0
  • fiyatini arttirmak olarak nitelendiriyorum açık ve net

0|0
    1|0
  • karşılarında ki erkeğin dikkatini çekmek seni yakışıklı bulmuşlar dostum :)

0|0
    1|0
  • erkeklerde az degil :) kahvelerin önünden gecerken kulak kabartin biraz :)

0|0
    0|0
  • ''Olum Adriana Lima çok taş la'' ile kapışacak cümleler işte.Siz niye böyle muhabbetler yapıosanız bizde ondan yapıyoruz.(Can sıkıntısı.)

0|0
    0|0
    • sanılanın aksine mankenlerden falan muhabbet açılmaz sonuçta aranda bişey geçmicekboşa niye vakit harcayalım çene çalalım düşüncesidir

• çok ciddi söylüyorum boş konuşmak bize külfet gelir. iş olsun kişilik olsun hangi konu olursa olsun konuştuğumuzun bize bi katkısı olması lazım yoksa sıkılırız dinlemektende konuşmaktanda. Erkeklerin kızlara oranla çok daha az konuşmasının sebebide bu olsa gerek. Tabi her erkek bir değil ama genel anlamda kızlar ve erkekler arasında böyle bir fark var bence.

• Tabi ki bu da senin fikrin ben sadece gördüğüm kadarını yazdım.Daha fazlasını bilemem, herkes kendini biliyor ^.^

Erkekler Ne Diyor 1

• kız ve dedikodu . suç ve ceza gibi.

0|0
    0|0
Yükleniyor...