Teker teker değil bütün cinsler birden...

bazen bütün dertler,cinsler beklemiş gibi birden üstünüze gelir ya hani.herşey adeta sizi çıldırmak içindir.ozamanlar da ne yapıyorsunuz ? her sorun için laf mı yarıştırıyosunuz,karşınızdakini oluruna mı bırakıyosunuz ?

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• Yaptığım tam olarak şu;

İş yerindeysem koltuğu çeviriyorum, camın yanından gökyüzünü izliyorum sonra 4 dörde kadar sayıyorum yavaşça, sonra tebessüm ediyorum :) Biraz sinirli bir tebessüm oluyor ama gevşeyebiliyorsun bazen.

4 e kadar sayma da merhum dedemim öğütü ..

1|0
    0|0
    • teşekkürler bende 4 e kadar sayma işini deneyeceğim çünkü başka türlü olmuyor..sakinleşmeme yardımcı olur umarım :) saol..

Erkekler Ne Diyor 4

• Laf yarıştırmak gerçekten gerekiyorsa.

Genelde derin nefesler alıp sakinleşiyorum durduruyorum kendimi,sonra odaklanıcağım bir şeyler buluyorum boş boş gezmek yada müzik en iyisi.Birde sigaramı yakıyorum.Umursamıyorum

1|0
    0|0
    • bende hemen bi sigara yakıyorum ama bi türlü sakinleşemiyorum,umarım bende sakinleşmeyi öğrenicem..teşekkürler yorumun için

• Oluruna bırakırsan geçiyor. Denenmiştir.

1|0
    0|0
  • hayır ruhsal çöküntü içerisinde yorgun düşüyorum ve pes ediyorum.

1|0
    0|0
  • laf yarıştır

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Oluruna bırakıyorum şahsen, artık sabrımın taştığını belirtiyorum. O zaman geçiyor.

1|0
    0|0
  • takmamaya çalışıyorum

1|0
    0|0
  • oluruna bırak her neyse geçer.

1|0
    0|0
  • şu oluruna bırakmayı bi beceremedim..nasıl yapılıyor..biri öğretse çok iyi olacak.

1|0
    0|0
Yükleniyor...