Kendinizi evli hayal edin

Herkes gözlerini kapatsın ve kendini 2 dakikalığına evli hayal etsin. Şuan işten gelmişsiniz eşinizle evdesiniz. Ne yapardınız eşinize karşı nasıl davranırdınız. Şahsen ben eve geldiğimde pijamalarımı giyer televizyon kumandasını alır geçerim tv karşısına açarım bir maç veya futbol programı oturur izlerim. Eşimede yemek yapmasını çok aç olduğumu söylerim :P Siz işten eve geldiğinizde ne yapardınız ? Bakalım neler çıkıcak ortaya :)

0|0
13|3

En İyi Erkek Görüşü

• eve girerken mutlaka elim dolu gitmeye çalışırım evime mutlu girip mutluluk vermek isterim aynı şekilde evime girdiğimde dolu karşılanmak isterim o günki yorgunluğumu stresimi dışarıda bırakmış olarak evime geldiğimde sıcak bi hoşgeldin ve sıcak bi çorba hayata çok büyük anlamlar katar..

0|1
    0|0
    • kardeşim süper düşüncelerin :)

• teşekkürr ederim soru güzel olunca güzel cevaplar çıkıyo

Kızlar Ne Diyor 13

• Evde yemegi yap guzel bır masa hazırla , telefon gelsın canım toplantım var bugun :P

Gece yarısı eve gelsın ben uyumadan bekleyım sonra hiç bişey demeden yatsın uyusun :P

Benı hep odunlar buluyorda :D

0|1
    0|0
    • öldüm gülmekten ya :D evlenceğin adam odun olmaz ama dimi yani :) sen odunla evlenicek birisi değilsin. gayet zarifsin :P

• ahahha :D

şu an aklıma böyle geldı valla inş. odunun tekıyle evlenmem :D

• inşallah :P

• Kapı zilinin çalmasını heyecanla bekliyorum..

Eşim eve geliyor.Hoşgeldin diyorum en güleryüzlü halimle..Sonra yanağına öpücük konduruyorum..

Eşim elini yüzünü yıkayıp geliyor.Beraber yemek masamıza geçiyoruz..Sofrada en sevdiğimiz yemekler..İçine sevgimi katmış olduğum.

Yemek yerken, günün değerlendirmesini yapıyoruz o bana işlerinden bahsediyor ben yaptığım alışverişten, bahsediyorum..

Yemek yedikten sonra patlamış mısırımızı alıp dizi yada filmimizi izliyoruz...

Daha ne isterim ki : )

1|1
    0|0
    • cidden süpersin :D ama yemekte sen alışveriş derken kredi kartının ne kadar limiti kaldığını anlatıyorsun sanırım :D:D

• eşimde benim için çalışıyor:) biz bir aileyiz sınırımızı biliriz

• yemek yapardım sonra eşimle yemek yiyip yemektn sonra mısır patlatrdm bn onun dizine ytrdm film izlerdk evli olsaydım

0|1
    0|0
  • aynısını yapardım. yemek hazırlasın ben de maç ızlerım

1|3
    0|0
  • gelir gelmz özlediğimi söyleyp sarılırdımm yemegm saatler önce hazır olur zatenn çalışmcamm ben öyle gelir gelmez tvyi acarsa kumandayı kafasnda kırarm elini yüzünü yıkıcakk yemegimizi yicezz doğl olarak :D

0|2
    0|0
    • vay süpersin kır kafasında bencede :P oturup pikenin altına girip film izlemek varken futbolda neymiş :P

• ohooo derkennn? :D

• Ben bı kız olarak eşim işten gelene kadar ona yemek yapardım geldiğinde de yemegını verırdım :D

0|2
    0|0
  • Zaten şu anda bunlari yapmiyomusun? Tek fark esine degilde annene soyluyor olusun.yani evlilik anlayisina hayran kaldim:)

0|1
    0|0
  • evlilik uzak bana, kalsın

0|1
    0|0
  • Gerçekten kabus gibi bir koca olurmuşsun

0|1
    0|0
    • ya arkadaşlar lütfen ama ben öyle olcağımdan değil sadece öyle komiklik olsun diye yazdım :/ ben sizin ne hayal ettiğinizi merak ettim.

• mümkünse evli, hayal etmeyim..panik oluyorum.

0|1
    0|0
  • Anlamadım, gözümüzü kapatıp mı yazdıklarını okuyucaz ? Ay bilemedim şimdi.

0|1
    0|0
  • eger evli oldugum kişi oysa ne isterse yapardım.birlikte yemek yerdik,sarılır,yatar dinledirdik,gerisini bilmiyorum ne isterse...

0|1
    0|0
  • cok kötü bi es olacaksin bunu söyliym. lan insan istem gelir karisina bi güzel laf söyler biraz oturup onla sohbet eder sarilir öper. evliliktem sogudum sayende ._.

1|1
    0|0
    • oho ama naptın sen öyle :'( ben komik olsun diye öyle dedim sadece örnek. normalde ben eve geldiğimde eşime sarılır sonra kucağıma alır koltuğa götürür koyarım. Yemeği yaptın mı derim. yaptıysa da sen otur dinlen ben masayı hazırlıyım der öper gider masayı hazırlar çağrırım onu. oturur karşılıklı yemeğimizi yedikten sonra. güzel bir film açıp oturur yorganın altında izlerim. büyük ihtimallede uyuya kalırım :)

• iyi bibes olursun sorun etme haci :)

• hacılar götürsün seni emi :)

Erkekler Ne Diyor 2

• -Alo Aşkım bugun acil bir iş çıktı, Rusya da ki ortaklar sorun çıkardı, oraya gidip anlaşmayı yapmam lazım, yarın akşama ancak gelirim, sen beni bekleme olur mu bi tanem. Hadi afiyet olsun size (Evliliğin 2. veya 7. yılındaki klasik ve zengin koca )

0|1
    0|0
    • Şimdi sen böyle olcaksın yani :D antrenmana gidiceksin sürekli :)

• Ben olacağım demedim , orda yazıyor onu diyecek kişi...:)) Ama bunun aynısını Kız arkadaşımla, Rusya olarak değil de Bodrum-Muğla olarak yaşamışlığım var. Malum iş beklemez.

• Yemek yerdim,çay içerdim,film seyrederdim..Sonra ...

0|1
    0|0
Yükleniyor...