Arkadaşlar bu konuşma hakkında ne düşünüyorsunuz?

+Biliorum yine gurursuz olucam ama ben seni çok özledim nasıl bişey bilmiorum hastalik boyutuna ulasmista olabilir ama bn kimseyi sevemiyorum kimseyi isteyemiyorum kendimdn nefret ediorm o kadar seye ragmn hala nasil ozleybiliorum ama ozluyorum iste kişiligmdn gururmdan bile nasil degerli olabiliosn onuda bilmiorum

-Bnde seni cok özledim elini tutmak için neler vermezdımki kokun burnumdam gitmedi her gun resımlerıne bakıorum ama üzgünüm sana dönemem güvenimi cok kırdın seni hep cok sewicem ama dönemem bizi sen bitirdin keske bna yalan sölemeseydin ve keske facene erkekleri eklemesydin bunların ustune bn seni affedemem ki zaten yıne o okula gideceksin bizden bişe cıkmaz bn bu sewgımı içimde tek basıma yasıorum sneden snra bnde kmseyi hayatıma almadm ama senide alamam

*biliyorum bizden artik hic bisey olmaz dayanmaya calisiyorum ama bu kadar oldu benim sna hic hatam olmdi evt yln soyledm ama hic ihnet etmdm hala bile

-Buna ömrüm boyunca inanmcm bna yaln sölemcktın hadi soledın yaptn bi hata erkn itiraf etcktin hadi onuda gec o kadar erkek ekleyıp diyalooga girmicektn şimdi sen hepsını yap snra ihanet etmedim de kim inanr git bneden uzak dur sen yanlş bi kızsın bnce kapanma sen basırtusune bile layk dglsin gt okulunda erkeklerle knus dvm et bnada ozledim falan dme ölsen bile donemezsın hataların affedılmez

*(kız) -(erkek) sizce tekrar olurmu bu iş

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• dikkatli okumanı öneririm.

kendinden emin ve olgun bir erkek, kız arkadaşının face ine erkekleri ekleyip diyalog kurmasından hoşlanmaz. hele her kavgada kız robot gibi facebook a erkek dolduruyorsa, facebook u sildigi kapadıgı halde tekrar açıyorsa, o kızın erkek için hiçbir önemi yoktur. tam olarak eski kız arkadaşımı anlattın bana. böyle her ayrılmada mesajlar atar özürler diler bir daha asla olmayacak der, en ufak kopuklukta kavgada sınıftan tanıdıgı tanımadıgı herkesi ekler, sonra der ki "hiçbiriyle konusmuyorum" oldu :) ben 5 senedir üniversite okuyorum da o kadar kızla muhabbetim yok, ne gerek var ?

sorunun cevabına gelince, ne yalan soyledigini bilmemekle beraber, o erkek seni affetmez. affetse de sen aynısını yaparsın bunu iyi bilir. ne olacagını da söyleyim, hayatına senden farklı ve daha iyi bir kız alacak, benim yaptığım gibi. sana da kendine biraz çeki düzen vermek düşer.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• olur olurrrr

0|0
    0|0
  • Liseli aşkı

0|0
    0|0
  • yalan söylemişsin ve bu affedemediği bir konu. sanırım olmaz.

0|0
    0|0
  • kesin aldatıyor erkekk¨¨¨¨

0|0
    0|0
  • barışmasına barışırsında sen böyle ısrar ettikçe mümkün değil gibi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• nası olsun abi kızı mahvetmişsin ağır ağır konuşmuşsun..

madem olmasını istiosun nie böyle şeler yazıosun de mi :b

sen mesaj atmadığın sürece bu iş olmaz...

0|0
    0|0
  • hayir cünkp cok agir konusmus. ne oldugunu tahmin edebiliyorum bencede hakketin bunu

0|0
    0|0
    • tahmin ettiğin şey ne ? ayrıca hiç bişey bilmeden hakketğimi nasıl söyleyebiliosn

• konusmalardan belli oluyor demek ki hata yapmissin baska erkeklere konusmusun hemde sevgilin oldugu halde. konusmalardan sadece bu anlasiliyor. herhalde basörtün var. ve bu durumu daha da agir ediyor

Yükleniyor...