Internette tanıştığım birine aşık oldum

bir sosyal paylaşım sitesinde ismini vermek istemediğim bir tsm şarkıcısını ekledim.fazla ünlü değil.40 yaşlarında biri.adama resmen gözümü koymuştum.derken soy ismi benzeyen birini buldum bu adamın sayfasında.ekledim ki akrabasıysa mail adresini sorayım bu şarkıcının.tanıştığım bu şarkıcının kardeşi çıktı.mail adresini vermedi abisinin ama benden hoşlanıyor.nasıl diyeyim çok kibar,zarif.tam istanbul beyefendisi.ben ona aşık oldum.ama henüz aramızda birşey yok.acaba saçmalıyor muyum?ne bileyim sosyal paylaşım sitesinde buldum.bana ilgi duyduğunu pek saklamıyor.haa şarkıcı noldu diye soracaksınız .şarkıcı kardeşimle mi konuşacaksın benimle mi dedi ama ben fazla umursamadım.internet aşkına ne gözle bakıyorsunuz.adamın adını veremem sormayın.

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• Adamın adı ne? :)))) Yok şakaydı, aşkın nereden nasıl geleceği hiç belli olmaz. Ben aşkın her türlüsüne de inanırım. Üstelik bir insan her ne şekilde olursa olsun aşık olmuşsa, doyasıya yaşamasından yanayım.

0|0
    0|0
    • vallahi katılıyorum size

• Teşekkürler, sana yaşadığın ve yaşayacağın tüm aşklarda bol miktarda mutluluk ve heyecan diliyorum :)

Erkekler Ne Diyor 6

• kendini yeterince tanıyorsan olgun hissediyorsan yasamak istediğini yasayabilirsin. ama hayal kırıklığına da uğrarsan hazırlıklı olmalısnı. gerçek yasamda cogu sey farklıdır. internette herkes olmak istediği kişidir..

0|0
    0|0
  • Carpediiem2 dakika önceNeden internet ya, neden real hayattan biri değil. Sanal ortamda kibar ve nazif olduğunu nasıl anladın çok garip. İnsan 40 yıllık eşini tanıyamıyor. Başını ağrıtma derim. İnternetten yaşanan ilişkilerin sonu sıkıntılı oluyor. Adam belki de evli ? Nufus kagidini scan edip gönderdi mi ? Ve hemen neden sana lapin gibi atladı bu adam ? yok mu bu adamın çevresinde kimse ? Anlamsız, garip, bir bayan için korkutucu

0|0
    0|0
  • aşk güzel şey...

0|0
    0|0
  • bişey olmaz geçer. hem baban yaşında adam napıcaksın onu

0|0
    0|0
  • sallaa ver gıtsın :D

0|0
    0|0
  • abı olmayın asık fılan

0|0
    0|0
    • Neden internet ya, neden real hayattan biri değil. Sanal ortamda kibar ve nazif olduğunu nasıl anladın çok garip. İnsan 40 yıllık eşini tanıyamıyor. Başını ağrıtma derim. İnternetten yaşanan ilişkilerin sonu sıkıntılı oluyor. Adam belki de evli ? Nufus kagidini scan edip gönderdi mi ? Ve hemen neden sana lapin gibi atladı bu adam ? yok mu bu adamın çevresinde kimse ? Anlamsız, garip, bir bayan için korkutucu

Kızlar Ne Diyor 2

• Genelleme yaparak internetten düzgün aşk olmaz diyerek bozmayayım moralini. Kişilere bağlı olan bişey bu karsındakinin seni kullanmadıgını anlaman lazım, tam güvenemezsinde sonucta kimseye dikkatli ol. Çok insan var sonucta böyle tanısıp aşık olup evlenen ama erkekler genelde öylesine takılmak için düşünüyorlar beyinlerinde sende skendini kullandırmadan konus bakalım nereye varacaksa varsın.

0|0
    0|0
  • Zoru başarmışsın hadi hayırlısı bebelerinizide görürüz umarım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...