Erkek İlk Bakışta, Kadın 6'ncıda Aşkı Buluyor ??

İngiltere’de, yazar Elizabeth Noble’ın “The Way We Were” adlı kitabı için 3 bin kadın ve erkek üzerinde yaptığı araştırmaya göre erkekler ilk bakışta “Aradığım kadını buldum” diyor. Kadınlar ise ancak 6’ncı buluşmadan sonra “Bay Doğru’yu buldum” diyebiliyor.

Psikolog Alexander Gordon kadınların neden daha geç âşık olduğunu şöyle açıklıyor: “Erkekler dış görünüm gibi daha yüzeysel özelliklere bakıp karar veriyor ve hissediyor ama kadınlar daha seçici oluyor, karşılarına çıkan kişinin artı ve eksilerini tartıp kararını veriyor.” peki siz bayanlar ve baylar gercekten boyle oldugunu dusunuyor musunuz? bence dogru oldugunu dusunuyorum...

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• Beğendim araştırmayı. Bu erkek ve kadın arasındaki en büyük farklardan biri zaten ve bu konu ile alakalı baya örnek mevcut. Örnek vermek gerekirse kadın ve erkeklerin alış veriş anlayışları gibi. Kadınlar 2 saat deneyim 1 kazak alırlar erkekler belki hiç denemeden 5 dk içinde 10 kazak pantoşon t-shirt vs alabilirler.

Katılıyorum erkeklerin ilk bakışda karar verdiklerine.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• çok komikmiş. tam tersi olmasın o ? kızlar tipe bakıyor erkekler karaktere bakıyor. açın şurada flört-aşk kategorilerini, "ondan hoşlanıyorum beni nasıl farkeder" başlıklarını açın, hangi biri karakterden bahsediyor? yakışıklı populer vs.vs. bu tip entrikalardan geçilmiyor =) komik olmayalım.

0|0
    1|0
  • Demek ki kadınlar ön araştırma ve fizibiliteye önem veriyor. Eeee istatistik veriler olmadan yapılan işlerden hayırda gelmez.. Erkekler bence daha çok bakmalı...

1|0
    0|0
  • Merhaba siimgee.

Bana O Kitap İnandırıcı Gelmedi ve Çıkıp İlla Ben 3'ncü Bakışta Aşık Oldum Ben 7'nci Bakışta Aşık Oldum Diyen Kadınlar Vardır.

Sadece Bakışarakta Nasıl Aşık Olabiliyorsalarda Anlamadım.

Ama Psikolog Alexander Gordon'a Katıldığımıda Dile Getirmek İsterim.

0|0
    0|0
  • valla benım ıcın gozume hıtap etsın yeter :D huylarını ben degıstırırırm sıkıntı yok safdsfghgsdfafsdgsf

1|0
    0|0
  • ilk bakışta aşk mı ? eiiiii ne iğrenç

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...