Boyle bir karin icin hangi hareketleri yapmam gerek kac kere ve kac ayda olur?

Boyle bir karin icin hangi hareketleri yapmam gerek kac kere ve kac ayda olur yardim edermisiniz lutfen detayli bildiklerinizi yazin

Boyle  bir  karin icin hangi hareketleri yapmam gerek kac kere ve kac ayda olur?

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• Vucuduna bagli yani kilolu muusn yag oranin nedir. falan ama normal birini dusunursek 1 sene saglam diyetle ve antreman disipliniyle yapabiir

0|0
    0|0
    • 42 kiloyum yani zayifim

• Tamam peki nasil hareketler sporlar yapmaliyim kac kere detayli bir sekilde anlatirmisin

• Tamam mesaj at ordan detaylica konusalim beslenmen dahil hedefine göre ne istiyorsun vs seyleri

En İyi Kız Görüşü

• Sadece sporla olmaz. Protein ağırlıklı da beslenmen lazım. İlk başladığında hafif başlaman lazım, zamanla arttırman lazım çalışmalarını. 1 ayda kendin, 2. ayda yakınların 3. ayda herkes değişimi farkeder. Fakat bıraktığından 3 ay sonra da aynı noktaya dönersin! Spor bir hayat biçimidir.

Kolay gelsin.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Yağsız isen mideyi her tarafı ile çalıştırırsan ve proteinli şeyleri tüketirsen 3-4 aya güzel görünmeye başlar ama eğer yağ varsa belinde hem mide hareketleri hem kardiyo yapman lazım böylece hem midedeki yağlar gider hem kaslar şişer ve görünür :)

1|0
    0|0
    • Hayir yag yok duz karnim protegin tuketicam peki nasil hareketler sporlar

• bulamadim

• www.uzmantedavi.net/.../ bunları yapmaya çalış ;)

• Bol yürüyüş ile yağları yak sonra da karın kaslarını çalıştırmak için mekik yan mekik brl çevirme hareketleri yap

0|0
    0|0
  • 1 sene boyunca günde 1000 tane mekik çekersen olur anca.

0|1
    0|1
    • Sadece mekikle olucak is degil bu bilmiyorsan yazma

• Biliyorum, sadece mekikle olacak bir iş. Koşma, yürüme faso fiso.

• seks yap bolca :D

0|0
    0|0
  • Mekik

0|0
    0|0
  • mekik çek günde rahat 250-300 falan
    alt karın calış
    koş

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Canım benim bunun gibi değil biraz daha ince ama kaslı duruyor. Spor salonuna yazıldım workout pilates yaptım öyle oldum hareketleri burdan söylemem biraz zor ama youtube dan rebecca louise yazarsan onun hareketleri yardımcı olur ben ilk öyle başladım sonra spor salonuna yazıldım :)

0|0
    0|0
  • fitness a başla

0|0
    0|0
Yükleniyor...