Bodyde 1. ayım ve karbonhidrat Tozuna ihtiyacım var önerılerınız neler?

İlk ayım doldu asıl amacım kılo almak boyuma göre zayıfım o yuzden çok etkılı dandık olmayan karbonhıdrat tozu lazım mega mass 4000 alacak kadar param yok max 150 civarında etkılı aylık 5 10 kılo cıvarı bırsey ıstıyorum markaları bılmıyorum eskıden spor yapmadan weigiht garnier kullandım 1 kutu işe yaramamıştı. şu an yedıklerıme dıkkat edıom sıkıla sıkıla makarna tavuk yıyorum son olarak karbonhıdrata 3. aydamı baslıyım yoksa sımdı baslıyım? markan onerısını unutmayın tesekkkuler

0|0
0|2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• Ayda 5-10 kilo mu almak istiyorsun? Bu sporun en önemli detayını pas geçiyorsun, sabır.

Vücudun üreteceği kas ağırlığı bünye ve beslenmeye göre değişmekle beraber ayda 1 kg'u pek geçmez. Ayda 5 kg alman demek gerisini yağ ve sudan alman anlamına gelir.

Kendine 1 yıllık plan yap, sakin sakin çalış ve beslenmeni düzenle. Karbonhidrat ve protein tozu için yeni açılmış bir soru var, orada var detayları.

Direkt hulk yapan bir toz, ya da besin yok. Dengeli ve doğru zamanda doğru beslenmek ve sabırlı olmak önemli.

0|0
    0|0
    • Pekı kardes şu an karbonhıdrat almamda yarar varmı?

• Karbonhidrat hep alman gerekir :) Benim önerim 3-4 ay çalış ve doğal yollardan dengeli beslen. Vücudun belirli bir tempo ve metabolizmaya çıkmadan toz moz, faydalı olmayabilir. Salona gidiyorsan bu işle profesyonel uğraşanlardan destek al. Vücut yapın, yağ oranın hepsi önemli.

• Ayda hiç bir ürün 5-10 kilo aldırmaz ama tavsiye edebileceğim bir ürün var 4,5 kilo 150 lira hardline progainer var ben onu kullanmaya başladım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...